Escada Flor del Sol - wspomnienie egzotycznych wakacji w Meksyku

<
Gallery image
>
Escada Flor del Sol 1
<
Escada Flor del Sol 1Escada Flor del Sol 2Escada Flor del Sol 3Escada Flor del Sol 4
 
>
 
 

Tego lata nowa edycja limitowana Escada Flor del Sol celebruje wakacje, wolność i przyjaźń. Ten kobiecy, uzależniający zapach momentalnie przywodzi na myśl słoneczną letnią eskapadę. Zamknij oczy i oddychaj miarowo, by przywołać niesamowite wspomnienia egzotycznych, wypełnionych zabawą wakacji w Meksyku.


Owocowo-kwiatowy zapach inspirowany jest ideą wspólnej wyprawy przyjaciółek do Meksyku, egzotycznego miejsca – idealnego na wymarzone wakacje. W otoczeniu palm zgrana paczka dziewczyn sączy koktajle przy basenie. Wszystkie tańczą, marzą i tworzą wspólne wspomnienia na całe życie. Tatuaż z sercem w płomieniach będzie im zawsze przypominać te chwile. Powietrze przesycone jest delikatnym zapachem dalii, legendarnego narodowego kwiatu Meksyku, którego aromatu nigdy nie zapomną.

Edycja limitowana Escada Flor del Sol jest kobieca i uwodzicielska, wyraża wakacyjny nastrój świeżym akordem tequila sunrise, po którym wyłania się cenne serce wypełnione kwitnącą dalią, sławiące kobiecy zapach jej bujnych, wonnych kwiatów. Sandałowiec dodaje nowemu zapachowi zmysłowej i ponadczasowej głębi. Twórcami jego urzekającej kompozycji są mistrzynie perfumiarstwa: Honorine Blanc i Nathalie Lorson.

Zapach zamknięto w czerwonym gradientowym flakonie, który wyraża kobiecość. Atmosferę zabawy i meksykańskie wibracje odzwierciedla kolorowe opakowanie, inspirowane przyciągającymi wzrok współczesnymi elementami: dalie, kwiaty i kaktus oraz serce w płomieniach stanowią nowoczesną interpretację kształtu serca i legendarnego symbolu Domu Mody Escada.

Escada Flor del Sol przekazuje nam inspirujące przesłanie: czas zebrać swoje przyjaciółki i wyruszyć w egzotyczną podróż do Meksyku, zostawiając za sobą codzienne sprawy; pora celebrować przyjaźń i przeżywać nowe przygody.


Ceny:
Woda toaletowa 30 ml / 189 zł
Woda toaletowa 50 ml / 265 zł
Woda toaletowa 100 ml / 349 zł


Zdjęcia kompozycyjne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 03-04-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności