Carolina Herrera Bad Boy Extreme - nowy i niezwykle płomienny zapach dla mężczyzn

<
Gallery image
>
Carolina Herrera Bad Boy Extreme 1
<
Carolina Herrera Bad Boy Extreme 1Carolina Herrera Bad Boy Extreme 2Carolina Herrera Bad Boy Extreme 3Carolina Herrera Bad Boy Extreme 4Carolina Herrera Bad Boy Extreme 5Carolina Herrera Bad Boy Extreme 6Carolina Herrera Bad Boy Extreme 7Carolina Herrera Bad Boy Extreme 8Carolina Herrera Bad Boy Extreme 9Carolina Herrera Bad Boy Extreme 10Carolina Herrera Bad Boy Extreme 11Carolina Herrera Bad Boy Extreme 12Carolina Herrera Bad Boy Extreme 13Carolina Herrera Bad Boy Extreme 14
 
>
 
 

Ekstremalna woda perfumowana Bad Boy Extreme to ognista reinterpretacja kultowego zapachu Bad Boy, która śmiało manifestuje więź braterstwa, lojalność wobec przyjaciół i różnorodność. Bad Boy Extreme przypomina, że nie istnieje siła bez wrażliwości, a współczesny mężczyzna gotowy jest skoczyć za swoimi przyjaciółmi w ogień. Kompozycja śmiało zgłębia napięcie między świeżością imbiru, a ciepłem wetiweru, połączonych w bazie z uwodzicielskim uderzeniem absolutu kakao i drzewną paczulą. Składniki zostały pozyskane w sposób zrównoważony.


Carolina Herrera rozbłyśnie jeszcze mocniej w świecie męskiego perfumiarstwa o zrównoważonym charakterze, a to za sprawą premiery nowego płomiennego zapachu Bad Boy Extreme, który odważnie zgłębia śmiałe napięcie między świeżością imbiru a ciepłem wetiweru vetiver des sables, z uwodzicielskim impulsem intensywnego absolutu kakao i drzewną bazą paczuli. Aby zilustrować główne przesłanie braterstwa, które definiuje tę nową wodę perfumowaną, kampania wizualna prezentuje wyjątkowe grono gwiazd, w skład którego wchodzą: Josh Upshaw, Ty Ogunkoya, Eric Martin i Aida Andrews. Ich zdecydowana wizja męskości jest tak zróżnicowana, jak zapach, który uosabiają.

Głównym motywem wszystkich zapachów Bad Boy jest fascynująca gra sprzeczności, które definiują wewnętrzny świat współczesnych mężczyzn. Stanowczo niekonwencjonalny, lecz zarazem buntowniczy i czuły Bad Boy Extreme reprezentuje płomienną ewolucję dzięki zaskakującemu wykorzystaniu składników. Jego formułę opracowali Quentin Bisch, Louis Turner i Yann Vasnier. Ten nowy ekscytujący zapach zapuszcza się na nowe niezwykłe terytorium pod względem kompozycji, jak również zrównoważonego pozyskiwania użytych w niej składników.  


Główne nuty:

Nuty głowy: imbir, bergamotka
Nuty serca: wetiwer, kakao
Nuty głębi: paczula, bób tonka

Na jednym krańcu tego pełnego napięcia zapachu znajduje się migocząca, pikantna, cytrusowa nuta głowy, której głównym składnikiem jest imbir użyty w całkiem nowy sposób.

"Zdołaliśmy uchwycić świeży i musujący aromat imbiru – taki, jaki występuje w naturze, co pozwoliło nam wnieść do kompozycji Bad Boy Extreme niezwykłe ujęcie cytrusowej świeżości", powiedział Quentin Bisch.
"Umożliwił nam to proces zwany Flash Distillation, który pozwala uzyskać najbardziej wierny zapach rośliny przy znacznym obniżeniu śladu węglowego w porównaniu ze stosowaniem metod tradycyjnych."

Aby spotęgować tę witalność, połączyliśmy z imbirem energetyzującą nutę świeżej bergamotki, która dodaje zapachowi linearnej i długotrwałej promienności.
Kontrastem dopełniającym tę żywą energię jest ciepłe serce wetiweru vetiver des sables, który - historycznie rzecz biorąc - zawsze nawiązywał do egzotycznych podróży w zapachach marki.

W przypadku zapachu Bad Bad Boy Extreme wetiwer jest pozyskiwany w Indiach, kraju z którego pochodzi:

"Postanowiliśmy uprawiać go w piasku, co nie tylko stwarza nowe olfaktoryczne możliwości kreacji, lecz także ułatwia zbiory i przyczynia się do pozytywnego wpływu na lokalną społeczność" - wyjaśnia Quentin Bisch.

Na ziemię rolną jest w Indiach ogromny popyt. Wetiwer uprawiany w słonym środowisku daje wyjątkowo wysokie plony. Ponadto jego korzenie, a to właśnie one służą do tworzenia perfum, są znacznie łatwiejsze do zbierania. Uprawa ryżu, stanowiąca podstawową aktywność rolniczą na tutejszej ziemi, trwa maksymalnie przez trzy miesiące w roku, a to oznacza, że uprawa wetiweru vetiver des sables stanowi dla lokalnej ludności dodatkowe korzystne źródło dochodu.  

Drzewne wetiwerowe serce Bad Boy Extreme zintensyfikowano przez wzbogacenie go eksplozją ciepła w postaci absolutu kakao i jego nostalgicznych, apetycznych walorów. Ale to indonezyjskiej paczuli w nucie głębi zapach zawdzięcza męską siłę swej promiennej drzewnej natury. Kreatorzy odkryli prawdziwą moc korzenia wetiweru dzięki interesującej, innowacyjnej metodzie ekstrakcji jego olejku eterycznego: zebrane liście poddaje się procesowi lekkiej fermentacji i w ten sposób uwalnia ich zaskakujące substancje zapachowe. Destylacja olejku eterycznego wydobywa najbogatsze drzewne fasetki paczuli. Te kluczowe składniki, pozyskiwane w tak innowacyjny sposób, są gwiazdami zapachu. Kreatorzy umiejętnie połączyli je z kilkoma intrygującymi dodatkami, aby nadać Bad Boy Extreme bogatą teksturę. Szałwia współtworzy aromatyczną nutę głowy, ale to słodkie i piżmowe półtony objawiają fascynująco męskie fasetki tytoniu.

Pogłębiono je przez dodanie bobu tonka, łącząc tytoń ze złożoną kombinacją słodkich nut ambry, aby nadać Bad Boy Extreme kuszący, pudrowy aromat, który służy zjednoczeniu zapachu z jego szczodrą intensywnością.

Aby zilustrować soczystą energię Bad Boy Extreme, emblematyczny flakon w kształcie błyskawicy, przeczący prawu grawitacji i będący wielkim dokonaniem rzeźbiarskiego geniuszu, powstał jako fizyczny symbol ognistego aromatycznego zapachu. Kolor czarny przechodzący płynnie w złoty reprezentuje wszystkie eleganckie aspekty etosu Caroliny Herrery: jest przedmiotem zabawnym i zaskakującym, lecz jednocześnie absolutnie wyrafinowanym.

Współczesny Bad Boy podejmie wszelki trud, aby zamanifestować lojalność wobec swoich najbliższych przyjaciół. Ta więź jest niebywale trwała i tak różnorodna jak mężczyźni biorący udział w kampanii. Od śmiałych, zmysłowych lub prowokacyjnych, wszyscy oni mają świadomość, że nie istnieje siła bez wrażliwości, a ich indywidualna energia została wyrażona w Bad Boy Extreme w sposób tak pełny, jak ich płomienna więź braterstwa.


Ceny:

Bad Boy Extreme, woda perfumowana 50 ml / 430 zł
Bad Boy Extreme, woda perfumowana 100 ml / 590 zł
Bad Boy Extreme, woda perfumowana 150 ml / 735 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.pl


Zdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 05-06-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES