Dsquared2 Wood - nowe zapachy dla niej i dla niego

<
Gallery image
>
Dsquared2 Wood - nowe zapachy dla niej i dla niego 1
<
Dsquared2 Wood - nowe zapachy dla niej i dla niego 1Dsquared2 Wood - nowe zapachy dla niej i dla niego 2Dsquared2 Wood - nowe zapachy dla niej i dla niego 3Dsquared2 Wood - nowe zapachy dla niej i dla niego 4Dsquared2 Wood - nowe zapachy dla niej i dla niego 5Dsquared2 Wood - nowe zapachy dla niej i dla niego 6
 
>
 
 

Wood to podwójny projekt nawiązujący do charakterystycznych cech drewna. Drewno jest mocne oraz solidne i posiada kompleksową strukturę, która określa jej wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Dwa nowe zapachy Wood definiują współczesnego mężczyznę i współczesną kobietę jako zmysłowych, pewnych siebie i własnej osobowości. Bohaterowie tych zapachów - młodzi i odzwierciedlający ducha czasu, kierują się w życiu pasją, emanują dobrą energią, organicznie pragną nowych przeżyć. Poszukują wyrafinowanej esencji, która wyrazi ich autentyczność.


Głębia i pasja - oto cechy, które ich definijują

"Zapach to zmysłowe doświadczenie, które mówi wszystko o tobie i twojej osobowości. To najbardziej charakterystyczny i intymny atrybut, ponieważ dzięki niemu jesteś rozpoznawalny i odróżniasz się sposób ewidentny, choć nieokreślony. Uwielbiamy traktować nasze nowe zapachy WOOD jako wyjątkowe akcesoria, które są bardzo
osobiste i definiują styl oraz charakter Dsquared2" - mówią Dean i Dan Catenowie.


Flakon i opakowanie

Flakon ma prostą budowę i wypolerowane szkło w zapachu męskim, a przejrzyste w damskim. Flakon wieńczy unikatowy korek z magnetycznym zamknięciem, wykonany z najwyższej jakości jesionu. Każdy jego egzemplarz, tworzony indywidualnie, reprezentuje taki poziom rzemiosła, jaki już niemal zaginął. Połączono w nim tworzywo ciepłe i zimne, bez utraty ich swoistych sensorycznych właściwości. Drewno jako materiał nadaje flakonowi archaiczny, mocny sznyt, a błyszczące lub przejrzyste szkło oraz aluminium uwydatniają cenną wartość płynu w jego wnętrzu. Na wyjątkowo uformowanym dnie szkło przybiera krągły kształt i tworzy wewnątrz flakonu element w formie kropli łzy – niczym dodatkowa ampułka, która skrywa zapach. Aksamitne w dotyku opakowanie jest eleganckie i zmysłowe. Kartonik zapachu dla Niego jest brunatny, a zapachu dla Niej – różowy. Na obu opakowaniach widnieje emblemat klonowego liścia – znamienny symbol domu mody DSQUARED2, który jest gwarancją jego jakości, poszukiwań i innowacji.


Dsquared2 Wood - nowy zapach dla Niego

Zapach silny, wyjątkowy, bardzo męski.

Wood – nowy zapach męski marki Dsquared2, otwiera się śródziemnomorską świeżością bergamotki z Kalabrii oraz mandarynką i cytryną z Sycylii. Wzbogacono go eleganckimi, przenikliwymi nutami imbiru.
Wibrujące tonacje liści fiołka i kardamonu kontrastują ze szczególną zmysłowością abmroxu.
Nowoczesna kompozycja białego drewna rozświetla głęboką i elegancką nutę wetiweru.


Dsquared2 Wood - nowy zapach dla Niej

Współczesna kompozycja – wibrująca i niezwykle kobieca.

Wood – nowy zapach damski marki Dsquared2, to kompozycja mandarynki z Sycylii oraz liści maliny, które wyrażają radość i żywiołowość. Konwalia majowa i magnolia nadają jej świeży i eteryczny charakter.
Esencja cennych i uwodzicielskich składników – osmanthusa i jaśminu, wyraża intensywną kobiecość.
Promienne nuty białego drewna i cedru, wraz z głębią ambroxu, nadają zapachowi wyjątkowy charakter.


Ceny:
Woda toaletowa 30 ml / 220 zł
Woda toaletowa 50 ml / 295 zł
Woda toaletowa 100 ml / 379 zł

Zapachy Dsquared2 Wood dostępne są wyłącznie w sieci perfumerii Sephora i na www.sephora.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 09-05-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności