Etat Libre d'Orange Exit The King - perfumy niczym marzenie o entropii

<
Gallery image
>
Etat Libre d'Orange Exit The King 1
<
Etat Libre d'Orange Exit The King 1Etat Libre d'Orange Exit The King 2Etat Libre d'Orange Exit The King 3Etat Libre d'Orange Exit The King 4Etat Libre d'Orange Exit The King 5Etat Libre d'Orange Exit The King 6Etat Libre d'Orange Exit The King 7Etat Libre d'Orange Exit The King 8Etat Libre d'Orange Exit The King 9Etat Libre d'Orange Exit The King 10Etat Libre d'Orange Exit The King 11Etat Libre d'Orange Exit The King 12Etat Libre d'Orange Exit The King 13
 
>
 
 

Entropia jest miarą stopnia nieuporządkowania układu i rozproszenia energii. Exit The King - perfumy niczym marzenie o entropii? Entropia nie ma nic wspólnego z perfumami. Exit The King - perfumy do marzeń o entropii. Nie sądzisz, że entropia jest fajna? Czyli witamy w nowym świecie. Nowoczesnym i nieustannie szyprowym jak te perfumy.


Exit The King to historia upadku. Upadek pewników, ale przede wszystkim upadek władzy - "Władza to równowaga sił"

Upadek króla to upadek wszystkich sił, które nas przytłaczają i uniemożliwiają nam robienie postępów. Aby król upadł, musi upaść nieskończona liczba małych królestw rodzina, czas, miłość, praca, toksyczni ex kochankowie, patriarchat, obowiązek bycia smutnym, kapitał, obowiązek bycia szczęśliwym, udręka, seks i wszystko inne, co nas alienuje i uniemożliwia nam bycie naprawdę wolnymi.


Nothing Can Rule US.

Kurtyna podnosi się nad budynkiem na rogu 69 rue des Archives w Marais w Paryżu. Miejscem, które jest jak granica, w której kończy się stary świat, a zaczyna nowy. W oddali widać blady księżyc opuszczający się ponad wieżami Notre Dame. Mężczyzna i kobieta są w perfumerii, otoczeni flakonami. On poddał się upadłemu władcy i jest skazany na ostateczny los. Ona jest nową duszą, nową rolą, pożądaniem i zwycięstwem. Jest potępieniem, protekcjonalnym dotykiem. Trzepotanie jej rzęs oznajmia, że to ona jest tą, której nadeszła godzina chwały, z papierkiem testującym zapach w dłoni.

... Data to 16 listopada 2019 r.


Etat Libre d'Orange Exit The King

- Exit The King - perfumy niczym marzenie o entropii? Etienne błądzisz, straciłeś rozum. Entropia nie ma nic wspólnego z perfumami.
- Tak Lola, dobrze słyszałaś... Exit The King perfumy do marzeń o entropii. Nie sądzisz, że entropia jest fajna?
- Stojąc na rusztowaniu przed gilotyną, wymawiasz te trzy słowa pożegnania z niespokojnym światem.
- Nie musisz tego rozumieć. Chodzi o stworzenie perfum takich jak zamek nad Loarą, perfum, które mogą wznieść się wyżej niż zamek Blois wyżej niż taras, na którym ostatni Valois obserwował zachodzące słońce. By potem zniknąć, umrzeć, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przed upadkiem. Szeptem pocałunku w momencie chwały, a potem pokornie powrócić do czegoś innego. Woń wspaniałości, miłości i dobroci dla nowego świata i zapomnienia o starych i przytłaczających mocach. Zdecydowanie szyprowa.
- Czyli witamy w nowym świecie.
- Tak, Lola, pod warunkiem, że jest nowoczesny i nieustannie szyprowy jak te perfumy.

Etienne de Swardt


Nuty zapachowe:

- Timur
- Piana Mydlana
- Różowy Pieprz
- Jaśmin
- Róża
- Konwalia
- Paczula
- Mech
- Drzewo sandałowe


Kreatorzy zapachu:

Cécile Matton & Ralf Schwieger - Mane


Ceny:
Exit The King Eau de Parfum 50 ml / 419 zł
Exit The King Eau de Parfum 100 ml / 589 zł

Zapach dostępny jest w: www.beautyboutique.pl


Zdjęcia kompozycyjne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 21-10-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności