Elizabeth Arden Sunflowers Summer Air - lekki, zwiewny i porywający

<
Gallery image
>
Elizabeth Arden Sunflowers Summer Air 1
<
Elizabeth Arden Sunflowers Summer Air 1Elizabeth Arden Sunflowers Summer Air 2
 
>
 
 

Sunflowers Summer Air odzwierciedla orzeźwiający chłód letniej bryzy, która wiejąc przez pole, rozwiewa włosy i muska policzki. Gdy delikatnie unosi się nad Ziemią, płatki kwiatów wirują w tańcu, a liście się kołyszą. Lekkie powietrze otula czystą radością i zabiera nas w miejsce, w którym rozbrzmiewa śmiech. Nie ma innego miejsca na Ziemi, w którym czulibyśmy się równie wspaniale.


Sunflowers Summer Air emanuje rozkoszą zatracenia się w świeżym delikatnym wietrze. Ten urzekający zapach ukazuje prostotę aromatów cytryny, jabłka i Vert de Mandarin Orpur®. Delikatne zapachy cyklamenu, ozonu, róży, osmanthusa i jaśminu, połączone z cedrem, piżmem i ambrą, uosabiają świeżość powietrza latem.


Zapach

Lekki, zwiewny i porywający.

Powietrze: cytryna, jabłko, Vert de Mandarin Orpur®
Bryza: cyklamen, ozon, róża, osmanthus i jaśmin
Wiatr: cedr, piżmo i ambra


Opakowanie

Z akcentem zieleni, która dopełnia tonacje niebieskie i żółte, flakon Sunflowers Summer Air bezpośrednio ilustruje słonecznik, przywodząc na myśl doznanie chłodnej letniej bryzy, i pozostaje wierny DNA marki.


Cena: 100 ml / ok. 80 zł


Zdjęcie główne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 13-06-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności