Coach Floral Blush - nowy, radosny i kwiatowy zapach dla kobiet

<
Gallery image
>
Coach Floral Blush 1
<
Coach Floral Blush 1Coach Floral Blush 2Coach Floral Blush 3Coach Floral Blush 4Coach Floral Blush 5Coach Floral Blush 6Coach Floral Blush 7
 
>
 
 

Nowy, radosny, kwiatowy zapach inspirowany różą herbacianą oraz wolnym, kobiecym duchem dziewczyny marki Coach. W najnowszej kampanii zapachu Coach Floral Blush Eau de Parfum, w otoczeniu polnych kwiatów w gorący, słoneczny dzień występuje modelka Lexi Boling. Ubrana w kwiecistą, zwiewną sukienkę, trzyma w ręku torebkę Dinky ozdobioną skórzanymi kwiatami róży herbacianej. Kampania powstała we współpracy fotografa Stevena Meisela i dyrektora artystycznego Fabiena Baron. W zdjęciach uchwycony został charakter marki - romantycznej i optymistycznej oraz amerykański duch wolności.


Zapach

Kompozycja należy do rodziny zapachów owocowo-kwiatowych.

Nuty zapachowe to:

Nuta głowy: jagody Goji, grejpfrut
Nuta serca: peonia, brzoskwinia
Nuta bazy: białe drzewa, piżmo


Inspiracja

Coach Floral Eau de Parfum powstała w wyniku inspiracji kolekcją torebek i akcesoriów zdobionych skórzanymi detalami w kształcie kwiatów róży herbacianej. Kolekcja taka po raz pierwszy pojawiła się wiosną 2016 roku. Odwołania do niej można zauważyć w kolekcjach marki Coach w każdym sezonie.


Flakon

Flakon to hołd dla dziedzictwa słynnej amerykańskiej marki. Kobiecy, zmysłowy, ciężki flakon o owalnym kształcie, tak charakterystycznym dla marki Coach. Inspiracją do powstania srebrnego korka był zamek obrotowy, symbol marki Coach, stosowany w najsłynniejszych jej torebkach od roku 1954. Rozpoznawalna na całym świecie skórzana zawieszka w kształcie kwiatu róży herbacianej, z metalowymi elementami decyduje o elegancji i wysokiej jakości wykończenia, podczas gdy logo marki - koń zaprzężony do trójkołowej bryczki - nieodłączny symbol rzemieślniczej doskonałości marki Coach, jest subtelnie wygrawerowany na szklanym flakonie.


Opakowanie

Opakowanie Coach Floral utrzymane jest w kolorystyce flakonu. Na kartonie wytłoczone są zdobienia imitujące skórę oraz kwiaty róży herbacianej. Logo marki oraz nazwa zapachu widnieją na opakowaniu w kolorze srebrnym.


Ceny:

Woda perfumowana 30 ml / 169 zł
Woda perfumowana 50 ml / 299 zł
Woda perfumowana 90 ml / 379 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 26-05-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności