Fila Woman i Man - dwa nowe zapachy dla niej i dla niego

<
Gallery image
>
Fila Woman i Man 1
<
Fila Woman i Man 1Fila Woman i Man 2Fila Woman i Man 3Fila Woman i Man 4
 
>
 
 

Fila Woman i Man to dwa nowe świeże zapachy przeznaczone dla osób ceniących sport. W zapachu damskim dominuje cytryna, frezja, róża, konwalia i drzewo cedrowe, a w kompozycji męskiej znajdziemy owoce cytrusowe, liście mięty, bazylię, rozmaryn, wetiwer oraz mech.


Eau de Toilette for Woman

Nuty głowy:
- cytryna
- lychee
- frezja

Nuty serca:
- róża
- konwalia
- glicynia

Nuty bazy:
- drzewo cedrowe
- drzewo sandałowe
- mech

Cena: 79,99 zł / 100 ml (zapach dostępny jest wyłącznie w drogeriach Rossmann)


Eau de Toilette for Man

Nuty głowy
- bergamotka
- pomarańcza
- cytryna
- grapefruit
- liście mięty

Nuty serca:
- morskie nuty
- bazylia
- kwiat aster
- rozmaryn
- jaśmin

Nuty bazy:
- drzewo cedrowe
- amber
- paczula
- wetiwer
- mech

Cena: 79,99 zł / 100 ml (zapach dostępny jest wyłącznie w drogeriach Rossmann)


Fila - historia marki

Fila narodziła się w 1911kiedy rodzina Fila została wpisana w przemysł włókienniczy w Biella. W 1926 firma rozpoczęła produkcję męskich ubrań, damskich i dziecięcych pod nazwą Maglificio Biellese F.lli Fila – MABY.

W 1973 Fila postawiła pierwszy krok w kierunku osiągnięcia sukcesu w następnych latach dzięki linii "Biała linia", sub marka dedykowana tenisowi dla młodzieży. Niebieskie i czerwone F stworzone przez włoskiego architekta i stylistę Sergio Privitera pojawiło się po raz pierwszy.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 06-09-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności