Chloé Nomade - nowa kwiatowo-szyprowa kompozycja dla kobiet

<
Gallery image
>
Chloé Nomade 1
<
Chloé Nomade 1Chloé Nomade 2Chloé Nomade 3Chloé Nomade 4Chloé Nomade 5Chloé Nomade 6
 
>
 
 

Perfumy odzwierciedlają ducha swobodnej elegancji, pewności siebie połączonej z wolnością, która definiuje charakter Chloé. Nowy zapach wyraża pragnienie wolności i potrzebę ucieczki. Kreśli zarysy kobiety, której przeznaczenie każe wyruszać w nieskończoną podróż. Muzą tej kwiatowo-szyprowej kompozycji została francuska aktorka Ariane Labed.


Świat spotkań

Kobieta Chloé celebruje swoją wolność i niezmiennie naturalną elegancję. Pewna siebie i inspirująca, rozkwita dzięki zdobywanym doświadczeniom i wielu spotkaniom, zawsze dobitnie zaznaczając, kim jest, jednak bez narzucania tego innym. Jej wewnętrzna siła wiedzie ją do poszukiwania tego, co nowe i inne. Jej spojrzenie kieruje się na nieznane horyzonty, jej energia popycha ją ku nowym ludziom... W tym szczególnym momencie, stając naprzeciw tego, co nieznane, uosabia wszelkie możliwości tego świata oraz więź z innymi, która zaciera granice. Pozostawia za sobą zapach, który ją definiuje - wszędzie, gdzie tylko się udaje, w każdym miejscu, do którego podróżuje. Zapach zgodny z jej wizerunkiem... Wieczny wędrowiec, tak jak ona.


Nomade

Gaby Aghion – założycielka marki Chloé, mawiała: "Moje kolory wywodzą się z Egiptu".
Nomade przywołuje skojarzenie z wizją ucieczki. Perfumy odzwierciedlają ducha swobodnej elegancji, pewności siebie połączonej z wolnością, która definiuje charakter Chloé. Nowy zapach wyraża pragnienie wolności i potrzebę ucieczki. Kreśli zarysy kobiety, której przeznaczenie każe wyruszać w nieskończoną podróż. Świeże spojrzenie i nowe perspektywy nasycają ten zapach i rozświetlają czarujący wizerunek kobiety poszukującej i odkrywającej.


Kwintesencja wolności

Połączenie łagodności i siły – fasetki tej intensywnej, kwiatowo-szyprowej kompozycji powiewają niczym wiatr wolności. Intensywny, mineralny charakter mchu dębowego spowija ponętna słodycz śliwki mirabelki. Z owej świeżości wyłania się doznanie świetlistej woni frezji. Naturalne składniki połączone zostały przez Quentina Bischa. Ich harmonie przywodzą na myśl uczucie ucieczki, do którego inspirują.


Nomade flakon

Krągłe kształty, litera-oko Chloé ukazują łagodność, która kontrastuje z graficznymi liniami kołnierza. Flakon wyraża wizję podróży. Przeźroczyste szkło sprawia, że przenika przezeń różowo-beżowe światło. Korek zapieczętowany jest różowym węzłem. Różowe opakowanie zewnętrzne niczym cenne etui ma złote wykończenie.


Muza

Francuska aktorka Ariane Labed urodziła się w Atenach i mieszka obecnie z Londynie. Jest uosobieniem kobiety-wędrownika, poszukiwaczki przygód odkrywającej nowe horyzonty. Zdjęcia reklamowe wykonał w Radżastanie współczesny artysta Ryan McGinley. Film wyreżyserowała, również w Radżastanie, Fleur Fortuné.

Włosy aktorki rozwiewa wiatr, jej twarz skąpana jest w promieniach wschodzącego słońca. Jej kroki animuje poczucie wolności. Gdziekolwiek zmierza, porywa ją rytm obecnej chwili. Ta kobieta o tożsamości wędrowca postrzega siebie sama oczami świata.


Ceny:

Woda perfumowana 30 ml / 285 zł
Woda perfumowana 50 ml / 399 zł
Woda perfumowana 75 ml / 489 złAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 14-03-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto