Elizabeth Arden White Tea - zapach czystości i prostoty białej herbaty

<
Gallery image
>
Elizabeth Arden White Tea - zapach białej herbaty 1
<
Elizabeth Arden White Tea - zapach białej herbaty 1Elizabeth Arden White Tea - zapach białej herbaty 2Elizabeth Arden White Tea - zapach białej herbaty 3Elizabeth Arden White Tea - zapach białej herbaty 4Elizabeth Arden White Tea - zapach białej herbaty 5
 
>
 
 

Skóra muskana promieniami słońca, dobra lektura, łyk herbaty... proste przyjemności, wszystkie intymnie znajome. Elizabeth Arden prezentuje White Tea – czysty, wyborny, lecz nieskomplikowany zapach, który zaprasza Cię do rozkoszowania się chwilą i zatracania się w ciepłych wspomnieniach.


Wyjątkowy zapach, który odzwierciedla czystość i prostotę herbaty.

Umiejętnie skomponowany, by wtórować spokojnej prostocie, zapach White Tea otwiera się rześkim i musującym aromatem włoskiej mandarynki, który dopełnia akord morskiej bryzy. Jego błoga nuta serca w stylu Zen zawiera ekstrakt z białej herbaty, absolut róży tureckiej i absolut paragwajskiej yerba mate, a nuta głębi długo wybrzmiewające nuty Madras Wood, absolut nasion ambrette oraz trio kojących piżm. Kompozycja dla kobiety, która pragnie celebrować chwilę.


Kompozycja zapachowa

Czysta, wyborna i nieskomplikowana

Kreatorzy zapachu i ich współpracownicy  Rodrigo Flores-Roux, Guillaume Flavigny i Caroline Sabas, tak opisują swoje inspiracje:
"Dążyliśmy do ukazania w tym zapachu odświeżającej chwili błogiego ukojenia, jakiego doświadczamy z pierwszym łykiem herbaty. Para białej herbaty i akord morskiej bryzy rozwijają się w słodki aromat białego irysa, zanim wyłoni się ciepła woń Madras Wood, bobu tonka oraz delikatna kompozycja trzech rodzajów piżma."


Nuty głowy: włoska mandarynka, esencja szałwii muszkatołowej, akord morskiej bryzy, japońska biała paproć
Nuty serca: ekstrakt z białej herbaty, absolut paragwajskiej mate, akord białego irysa, akord Sapucaya Atmospheric
Nuty głębi: Madras Wood, absolut nasion ambrette, absolut wenezuelskiego bobu tonka, Ambermax, trzy rodzaje piżma (Velvione)


Opakowanie

Wysmukły, wyrafinowany flakon o czystych liniach i biało-przejrzystym wzorze ombré ukazuje czystość i prostotę White Tea.


Ceny:
Woda toaletowa 30 ml / 99 zł
Woda toaletowa 50 ml / 140 zł
Woda toaletowa 100 ml / 199 zł

Zapach dosytępny jest wyłącznie w perfumeriach sieci Superpharm.Zdjęcie główne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 13-06-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności