Elie Saab Girl of Now Shine - słoneczno-kwiatowy zapach z nutami migdałów i pistacji

<
Gallery image
>
Elie Saab Girl of Now Shine 1
<
Elie Saab Girl of Now Shine 1Elie Saab Girl of Now Shine 2
 
>
 
 

Woda perfumowana Girl of Now Shine to zapach dla nowoczesnej dziewczyny - pełnej pozytywnej energii, niepokojącej, spotanicznej i żyjącej każdą chwilą. To zapach dla spontanicznych, zuchwałych, a jednocześnie ujmujących i nieudająćych nikogo kobiet.


Nuta zapachowa: kwiatowo-owocowa


Pełen blasku słoneczno-kwiatowy zapach, któremu niepowtarzalny charakter nadają nuty gorzkich migdałów i prażonych pistacji. Innowacyjne połączenie niesamowicie kobiecych nuty kwiatu pomarańczy i migdałów sprawia łączy w sobie piękno i nowoczesność. To zapach, dzięki któremu poczujesz się wyjątkowo elegancka i promienna.

Piękny flakon zdobiony biżuteryjnymi aplikacjami charakterystycznymi dla wieczorowych kreacji Elie Saab mieni się blaskiem eleganckiego złota.


Ceny:

Woda perfumowana 30 ml / 245 zł
Woda perfumowana 50 ml / 375 zł
Woda perfumowana 90 ml / 489 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Douglas i na www.douglas.plZdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 17-12-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności