Chloé Nomade Absolu de Parfum - zapach unikatowy, promienny i ponętny

<
Gallery image
>
Chloé Nomade Absolu de Parfum 1
<
Chloé Nomade Absolu de Parfum 1Chloé Nomade Absolu de Parfum 2Chloé Nomade Absolu de Parfum 3Chloé Nomade Absolu de Parfum 4
 
>
 
 

Słońce odbijające się na piasku. Ciepły wiatr wolności. Kobieta-wędrowiec znów ucieka od rzeczywistości, niezależna i elegancka jak jej jedyny bagaż. Jest wolna. Nowoczesna. Wyciszona. Gdy się pojawia, zanikają granice, umysł otwiera się na świat, a każde doświadczenie i spotkanie niesie obietnicę bezkresnych horyzontów. Eskapada w głąb pustyni: kolory tego krajobrazu zawsze inspirowały i pobudzały kreatywność założycielki domu – Gaby Aghion, dziś znalazły odzwierciedlenie w Nomade Absolu de Parfum. Jeszcze bardziej intensywna ucieczka od rzeczywistości, zanurzona w sercu niezwykle wyrafinowanej i wonnej bujności.


Nowa podróż

Delikatne, aromatyczne ciepło fikcyjnej destynacji.
Nomade Absolu de Parfum – zapach skomponowany przez Quentina Bisha z Givaudan – kompletnie zniewala. Jego drzewno-szyprowa kompozycja to bardziej intensywna i upajająca wersja oryginalnego zapachu.

Mech dębowy, odważne nawiązanie do świata męskich zapachów, pozostaje składnikiem dynamicznego serca Nomade, lecz ukazuje tu zaskakujące wyrafinowanie. Bogaty aromat słodkiej mirabelki nadaje zapachowi soczysty wymiar. Zmysłowość zapachu podkreślają owocowe, aromatyczne niuanse aksamitnego olejku davana. Wiatr swobody, ogrzany kremowym, drzewnym bogactwem łagodnego sandałowca.


Zapach unikatowy, promienny, ponętny.

Przedmiot pożądania

Flakon tej intensywnej wersji upiększyły ciepłe kolory, wyrafinowane materiały i luksusowe detale. Elegancki kontrast między graficznymi liniami kołnierza, złotymi ćwiekami a skórą w orzechowym odcieniu – wszystko to jest echem wzornictwa akcesoriów Domu.


Świątynia światła

Francuzka urodzona w Atenach, mieszkająca w Londynie... aktorka Ariane Labed powraca, aby wcielić się bohaterkę-wędrowca tej nowej podróży. Na zdjęciu reklamowym, którego twórcą jest Peter Lindbergh, w świątyni światła i cienia Ariane Labed symbolizuje postać poszukiwaczki przygód o wielu różnych twarzach. Z włosami delikatnie rozwianymi na wietrze i twarzą skąpaną w ciepłych promieniach słońca wyraża otwartą postawę wobec świata.


Ceny:

Nomade Absolu de Parfum, woda perfumowana 30 ml / 289 zł
Nomade Absolu de Parfum, woda perfumowana 50 ml / 409 zł
Nomade Absolu de Parfum, woda perfumowana 75 ml / 495 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.plAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 08-06-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności