Dolce & Gabbana The Only One 2 - namiętny zapach czerwonej róży

<
Gallery image
>
Dolce & Gabbana The Only One 2 1
<
Dolce & Gabbana The Only One 2 1Dolce & Gabbana The Only One 2 2Dolce & Gabbana The Only One 2 3Dolce & Gabbana The Only One 2 4Dolce & Gabbana The Only One 2 5
 
>
 
 

Dolce & Gabbana prezentuje drugi rozdział historii zapoczątkowanej przez The Only One. W sercu nowego zapachu The Only One 2 znalazła się czerwona róża - symbol miłości i namiętności. Podobnie jak klasyczna wersja, nowa kompozycja została stworzona dla kobiety, która jest zawsze w centrum uwagi, ma zniewalającą siłę przyciągania, wie, czego chce i jak to zdobyć.


Tym razem w sercu zapachu znalazła się czerwona róża, symbol namiętności. To nawiązanie do kobiety, dla której powstała linia The Only One.

W nucie głowy zaskoczy nas kwiatowo-owocowa kombinacja czerwonych owoców, gruszki i frezji. Znany już z klasycznej wersji duet kawy i fiołków w nucie serca został wzbogacony o pudrowy akcent esencji z czerwonej róży. Z kolei słodkie akordy fasoli tonka i paczuli w bazie kompozycji potęgują uzależniający charakter zapachu.


Nuty głowy:
- gruszka
- czerwone jagody
- frezja
- jeżyna

Nuty serca:
- czerwona róża
- kawa
- fiołek

Nuty bazy:
- fasola tonka
- paczula
- ambra
- drzewo bursztynowe


Ceny:

Woda perfumowana 30 ml / 315 zł
Woda perfumowana 50 ml / 439 zł
Woda perfumowana 100 ml / 609 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 15-04-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności