Coach Dreams Sunset - nowy zapach inspirowany przygodami i zachodem słońca

<
Gallery image
>
Coach Dreams Sunset 1
<
Coach Dreams Sunset 1Coach Dreams Sunset 2Coach Dreams Sunset 3Coach Dreams Sunset 4Coach Dreams Sunset 5Coach Dreams Sunset 6Coach Dreams Sunset 7Coach Dreams Sunset 8Coach Dreams Sunset 9Coach Dreams Sunset 10
 
>
 
 

Zainspirowany złotymi godzinami, czasem po wschodzie i przed zachodem słońca, i jedynymi w swoim rodzaju podróżami z przyjaciółmi, Coach Dreams Sunset przywołuje ciepło tworzonych wspomnień i magię możliwości na horyzoncie. Orientalno-kwiatowy zapach otwiera się owocowymi nutami gruszki i bergamotki, odsłaniając serce kwiatu jaśminu, zanim ustąpi miejsca ciepłym akordom bobu tonka i wanilii.


Zapach

Nowy zapach inspirowany wolnym duchem, przygodami, z zachodem słońca na horyzoncie.

Stworzony przez kreatorkę zapachów Nathalie Lorson, orientalno-kwiatowy zapach otwiera się owocowymi nutami gruszki i bergamotki, odsłaniając serce kwiatu jaśminu, zanim ustąpi miejsca ciepłym akordom bobu tonka i wanilii.

"Coach Dreams Sunset jest zabawny, nostalgiczny i inspirowany duchem możliwości i przygody" - Dyrektor Kreatywny Stuart Vevers


Nuty zapachowe:

Nuty głowy: sorbet gruszkowy, bergamotka
Nuty serca: jaśmin Sambac, magnolia
Nuty bazy: bób tonka, wanilia


Flakon

Przypominający stare apteczne butelki i inspirowany skarbami znalezionymi po drodze flakon, zwieńczony jest złotym korkiem w kształcie róży herbacianej, emblematem marki Coach. Wykonany ze szkła ombré inspirowanego zmieniającymi się kolorami nieba o zachodzie słońca, wykończony został wyrafinowanym skórzanym pierścieniem u podstawy korka, co jest ukłonem w stronę bogatej historii rzemiosła  kaletniczego marki Coach.


Opakowanie

Przyciągające wzrok opakowanie ozdobione kultowym logo z koniem i powozem w kolorze różowego złota mieni się brokatem przywołując magię snów.


Kampania reklamowa

Kręcona na pustyni pod Los Angeles kampania Coach Dreams Sunset prezentuje modelki i przyjaciółki Jean Campbell i Binx Walton, które kontynuują swą wyjątkową przygodę, podczas której spełniają się jedyne w swoim rodzaju marzenia. Gdy słońce zachodzi na horyzoncie, ożywają kolejne marzenia z listy: "Namaluj arcydzieło", "Bądź członkiem zespołu muzycznego" i "Zakochaj się". Kampania stworzona we współpracy z reżyserem i fotografem Fabienem Baronem jest hołdem dla ducha optymizmu, zabawy i przygody.


Ceny:

Coach Dreams Sunset, woda perfumowana 40 ml / 189 zł
Coach Dreams Sunset, woda perfumowana 60 ml / 279 zł
Coach Dreams Sunset, woda perfumowana 90 ml / 369 zł

Zapach dostępny jest wyłącznie w perfumeriach Douglas i na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 25-06-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności