Escada Celebrate Life - zapach emanujący radością i naturalną zmysłowością

<
Gallery image
>
Escada Celebrate Life 1
<
Escada Celebrate Life 1Escada Celebrate Life 2Escada Celebrate Life 3Escada Celebrate Life 4Escada Celebrate Life 5Escada Celebrate Life 6Escada Celebrate Life 7
 
>
 
 

Escada celebruje entuzjastyczną kobiecość nowym zapachem Celebrate Life - ze wszech miar kobiecą kompozycją, która potęguje w kobietach zdolność odczuwania szczęścia, zwiększa ich autentyczność i pewność siebie. Escada Celebrate Life odzwierciedla radosnego ducha, który przypomina kobietom, że warto w pełni korzystać z życia!


Escada słynie z tego, że zapewnia absolutne spełnienie poprzez przyjemności. Uosabia elegancką, śmiałą i wielobarwną kobietę, która spontanicznie rozjaśnia świat wokół siebie. Pozytywna, odważna i radosna kobieta Escada to wcielenie czaru, stylu i optymizmu. Jako drugi rozdział kolekcji Celebrate, Escada Celebrate Life pięknie dopełnia wyjątkową wizję nowoczesnej kobiecości marki Escada. 

Wybierając składniki, które miały zwiększyć w kobietach zdolność korzystania z uroków życia, renomowany kreator zapachów – Aurélien Guichard wybrał te, które symbolizują uczucia kojarzone ze szczęściem i pewnością siebie. Łagodny i delikatny Bukiet Kwiatów skomponowany został z dwóch najbardziej legendarnych składników kobiecych perfum: róży i kwiatu pomarańczy. Kreator wybrał je, aby ukazać promienną i ponadczasową kobiecość. Kolorowy koktajl owoców w nucie serca składa się z gruszki i liczi, wtórujących szczęśliwej i młodzieńczej osobowości. Na zakończenie wyłania się nie mniej istotna, delikatna nuta bursztynowa, która przypomina migoczący woal i stanowi bardziej naturalną i swobodną interpretację zmysłowości. Składniki te zostały subtelnie połączone z kojącą melodią wanilii i drewna sandałowego, które nadają zapachowi ciepły charakter.

W kampanii reklamowej ambasadorka Sofi Fahrman uosabia pozytywne nastawienie marki ESCADA do życia. Ta szwedzka dziennikarka i reporterka mody żyje pełnią życia każdego dnia, bez względu na wyzwania, które napotka: „Czasem chodzi o drobiazgi, w które wkładamy całe nasze serce i które przynoszą nam mnóstwo radości”. Podobnie jak Margaretha Ley – główna projektantka i współzałożycielka marki Escada, Sofi wspaniale ilustruje umocnienie pozycji kobiet, aby mogły afirmować swoje życie. 


Escada Celebrate Life, jako część kolekcji Celebrate, nawiązuje wizerunkiem do poprzedniej ikony – Celebrate Now. Elegancki i smukły flakon cechuje wyrafinowany szyk – synonim marki Escada.

Życie należy afirmować i przeżywać w pełni. Celebrujemy je, odkrywając te magiczne chwile i drobne rzeczy, które spotykamy na co dzień. Escada Celebrate Life zachęca kobiety do życia chwilą i do odkrywania wolności wyrażania swojej radości życia. Idea pewności siebie pomaga kobiecie Escada emanować szczęściem i zmysłowością.

Esacada Celebrate Life zadowoli kobietę pragnącą odkryć, jak afirmować życie, i pozwoli jej wyróżniać się zapachem, emanować radością i naturalną zmysłowością.


Ceny:

Woda perfumowana 30 ml / 195 zł
Woda perfumowana 50 ml / 279 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 09-10-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności