Dior Poison Girl Unexpected - nowy zapach jak kwaskowo-słodki cukierek

<
Gallery image
>
Dior Poison Girl Unexpected 1
<
Dior Poison Girl Unexpected 1Dior Poison Girl Unexpected 2Dior Poison Girl Unexpected 3Dior Poison Girl Unexpected 4Dior Poison Girl Unexpected 5Dior Poison Girl Unexpected 6Dior Poison Girl Unexpected 7
 
>
 
 

Połóż kwaskowy cukierek na języku i poddaj się zmysłom. Z początku drażniący smak dosłownie eksploduje w ustach, zmieniając się stopniowo w słodki smakołyk. Zapamiętany z dzieciństwa dreszcz rozkosznego podniecenia stanowi genezę poison girl unexpected. Kaskada silnych, zmysłowych odczuć posłużyła za źródło inspiracji dla François Demachy. Nowy zapach kryje w sobie tajemnicę osobliwej i niepowtarzalnej metamorfozy, zapraszając na słodko-pikantną ucztę. Nieoczekiwana przyjemność uderza z wielką mocą, elektryzuje i odbiera oddech. Napotyka na swej drodze zniewalający urok Poison Girl, która nigdy nie jest tam, gdzie można się jej spodziewać i pozwala sobie na nieoczekiwane zwroty akcji.


Pop manifesto

François Demachy skomponował nowy, mieniący się świeżością kwiatowy zapach. Zaskakująca kompozycja zniewala zmysły, niezapomnianym smakiem kwaskowo-słodkiego cukierka. Dla uzyskania tego efektu kreator posunął się do detronizacji szlachetnych składników, łącząc je z żywymi, prowokującymi akordami. Wynik jest niespodziewany: popowa inspiracja - manifest na cześć poison girl, kultowej i nieprzewidywalnej.

Poison Girl Unexpected roztacza wokół woń nieskrępowanej wolności, w której słodycz owoców spotyka się z pikantnym wątkiem przypraw, a zmysłowo aksamitne kwiaty tworzą miłosny związek z kwaskową, owocową eksplozją.

Zapach Poison Girl Unexpected stworzony dla rebliantek, które uwodzą z pikanteryjną swobodą krok w krok podąża za swoją właścicielką, tworząc wokół niej aurę zmysłowej nonszalancji i wiernie jej towarzysząc na życiowych zakrętach, za którymi czeka nieoczekiwane.


Zaskakująca niespodzianka

Poison Girl. Niebywale zmysłowe odczucie. Nagły dreszcz, który biegnie wzdłuż pleców i wywołuje ciarki, po czym łagodnieje w cukrowej polewie. Niespodzianka eksploduje w dwóch szybkich rozbłyskach. Nieoczekiwane, świeże, korzenne nuty wnikają w szlachetne, klasyczne akordy. W nutach głowy dominuje podwójna dawka imbiru z Tanzanii. Nad wyraz świeża, seksowna nuta o wielu obliczach uderza z całą siłą, wywołując "chemiczny" szok, w którym niepokorna kwaskowość przeplata się z impertynencją słonych tonów. Zapach staje się wyrazisty, niemalże namacalny, a jego temperatura wzrasta w zetknięciu z soczystością gorzkiej pomarańczy. I nagle "imbirowy tonik" ustępuje miejsca kwiatowemu sercu. Prym wiedzie szykowna damasceńska róża w połączeniu z jaśminem sambac, przeszytym owocowym akordem piwonii. Dołącza do nich wenezuelska fasola, podkreślona zwiewnym i lekkim welonem wanilii i piżma.

Nieoczekiwana kompozycja tworzy efekt diabolicznie zmysłowej słodyczy. Zupełnie jak jeden z tych kwaskowych, kuszących cukierków rozpuszczających się w ustach, które wywołują cudowny dreszcz, a potem uczucie niedosytu.

"Tworząc Poison Girl Unexpected, odwołałem się do zapamiętanego z dzieciństwa silnego, a jednocześnie nieoczekiwanego uczucia, jakie wywołują w ustach kwaskowe cukierki. Pragnąłem, aby zapach zdominowała ambiwalencja odczuć. Zagrałem kontrastowym mariażem owocowych nut i seksownych, pikantnych akordów. Nieznacznie podkreślona słonym akcentem imbirowa nuta okazała się niezastąpiona, gdyż tylko ona potrafi idealnie wyrazić ekspresję zmysłowych słodkości, które eksplodują w ustach, by ustąpić miejsca słodyczy" - François Demachy, kreator zapachów Dior.


Niech stanie się światłość

Zdobiony nowym efektem holograficznego połysku flakon Poison Girl Unexpected mieni się tysiącem refleksów. Wibrujący i świetlisty na obraz swojej nieprzewidywalnej bohaterki oscyluje pomiędzy różem a błękitem, podkreślając mnogość obliczy igrającej z losem kompozycji.


Roller-pearl

Zupełnie nowy, prosty i nieskrępowany gest. Subtelny i intymny obiekt pożądania, wyraz spontaniczności i wolności. Poison Girl Unexpected roller-pearl, to zaproszenie do zapachowego świata, w którym można się zanurzyć niezależnie od tego gdzie, kiedy i z kim jesteśmy. Muśnięcie za uchem, na nadgarstku, przelotna pieszczota na skórze szyi. Działa natychmiast, słodko i jedwabiście...
Dla dopełnienia nastroju chwili, do retuszy w ciągu dnia, w podróży, wewnątrz lub na zewnątrz, Poison Girl Unexpected Roller-pearl jest niczym klejnot i idealny towarzysz.
Gest nakładania jest szybki, zmysłowy, zaskakujący i uwodzicielski.
Instynktownie, bez zbędnych ceremonii, sięgamy do torebki po dyskretny i elegancki flakonik. W sam raz dla nieprzewidywalnej poison girl, która nie chce się z nim rozstawać.


Camille Rowe - ikona luzu

Jej nonszalanckiemu erotyzmowi nie sposób się oprzeć. Rozżarzony do białości, naturalny seksapil promieniuje z każdej cząstki jej ciała. Kultowa Poison Girl, Camille Rowe, zachwyca nagą skórą sprawiając, że zmysły płoną. Jej obraz uchwycony ponownie w obiektywie so me jest wcieleniem eksplodującej i niczym nie skrępowanej siły uwodzenia.Źródło zdjęć: serwis prasowy DiorAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 10-02-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności