Dior Poison Girl Unexpected - nowy zapach jak kwaskowo-słodki cukierek

<
Gallery image
>
Dior Poison Girl Unexpected 1
<
Dior Poison Girl Unexpected 1Dior Poison Girl Unexpected 2Dior Poison Girl Unexpected 3Dior Poison Girl Unexpected 4Dior Poison Girl Unexpected 5Dior Poison Girl Unexpected 6Dior Poison Girl Unexpected 7
 
>
 
 

Połóż kwaskowy cukierek na języku i poddaj się zmysłom. Z początku drażniący smak dosłownie eksploduje w ustach, zmieniając się stopniowo w słodki smakołyk. Zapamiętany z dzieciństwa dreszcz rozkosznego podniecenia stanowi genezę poison girl unexpected. Kaskada silnych, zmysłowych odczuć posłużyła za źródło inspiracji dla François Demachy. Nowy zapach kryje w sobie tajemnicę osobliwej i niepowtarzalnej metamorfozy, zapraszając na słodko-pikantną ucztę. Nieoczekiwana przyjemność uderza z wielką mocą, elektryzuje i odbiera oddech. Napotyka na swej drodze zniewalający urok Poison Girl, która nigdy nie jest tam, gdzie można się jej spodziewać i pozwala sobie na nieoczekiwane zwroty akcji.


Pop manifesto

François Demachy skomponował nowy, mieniący się świeżością kwiatowy zapach. Zaskakująca kompozycja zniewala zmysły, niezapomnianym smakiem kwaskowo-słodkiego cukierka. Dla uzyskania tego efektu kreator posunął się do detronizacji szlachetnych składników, łącząc je z żywymi, prowokującymi akordami. Wynik jest niespodziewany: popowa inspiracja - manifest na cześć poison girl, kultowej i nieprzewidywalnej.

Poison Girl Unexpected roztacza wokół woń nieskrępowanej wolności, w której słodycz owoców spotyka się z pikantnym wątkiem przypraw, a zmysłowo aksamitne kwiaty tworzą miłosny związek z kwaskową, owocową eksplozją.

Zapach Poison Girl Unexpected stworzony dla rebliantek, które uwodzą z pikanteryjną swobodą krok w krok podąża za swoją właścicielką, tworząc wokół niej aurę zmysłowej nonszalancji i wiernie jej towarzysząc na życiowych zakrętach, za którymi czeka nieoczekiwane.


Zaskakująca niespodzianka

Poison Girl. Niebywale zmysłowe odczucie. Nagły dreszcz, który biegnie wzdłuż pleców i wywołuje ciarki, po czym łagodnieje w cukrowej polewie. Niespodzianka eksploduje w dwóch szybkich rozbłyskach. Nieoczekiwane, świeże, korzenne nuty wnikają w szlachetne, klasyczne akordy. W nutach głowy dominuje podwójna dawka imbiru z Tanzanii. Nad wyraz świeża, seksowna nuta o wielu obliczach uderza z całą siłą, wywołując "chemiczny" szok, w którym niepokorna kwaskowość przeplata się z impertynencją słonych tonów. Zapach staje się wyrazisty, niemalże namacalny, a jego temperatura wzrasta w zetknięciu z soczystością gorzkiej pomarańczy. I nagle "imbirowy tonik" ustępuje miejsca kwiatowemu sercu. Prym wiedzie szykowna damasceńska róża w połączeniu z jaśminem sambac, przeszytym owocowym akordem piwonii. Dołącza do nich wenezuelska fasola, podkreślona zwiewnym i lekkim welonem wanilii i piżma.

Nieoczekiwana kompozycja tworzy efekt diabolicznie zmysłowej słodyczy. Zupełnie jak jeden z tych kwaskowych, kuszących cukierków rozpuszczających się w ustach, które wywołują cudowny dreszcz, a potem uczucie niedosytu.

"Tworząc Poison Girl Unexpected, odwołałem się do zapamiętanego z dzieciństwa silnego, a jednocześnie nieoczekiwanego uczucia, jakie wywołują w ustach kwaskowe cukierki. Pragnąłem, aby zapach zdominowała ambiwalencja odczuć. Zagrałem kontrastowym mariażem owocowych nut i seksownych, pikantnych akordów. Nieznacznie podkreślona słonym akcentem imbirowa nuta okazała się niezastąpiona, gdyż tylko ona potrafi idealnie wyrazić ekspresję zmysłowych słodkości, które eksplodują w ustach, by ustąpić miejsca słodyczy" - François Demachy, kreator zapachów Dior.


Niech stanie się światłość

Zdobiony nowym efektem holograficznego połysku flakon Poison Girl Unexpected mieni się tysiącem refleksów. Wibrujący i świetlisty na obraz swojej nieprzewidywalnej bohaterki oscyluje pomiędzy różem a błękitem, podkreślając mnogość obliczy igrającej z losem kompozycji.


Roller-pearl

Zupełnie nowy, prosty i nieskrępowany gest. Subtelny i intymny obiekt pożądania, wyraz spontaniczności i wolności. Poison Girl Unexpected roller-pearl, to zaproszenie do zapachowego świata, w którym można się zanurzyć niezależnie od tego gdzie, kiedy i z kim jesteśmy. Muśnięcie za uchem, na nadgarstku, przelotna pieszczota na skórze szyi. Działa natychmiast, słodko i jedwabiście...
Dla dopełnienia nastroju chwili, do retuszy w ciągu dnia, w podróży, wewnątrz lub na zewnątrz, Poison Girl Unexpected Roller-pearl jest niczym klejnot i idealny towarzysz.
Gest nakładania jest szybki, zmysłowy, zaskakujący i uwodzicielski.
Instynktownie, bez zbędnych ceremonii, sięgamy do torebki po dyskretny i elegancki flakonik. W sam raz dla nieprzewidywalnej poison girl, która nie chce się z nim rozstawać.


Camille Rowe - ikona luzu

Jej nonszalanckiemu erotyzmowi nie sposób się oprzeć. Rozżarzony do białości, naturalny seksapil promieniuje z każdej cząstki jej ciała. Kultowa Poison Girl, Camille Rowe, zachwyca nagą skórą sprawiając, że zmysły płoną. Jej obraz uchwycony ponownie w obiektywie so me jest wcieleniem eksplodującej i niczym nie skrępowanej siły uwodzenia.Źródło zdjęć: serwis prasowy DiorAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 10-02-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto