DKNY Stories - kobiecość w Nowym Jorku zamknięta w flakonie nowego zapachu

<
Gallery image
>
DKNY Stories 1
<
DKNY Stories 1DKNY Stories 2DKNY Stories 3DKNY Stories 4DKNY Stories 5DKNY Stories 6
 
>
 
 

Inspirują Cię niewyczerpane możliwości, jakie oferuje Nowy Jork i chcesz korzystać z życia na 200%? DKNY Stories to zapach dla Ciebie – nowa kompozycja łączy niepowtarzalną atmosferę i energię Wielkiego Jabłka z charakterystyczną dla DKNY nutką kobiecości. DKNY Stories to ucieleśnienie inspiracji i emocji młodego pokolenia dynamicznych kobiet.


Inspirują Cię niewyczerpane możliwości, jakie oferuje Nowy Jork i pragniesz korzystać z życia na 200%? DKNY Stories to zapach dla Ciebie – nowa kompozycja, która łączy niepowtarzalną atmosferę i energię Wielkiego Jabłka z jakże charakterystyczną dla DKNY nutką kobiecości. DKNY Stories to ucieleśnienie inspiracji i emocji młodego pokolenia dynamicznych kobiet, które wciąż odkrywają i tworzą na nowo siebie oraz swoją osobistą historię. Podobnie jak Nowy Jork, każda z nas przypomina książkę z mnóstwem pustych stron, na których możemy zapisać niezliczoną ilość nowych, wspaniałych opowieści.

W 2005 r. DKNY zamknął we flakoniku z perfumami esencję Wielkiego Jabłka kładąc podwaliny pod epickie doznania zapachowe i przełomową kompozycję DKNY Be Delicious, nieodmiennie kojarzoną z Nowym Jorkiem. DKNY Stories stanowi nawiązanie do kultowego zapachu i niczym nieustannie zmieniający się pejzaż tego dynamicznego miasta, nieprzebrane bogactwo nowych twarzy i miejsc oraz charakterystyczne dla Nowego Jorku pragnienie odniesienia sukcesu rozpoczyna się nowy rozdział w księdze DKNY.


Zapach

Kompozycja urzekających kontrastów charakteryzujących również Nowy Jork. DKNY Stories to orientalno-kwiatowy zapach o nowoczesnym wyrazie. A wszystko zaczyna się od twórcy perfum Stephena Nilsena - "Zainspirowały mnie zdjęcia Nowego Jorku, zarówno stare jak i współczesne." Kompozycję otwierają świeże nuty różowego pieprzu i musu z różowej gujawy, które stanowią urzekający wstęp do kwiatowego serca złożonego z czarnego irysa. "Mus z różowej gujawy symbolizuje wschód słońca, podczas którego miasto skąpane jest w różowym blasku, a czarny irys ucieleśnia wyrafinowany charakter Nowego Jorku." Ciepła i zmysłowa wanilia, drewno sandałowe i ambra tworzą ujmujące zakończenie tej godnej zapamiętania opowieści. "DKNY Stories to zapach, który za każdym razem zaskoczy Cię od nowa."


Nuty górne: różowy pieprz, mus z różowej gujawy, czarny kardamon.
Nuty środka: jaśmin wielkolistny, biała herbata, czarny irys.
Nuty dolne: ziarno wanilii, białe drzewo sandałowe, akord szarej ambry.


Kampania

Za kampanię DKNY Stories odpowiadał nowojorski fotograf Gregory Harris. Pełne życia ujęcia przedstawiają twarz DKNY Stories - Grace Hartzel oraz jej znajomych w chwili, gdy doświadczają wszystkiego, co miasto ma do zaoferowania – począwszy od barów na dachach w Midtown poprzez ulice SoHo, a skończywszy na przejażdżce taksówką przez Most Brookliński. Poddaj się rytmowi. Tańcz na ulicach. Doznawaj i ciesz się każdą minutą. Napisz swoją własną opowieść o tym wspaniałym mieście.


#NYMADEME

Kampanii DKNY Stories towarzyszyć będzie program influencerski, w ramach którego znani blogerzy dzielić się będą swoimi historiami i pasją życia w Nowym Jorku w mediach społecznościowych na #NYMADEME


Opakowanie

Niezależnie od tego, z której strony na nią patrzysz buteleczka z DKNY Stories stanowi urzekające ucieleśnienie Nowego Jorku. Nowoczesna i elegancka. Kobieca i silna. O doskonałych architektonicznych proporcjach. Wielowymiarowy szklany flakonik DKNY Stories przypomina lśniący drapacz chmur. Luksusowa wyważona podstawa tworzy mocny fundament, który został zestawiony z różowym logo DKNY. Opakowanie  w odcieniu metalizowanego różu z panoramą Nowego Jorku z przodu to hołd złożony Wielkiemu Jabłku. Na bokach kartoniku umieszczono ilustracje Mostu Brooklińskiego i budynku Chryslera.


Ceny:
Woda perfumowana 30 ml / 215 zł
Woda perfumowana 50 ml / 305 zł
Woda perfumowana 100 ml / 425 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 27-09-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności