Coach Love Eau de Parfum - owocowo-kwiatowa i olfaktoryczna oda do miłości

<
Gallery image
>
Coach Love Eau de Parfum 1
<
Coach Love Eau de Parfum 1Coach Love Eau de Parfum 2Coach Love Eau de Parfum 3Coach Love Eau de Parfum 4Coach Love Eau de Parfum 5Coach Love Eau de Parfum 6Coach Love Eau de Parfum 7Coach Love Eau de Parfum 8Coach Love Eau de Parfum 9Coach Love Eau de Parfum 10Coach Love Eau de Parfum 11Coach Love Eau de Parfum 12Coach Love Eau de Parfum 13Coach Love Eau de Parfum 14Coach Love Eau de Parfum 15Coach Love Eau de Parfum 16Coach Love Eau de Parfum 17Coach Love Eau de Parfum 18Coach Love Eau de Parfum 19Coach Love Eau de Parfum 20Coach Love Eau de Parfum 21Coach Love Eau de Parfum 22Coach Love Eau de Parfum 23Coach Love Eau de Parfum 24
 
>
 
 

Coach wypełnił ogniście czerwony flakon niezrównaną siłą miłości: Love to urzekająca kompozycja z owocowo-kwiatowymi nutami i olfaktoryczną odą do miłości: dzika truskawka rozwija uzależniający aromat i przechodzi w zmysłowe serce z czerwonej róży. Baza zapachu charakteryzuje się ciepłymi nutami cedru i zapewnia wyrafinowany akcent.


Marka Coach przedstawia Coach Love, nowy zapach inspirowany intensywnym i uniwersalnym uczuciem jakim jest miłość - oraz wszystkimi unikalnymi sposobami jej wyrażenia.

Coach Love to ciepłe i pełne radości ukazanie miłości przez pryzmat indywidualności. To celebracja miłości we wszystkich jej różnych formach i wyrazach. Kampania, sfotografowana przez reżysera i fotografa Juergena Tellera, ukazuje prawdziwe pary dzielące się autentycznymi chwilami, wyrażającymi swe uczucia, przypominając nam, że miłość to wyjątkowe zjawisko.


Zapach

Kwiatowo-owocowa kompozycja otwiera się pobudzającymi nutami dzikiej truskawki, podkreślonymi bogatym i aksamitnym sercem z czerwonej, aksamitnej róży, które następnie przechodzą w ciepłe cedrowe tony.


Inspiracja

Coach Love czerpie inspirację z różnych sposobów, w jakie wyrażamy miłość - do siebie i do siebie nawzajem. Perfumiarz Antoine Maisondieu tworzy dynamiczny zapach z różnorodnymi warstwami, które odnoszą się do unikalnej natury miłości jako czegoś powszechnie odczuwanego, ale indywidualnie wyrażanego. Połączenie zabawności dzikiej truskawki i soczystej mandarynki, bogactwa aksamitnej róży i jaśminu sambac oraz ciepła cedru i bursztynu sprawia, że Coach Love zachęca nas do odważnego, autentycznego i przede wszystkim własnego wyrażania naszych uczuć.

"Coach Love celebrowuje wolność wyrażania i wszystkie sposoby obdarowywania się uczuciem z naszymi bliskimi. Aby wywołać to uczucie w kampanii, instynktownie wiedziałem, że Juergen Teller będzie w stanie uchwycić autentyczne momenty intymności w sposób, który równocześnie odzwierciedla charyzmę zapachu. Razem, zapach i obraz oddziałują na napięcie między indywidualnością a wspólnotą, i oddają moje przekonanie, że gdy autentycznie wyrażamy siebie, możemy zainspirować innych do tego samego." - Stuart Vevers, Dyrektor Kreatywny Coach.


Główne nuty:

Nuty głowy: dzika truskawka, soczysta mandarynka, liście różowego pieprzu
Nuty serca: czerwona aksamitna róża, indyjski jaśmin sambac, kwiaty osmantusa
Nuty bazy: cedr, benzoin, szary bursztyn


Flakon

Flakon ma bogatą czerwoną barwę, symbolizującą kolor namiętności i dziedzictwo marki Coach. Został wykończony ikonicznym korkiem w formie zapięcia słynnych torebek marki, a także klasycznymi złotymi detalami, w tym zawieszką w kształcie serduszka.


Opakowanie

Na opakowaniu widnieje ikoniczne logo marki - koń zaprzężony do powozu. Wykończone jest delikatną, skórzaną strukturą w bogatej czerwieni - nawiązującą do dziedzictwa marki w dziedzinie kaletnictwa.


Ceny:

Woda perfumowana 30 ml / 219 zł
Woda perfumowana 50 ml / 349 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl


Zdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 07-11-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES