Chloé L'Eau - róża, magnolia, jaśmin i mech dębowy w nowym zapachu dla kobiet

<
Gallery image
>
Chloé L'Eau 1
<
Chloé L'Eau 1Chloé L'Eau 2Chloé L'Eau 3Chloé L'Eau 4Chloé L'Eau 5Chloé L'Eau 6Chloé L'Eau 7Chloé L'Eau 8Chloé L'Eau 9
 
>
 
 

Chloé L'Eau to nowy członek rodziny zapachów Chloe. Wersja legendarnej róży Chloé podkreślona została w L'Eau wibrującą magnolią. Nuty jaśminu i jasne, cierpkie rozbłyski łączą się z bogatą wonią mchu dębowego, tworząc kwiatowy zapach obdarzony wyjątkową świeżością. Kompozycję cechuje unikatowa prostota, nasycona ponadczasową elegancją.


Linia zapachów sygnowanych przez Chloé wzbogaca się o nowy rozdział. Marka kontynuuje pisaną świetlistymi wersalikami historię kobiecości. Jest to opowieść o kobiecie pełnej blasku, wolnej duchem, żyjącej według własnych przekonań. Jej skóra emanuje delikatną aurą Chloé L'Eau.


Promienna róża

Wersja legendarnej róży Chloé, którą w 2008 roku stworzył Michel Almairac (Robertet) - podkreślona została w L'Eau wibrującą i wielowymiarową magnolią. Nuty jaśminu i jasne, cierpkie rozbłyski łączą się z bogatą wonią mchu dębowego, tworząc kwiatowy zapach obdarzony wyjątkową świeżością. Kompozycję cechuje unikatowa prostota, nasycona ponadczasową elegancją.


Przedmiot pożądania

Drogocenny i ponadczasowy - legendarny flakon Chloé Eau de Parfum zachowuje w wersji L'Eau owalny korek oraz wzór prążkowanego szkła, który nawiązuje do plisowanych projektów Chloé. Przez przejrzyste szkło flakonu, pozbawionego metalowej opaski, prześwieca koralowo-różowy płyn. Wiązana ręcznie rypsowa wstążeczka w dopasowanym kolorze stanowi końcowy akcent i charakterystyczny detal, który zacieśnia więź z wyrafinowaną marką Chloé.


Nowa ucieczka od rzeczywistości

Twarzą liczącej 10 lat kampanii reklamowej zapachu jest aktorka Haley Bennett, która uosabia teraz nową ucieczkę od rzeczywistości. Bohaterka mknie przez pola pszenicy zabytkowym samochodem, wytyczając własną drogę w życiu. Wiatr rozwiewa jej włosy, a słońce opromienia jej skórę. Jest wolna. 


Piramida olfaktoryczna

Chloé L'Eau to nowy członek rodziny zapachów Chloé.
Promienna i naturalna róża damasceńska pozostawia na skórze delikatny zapach, a magnolia jawi się lekka i naturalna niczym rosa. 
Nuta głowy to promienne preludium owoców: liczi i grejpfruta. Serce zawiera delikatną kompozycję absolutu róży damasceńskiej z Turcji i magnolii. Mech nadaje kompozycji autentyczny charakter i stanowi subtelny łącznik z nutą głębi, w której wybrzmiewa akord drzewny i piżmowy ze zmysłowo ambrową wonią.

Chloé L'Eau to czysty i świeży zapach obdarzony wyjątkową prostotą i nieprzemijającą elegancją.


Ceny:

Woda toaletowa 30 ml / 235 zł
Woda toaletowa 50 ml / 329 zł
Woda toaletowa 100 ml / 465 złŹródło zdjęć: serwis prasowy SirowaAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 10-11-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności