Escada Miami Blossom - musujący letni koktajl tropikalnej elegancji

<
Gallery image
>
Escada Miami Blossom 1
<
Escada Miami Blossom 1Escada Miami Blossom 2Escada Miami Blossom 3Escada Miami Blossom 4
 
>
 
 

Poczuj niezwykłą atmosferę dzięki najnowszej letniej edycji Escada Miami Blossom. Ten nowy zapach kusi kobietę uwodzicielską aurą Miami. Wybierając Miami Blossom, porywająca globtroterka marki Escada będzie rozpamiętywać wspomnienia lata, które niewątpliwie pozostaną z nią przez całe życie. To będzie ogniwo łączące ją z wakacjami, których nigdy nie zapomni!


Wakacje w Miami

Escada jest wyjątkowa, bo jako pierwsza marka wprowadziła zapachy, które niczym letnia miłość, trwają zaledwie jeden sezon. Pionierem tej rewolucyjnej koncepcji była szwedzka modelka, główna projektantka i współzałożycielka Domu Escada: Margaretha Ley. Jej dziedzictwo kultywowane jest od 25 lat, ponieważ sezonowe edycje limitowane marki Escada są jednymi z najbardziej popularnych letnich linii zapachowych w branży perfumeryjnej. Wielobarwny i elegancki, nowy sezonowy kwiatowo-owocowy zapach marki Escada wywołuje energetyczny przypływ radości i rozmarzenie.


Wielobarwny letni koktajl

W sercu kompozycji dominuje soczysty ananas. Kreatorka zapachu -Caroline Sabas, wybrała ten legendarny letni owoc na główny składnik ze względu na jego słodki, soczysty i wyrazisty smak. Wyjątkowość kompozycji wynika z połączenia jasnego, promiennego bukietu białych kwiatów z energetycznymi świeżymi owocami. W nutach głowy orzeźwiający koktajl kolorowych owoców z przepysznym arbuzem i świeżą pomarańczą harmonijnie współgra z kolorowymi nutami serca: kwiatem gardenii tahitańskiej, wonnym jaśminem, tuberozą i oczywiście ananasem, który przywodzi na myśl blask, lato i świeżość. Subtelne nuty głębi: drewno sandałowe i szlachetne piżma, dopełniają tę wyjątkową kompozycję, emanując pozytywnym blaskiem. Efekt: świeża i radosna wizja kobiecości przekazująca energię, światło i soczyste atrybuty, identyfikowane jako klasyczny autorski zapach marki Escada.


Pasja kolorów

Yordanka Poleganova – entuzjastyczna ilustratorka mody i pasjonatka  kolorów wyczarowała obrazy Miami swoimi śmiałymi i kobiecymi ilustracjami. Przedstawiona przez nią kobieta Escada emanuje naturalną elegancją i zmysłową aurą, połączoną z pozytywnym i promiennym stanem umysłu.

Naturalny, kobiecy i niezapomniany zapach Miami Blossom Escada zabiera kobietę Escada na niekończące się letnie wakacje.


Ceny:
Escada Miami Blossom 30 ml / 175 zł
Escada Miami Blossom 50 ml / 255 zł
Escada Miami Blossom 100 ml / 325 zł
Zdjęcia kompozycyjne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 10-03-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności