Elizabeth Arden White Tea - zapach białej herbaty

<
Gallery image
>
Elizabeth Arden White Tea 1
<
Elizabeth Arden White Tea 1Elizabeth Arden White Tea 2
 
>
 
 

Światowej sławy marka Elizabeth Arden postanowiła przy swoim nowym zapachu wykorzystać białą herbatę, która z uwagi na to, że jest naturalna, nieprzetworzona, a jej parzenie jest rytuałem, idealnie wpisuje się w "slow" styl życia. Poza tym, biała herbata jest unikalna i drogocenna: przez skomplikowany proces produkcji, który do tej pory odbywa się według starej, chińskiej receptury. Biała herbata powstaje z liści tych samych krzewów, co pozostałe rodzaje herbat. Różnica tkwi w tym, że listki, wykorzystywane przy jej produkcji są chronione przed promieniami słońca, dzięki czemu nie wykształca się w nich chlorofil, czyli barwnik odpowiedzialny za kolor zielony.


Elizabeth Arden White Tea to drzewno-kwiatowo-piżmowa kompozycja dla pań, której twórcami są Rodrigo Flores-Roux, Guillaume Flavigny oraz Caroline Sabas. Jest to znakomita odpowiedź na trendy panujące obecnie na rynku perfumeryjnym, gdzie jednym z najbardziej pożądanych aromatów jest zapach herbaty. Perfumy od Elizabeth Arden opierają się bowiem o aromat białej herbaty, która jest jedną z najcenniejszych i najlepiej smakujących. Prezentowana kompozycja to subtelność i delikatność nut kwiatowych oraz drzewnych, które skonfrontowano z głębią aromatów piżmowych. Taka nietuzinkowa mieszanka z pewnością przykuje uwagę niejednej kobiety pragnącej czuć się wyjątkowo podczas każdej sytuacji - zarówno podczas ciężkiego dnia w pracy, jak również podczas wieczornego spotkania ze znajomymi lub na romantycznej randce z ukochanym. Zrób sobie zatem przerwę na filiżankę herbaty, spryskaj ciało kilkoma kroplami perfum Elizabeth Arden White Tea i zanurz się w ich zjawiskowym aromacie.


Nuty zapachowe:

Nuty głowy: mandarynka, szałwia muszkatołowa, paproć, nuty morskie
Nuty serca: biała herbata, mate, biały irys
Nuty bazy: ambra, ambrette (piżmo ambrowe), fasolka tonka, egzotyczne drzewa



Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 21-03-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności