CK One Summer - energia i świeżość letnich dni

Najnowsza edycja limitowana CK One Summer, inspirowana artystycznym nurtem pop-art z lat 50., łączy w sobie świeży zapach z natchnionym sztuką opakowaniem, aby odzwierciedlić energetyzującą atmosferę lata. CK One Summer ukazuje legendarny flakon CK One w nowej odsłonie ze śmiałymi, radosnymi kolorami. Uwydatnia naturalnie świeży i uniwersalny zapach, który cechuje równowaga między energią i odprężeniem, określająca wyjątkową tożsamość tej kompozycji.


Śmiały. Orzeźwiający. Energetyzujący.


Zapach

Skomponowany ze składników z wód islandzkiego uzdrowiska Błękitna Laguna (Bláa Lónið) oraz dryfującego drewna z Morza Wchodniosyberyjskiego, CK One Summer oferuje zaskakującą świeżość.   

Odświeżające nuty morskie i cytrusowe łączą się z czystym, rześkim aromatem przypraw i owoców, a w głębi kompozycji wybrzmiewają łagodne nuty piżma i drewna.

Nuty głowy: pigwa, musująca tangerynka, włoska bergamotka, zroszona lilia wodna
Nuty serca: akord błękitnej laguny, jagody jałowca, kolendra, herbata matcha
Nuty głębi: dryfujące drewno syberyjskie, rozświetlone piżmo, blue amber

Kreator zapachu: Carlos Vinals


Reklama

Reklama CK One Summer odzwierciedla esencję lata, wykorzystując wibrujące elementy sztuki pop-art z lat 50. na tle kultowego flakonu CK One. Zdjęcie reklamowe wyraża porywającą i radosną energię ciepłych letnich miesięcy.


Falkon i opakowanie

Design flakonu  i opakowania CK One Summer zaprezentowano w nowym ujęciu z unikatowym wzorem w stylistyce pop-art. Legendarny flakon, przypominający manierkę, ukazuje dynamiczną grafikę w warstwach i wzorach w tonacji niebieskiej, żółtej i pomarańczowej. Motyw ten jeszcze bardziej ożywiają letnie naklejki (edycja limitowana), które umożliwiają klientom personalizowanie własnego flakonu CK One Summer. Błyszczący biały kartonik stał się płótnem malarskim do wyeksponowania kolorowej grafiki nowego CK One Summer.


Cena: 189 zł / 100 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 14-05-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności