Elizabeth Arden White Tea Collection - afirmacja przyjemności życia

<
Gallery image
>
Elizabeth Arden White Tea Collection 1
<
Elizabeth Arden White Tea Collection 1Elizabeth Arden White Tea Collection 2Elizabeth Arden White Tea Collection 3Elizabeth Arden White Tea Collection 4Elizabeth Arden White Tea Collection 5
 
>
 
 

Skóra rozświetlona promieniami słońca, ciekawa książka, pierwszy łyk herbaty... wszystko to proste przyjemności, bliskie i tak dobrze nam znajome. Prezentując White Tea w 2017 roku, marka Elizabeth Arden wyruszyła w podróż, aby odzwierciedlić te proste uciechy czystym i cudownie nieskomplikowanym zapachem. Dziś Elizabeth Arden powiększa eksperymentalną kolekcję o nowe kompozycje: White Tea Wild Rose i White Tea Vanilla Orchid - obie przeznaczone dla kobiet, które pragną rozkoszować się chwilą.


Umiejętnie skomponowane, aby wyrażać różnorodne odczucia, jakich doświadczamy w chwili przeznaczonej tylko da siebie, Wild Rose i Vanilla Orchid dołączają do kolekcji White Tea, która afirmuje przyjemności życia. Odkryj prostą radość znalezienia chwili tylko dla siebie i delektowania się osobistą refleksją, która wówczas się pojawia.


"Find Your Moment" ("Znajdź chwilę dla siebie")


Zapachy:

Czyste. Wspaniałe. Nieskomplikowane.


White Tea

Rześka i wibrująca kompozycja kwiatowa, która długo wybrzmiewa ciepłą aurą i oferuje nam chwilę błogiej ucieczki od rzeczywistości. White Tea  to szlachetna esencja ukazująca czyste wyrafinowanie. Spokojny pejzaż podkreślony wyrazistym światłem. Jedwabisty, wibrujący i ciepły. Mandarynka ewoluuje w aurę łagodnego, drzewnego piżma. Kompozycja harmonijna, świeża i przekonująco łagodna.

Nuty głowy: włoska mandarynka, szałwia muszkatołowa, morska bryza, japońska biała paproć
Nuty serca: biała herbata, absolut Mate, biały irys
Nuty głębi: Madras Wood, absolut nasion Ambrette, absolut bobu tonka, wyciszające trzy rodzaje piżma 

"Tworząc tę zapachową kreację, pragnęliśmy uchwycić ów odświeżający moment błogiego ukojenia, jakiego doświadczamy, biorąc pierwszy łyk herbaty. Opary białej herbaty i akordu morskiej bryzy ewoluują w słodką woń białego irysa, a następnie kompozycja wybrzmiewa ciepłym drzewnym zapachem Madras Wood, bobu tonka i delikatnej woni trzech rodzajów piżma" - kreatorzy Rodrigo Flores-Roux, Guillaume Flavigny i Caroline Sabas opisują źródło swoich inspiracji w procesie tworzenia White Tea.


White Tea Wild Rose - nowość

Delikatny, słodki zapach kwiatowy wysublimowany świeżością, która wywołuje na Twojej twarzy promienny uśmiech. Odzwierciedla łagodne zaskoczenie dziką róży nad brzegiem oceanu. Wschodząca słodycz unoszona przez świeżą bryzę. Zmysłowy bukiet róż zwieńczony świeżą gruszką. Otulające ciepło i obietnica.

Nuty głowy: biała herbata, kwiaty gruszy, czerwona porzeczka, palczatka imbirowa
Nuty serca: róża bułgarska, róża turecka, piwonia, szałwia muszkatołowa
Nuty głębi: promienne piżma, absolut Mate, bób tonka, przejrzysta ambra

"Zainspirowani byliśmy radosnym wspomnieniem chwili, gdy powietrze staje się ciepłe i rozkwitają pierwsze o tej porze roku róże, które wypełniają atmosferę swoim urzekającym aromatem. Pragnąc ukazać zachwycający moment przyjemności, wyeksponowaliśmy charakterystyczne kwiatowe nuty White Tea i utrwaliliśmy je szlachetnymi esencjami róży bułgarskiej i tureckiej, aby stworzyć tę niezapomnianą kwiatową kompozycję" - kreatorzy Guillaume Flavigny i Rodrigo Flores-Roux opisują źródło swoich inspiracji w procesie tworzenia White Tea Wild Rose.


White Tea Vanilla Orchid - nowość

Bujny, niewinny, urzekający zapach kwiatowy, który przeniesie Cię do ciepłego ustronia. White Tea Vanilla Orchid przywodzi na myśl intensywność chłodnego wieczoru. Światło świec mruga ciepło i zachęcająco, podczas gdy na zewnętrz wydłużają się cienie. Wanilia wzbogacona promiennymi akcentami cytryny i pigwy. Ciepło i komfort.

Nuty głowy: cytryna Primofiore, esencja bergamotki, pigwa, olejek Elemi
Nuty serca: biała herbata, gardenia, zroszony jaśmin, wanilia płaskolistna
Nuty głębi: ambrette, kłącze irysa, esencja wanilii, Amberwood, piżmo

"Tworząc Vanilla Orchid, chciałam ukazać chwilę niezmąconego spokoju i komfortu, jak podczas wtulaniu się pod miękką kołdrą. Zapach przyjemnie łączy kojąca herbatę, zmysłową wanilię płaskolistną i piżmo w kompozycję, która daje poczucie wyciszenia i ucieczki od rzeczywistości" - kreatorka Gil Clavien opisuje źródło swoich inspiracji w procesie tworzenia White Tea Vanilla Orchid.


Opakowania:

Smukłe, wyrafinowane flakony mają czyste Iinie i biały, przechodzący w przejrzysty design ombré, który odzwierciedla prostotę White Tea. Każdy flakon podkreślają charakterystyczne odcienie, korespondujące z nazwami. 


Ceny:

Woda toaletowa 30 ml / 105 zł
Woda toaletowa 50 ml / 150 zł
Woda toaletowa 100 ml / 204 zł

Dostępność zapachów w sprzedaży w Polsce:
White Tea i White Tea Wild Rose / drogerie Superpharm
White Tea Vanilla Orchid / drogerie HebeAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 05-09-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności