CHANEL Paris-Riviera - słoneczna atmosfera Riwiery Francuskiej

<
Gallery image
>
CHANEL Paris-Riviera 1
<
CHANEL Paris-Riviera 1CHANEL Paris-Riviera 2CHANEL Paris-Riviera 3CHANEL Paris-Riviera 4
 
>
 
 

Paris-Riviera to zapach, w którym słodka i orzeźwiająca świeżość sycylijskiej pomarańczy łączy się z delikatnością neroli. Paris-Riviera to kwiatowy i promienny zapach odzwierciedlający radosną, słoneczną atmosferę Riwiery Francuskiej w latach 20.


"Paris-Riviera to kwiatowy i promienny zapach, który odzwierciedla radosną, słoneczną atmosferę Riwiery Francuskiej w latach 20." - Olivier Polge


Paris-Riviera

Świeży zapach o kwiatowej i słonecznej aurze przywołuje łagodną, promienną atmosferę Lazurowego Wybrzeża, które tak bardzo kochała Gabrielle Chanel.


Kompozycja zapachowa

Zapach rozświetlony kompozycją cytrusów i białych kwiatów. Łagodna i cierpka sycylijska pomarańcza rozświetla cytrusowe nuty neroli.


Inspiracje

1928 r. Kilka lat po otwarciu nowego butiku w Cannes Gabrielle Chanel wybudowała na Lazurowym Wybrzeżu swoją wakacyjną willę La Pausa. Zapierające dech w piersiach krajobrazy i ekscytujący styl życia w tym rejonie sprawiły, że Riwiera Francuska stała się nowym, niezwykle modnym miejscem dla elit. Paris-Riviera przywołuje ową radość życia swoją kwiatową i słoneczną aurą.


Sztuka perfumowania

Lekki flakon o zaokrąglonym kształcie dobrze układa się w dłoni. Elegancki kartonik z naturalnych materiałów przypomina obmywające plażę fale. Zapachy Les Eaux de CHANEL dostępne są w okazałych flakonach rozpylających mgiełkę i umożliwiają zamaszyste i szczodre perfumowanie.

Cena:
Woda toaletowa 125 ml / 511 zł (zapach dostępny jest wyłącznie w butiku Chanel w warszawskiej Galerii Mokotów)


Zdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 25-06-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności