Chloé Nomade Eau de Parfum Naturelle - promienny i zniewalający kwiat jaśminu

<
Gallery image
>
Chloé Nomade Eau de Parfum Naturelle 1
<
Chloé Nomade Eau de Parfum Naturelle 1Chloé Nomade Eau de Parfum Naturelle 2Chloé Nomade Eau de Parfum Naturelle 3Chloé Nomade Eau de Parfum Naturelle 4Chloé Nomade Eau de Parfum Naturelle 5Chloé Nomade Eau de Parfum Naturelle 6Chloé Nomade Eau de Parfum Naturelle 7Chloé Nomade Eau de Parfum Naturelle 8Chloé Nomade Eau de Parfum Naturelle 9Chloé Nomade Eau de Parfum Naturelle 10Chloé Nomade Eau de Parfum Naturelle 11Chloé Nomade Eau de Parfum Naturelle 12Chloé Nomade Eau de Parfum Naturelle 13
 
>
 
 

Nomade Eau de Parfum Naturelle wyznacza nowe olfaktoryczne terytorium dla marki Chloé. Dzięki zapachowi zawierającemu składniki w 100% naturalnego pochodzenia oraz opakowaniu, które minimalizuje negatywny wpływ na środowisko, Chloé proponuje promienny i zniewalający absolut kwiatu jaśminu egipskiego mający zmysłowe i szczodre brzmienie.


Zaproszenie na spotkanie

Dążenie do wolności. Otwartość umysłu. Przyjemność odkrywania. Kobieta Nomade, wiedziona urokiem całkiem innego miejsca, zmierza ku nowym horyzontom, na nowe spotkania. Każde z nich jest skarbem, który nosi ze sobą poprzez swój długo wyczuwalny zapach. Gdy wchodzi z innymi ludźmi w relacje i buduje z nimi więzi, odkrywa wówczas nowe terytoria i nowe perspektywy. Każde doświadczenie jest dla niej sposobem na to, by poczuć jeszcze większą pewność siebie i spełnienie.

Chloé wyrusza w olfaktoryczną podróż dla kobiety poszukującej głębszego znaczenia i autentyczności: Nomade Eau de Parfum Naturelle to zapach afirmujący przenikanie się kultur i poezję spotkań.  


Przyszłość na horyzoncie

Nomade Eau de Parfum Naturelle łączy luksus z pragnieniem przyczyniania się do większej odpowiedzialności społecznej i środowiskowej. W pełni wyraża zobowiązanie Domu Mody Chloé do skupienia kreatywnego podejścia na zwiększeniu pozytywnego wpływu swoich działań na planetę i społeczeństwo.

Obecnie dzięki zapachowi zawierającemu składniki w 100% naturalnego pochodzenia oraz dzięki opakowaniu, które minimalizuje negatywny wpływ na środowisko, Chloé proponuje promienny i zniewalający kwiat jaśminu.


Jaśmin odkryty na nowo

Nomade Eau de Parfum Naturelle wyznacza nowe olfaktoryczne terytorium dla marki Chloé. Jaśminowy zapach gourmand jest dziełem kreatorki Caroline Dumur.

Pierwsze wrażenie: ten nowy zapach przenosi nas w wyobraźni do odległego pejzażu o zachodzie słońca. Esencja bergamotki wyłania się gwałtownie, orzeźwiająca jak bryza na wydmach, natomiast absolut jaśminu egipskiego ma zmysłowe i szczodre brzmienie. Ponadczasowa elegancja kwiatu styka się z gładkością akordu daktylowego, a wanilia i drewno sandałowca splatają się w ciepłą, uzależniającą nutę głębi.

Nomade Eau de Parfum Naturelle nie zawiera sztucznych barwników. Jest zapachem wegańskim, stworzonym w 100% ze składników pochodzenia naturalnego, alkoholu pochodzenia naturalnego oraz wody. Nie zawiera niczego więcej.

Jego główny składnik, jaśmin, zbierany jest w Egipcie zgodnie z metodą, która przyczynia się do bardziej odpowiedzialnych praktyk. Notabene Egipt jest również ojczyzną Gaby Aghion, założycielki marki Chloé.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: jaśmin egipski, bergamotka
Nuta serca: akord daktylowy
Nuty bazy: wanilia, drewno sandałowe


Odpowiedzialny luksus

Emblematyczny flakon Nomade został ukazany w nowej odsłonie w odcieniach inspirowanych naturą: tonacje ochry przywodzą na myśl piasek, surowe minerały i słońce w zenicie. Pleciony rzemyk zawiązany wokół szyjki flakonu symbolizuje więzi, jakie tworzymy w trakcie naszych podróży i w wyniku nieustannie odbywanych spotkań. Ten symboliczny motyw wygrawerowano również na szkle.

Flakon zmodyfikowano, aby zredukować jego negatywny wpływ na środowisko. W nowym wzornictwie wykorzystano materiały pochodzące z recyklingu: stanowią one 15% szklanego flakonu i 40% kartonowego pudełka. Ponadto karton posiada certyfikat FSC, co oznacza, że drewno pozyskuje się zgodnie z procedurami gwarantującymi zrównoważoną gospodarkę leśną.


Siła więzi

W historii Chloé Nomade pojawia się nowa twarz – Naomi Scott, brytyjska aktorka, piosenkarka i producentka. Zdobyła sławę dzięki rolom w filmach Aladyn i Aniołki Charliego, a wkrótce wystąpi w filmie science fiction pt. Distant, którego premierę zaplanowano na wrzesień 2022 roku. Naomi jest aktywną orędowniczką praw kobiet oraz ambasadorką organizacji Compassion, która niesie pomoc dzieciom z ubogich rodzin na całym świecie.

Naomi Scott doskonale uosabia ducha Nomade Eau de Parfum Naturelle. Wychowywała się w Londynie. Jej ojciec jest Brytyjczykiem a matka Induską, która wychowała się w Ugandzie. Dzięki temu Naomi dorastała na styku kilku kultur.
W kampanii reklamowej, zrealizowanej przez Zoë Ghertner, Naomi pojawia się z kilkoma innymi kobietami na tle piaszczystych wydm. Poprzez serię spotkań ich osobista podróż staje się wspólną przygodą. Na nadgarstku Naomi dostrzegamy plecioną bransoletkę, która nawiązuje do ozdoby na flakonie, podkreślając więzi, które łączą je ze sobą.

Są oni zaangażowani w ideę odpowiedzialnego zarządzania środowiskiem. Ci producenci wdrożyli różne inicjatywy mające na celu poprawę warunków życia lokalnych społeczności, takie jak aktywne wspieranie edukacji dziewcząt i zatrudnienie kobiet.


Gama i ceny:

Nomade Eau de Parfum Naturelle 30 ml / 325 zł
Nomade Eau de Parfum Naturelle 50 ml / 459 zł
Nomade Eau de Parfum Naturelle 75 ml / 559 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.pl


Zdjęcia kompozycyjne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 21-04-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES