Giorgio Armani My Way Nectar - fuzja świeżej, soczystej gruszki z uwodzicielską tuberozą

<
Gallery image
>
Giorgio Armani My Way Nectar 1
<
Giorgio Armani My Way Nectar 1Giorgio Armani My Way Nectar 2Giorgio Armani My Way Nectar 3Giorgio Armani My Way Nectar 4
 
>
 
 

Wodę perfumowaną Giorgio Armani otwiera soczysta gruszka w towarzystwie słodko-kwaśnego rabarbaru. Te owocowe nuty doskonale współgrają z sercem zapachu składającym się z białych kwiatów – kuszącej tuberozy oraz kwiatu pomarańczy. Wanilia Bourbon i białe piżmo (słodko-kremowa baza zapachu) wzmacniają całość kompozycji oraz dodają jej ciepła.


Soczysta gruszka i kremowa tuberoza

Intensywny i orzeźwiający zapach dla kobiet jest połączeniem kuszącej tuberozy i soczystej gruszki - wizja nieskrępowanej i spontanicznej kobiety


Za stworzeniem nowego zapach z serii Giorgio Armani My Way stała wizja ekscytującej i zmysłowej podróży. Zobrazowano ją dzięki połączeniu owocowych i kwiatowych nut. Tak powstało zupełnie nowe oblicze dobrze znanych perfum. Woda perfumowana My Way Nectar odsłania słodką i owocową interpretację charakterystycznego zapachu My Way, która hołduje wolności oraz chęci odkrywania świata. Zmiana jest nie tylko wyczuwalna, ale i zauważalna, bo choć zapach zamknięto w charakterystycznym flakonie, który jest doskonale znany, to tym razem ujednolicono butelkę i zakrętkę. Przezroczyste szkło w różowych kolorze od Giorgio Armani podkreśla lekkość, świeżość i soczystość, które definiują wodę perfumowaną My Way Nectar.


Owocowo-kwiatowy Giorgio Armani My Way Nectar

Rodzina zapachów My Way powiększyła się o kompozycję, która ukazuje młodzieńcze, musujące i zupełnie nowe oblicze tej serii. Za nowością stoi mistrz perfumiarstwa, Carlos Benaïm. Tym razem ceniony nos skomponował niezwykle świeży i soczysty zapach. Na każdy poziomie kompozycji pojawiają się akordy, które jeszcze bardziej podkreślają te cechy. Nuty głowy to połączenie świeżej i soczystej gruszki z zielonym i aromatycznym rabarbarem. Owocowy wstęp ma swoją kontynuację w sercu zapachu. W nim cytrusowa bergamotka przenika się z kwiatem pomarańczy oraz olejkiem z gorzkiej pomarańczy, które są charakterystycznymi akordami w kompozycjach My Way. Nuta kwiatu pomarańczy powstaje w nowoczesnym procesie ekstrakcji, który nasyca kwiaty pomarańczy esencją z gorzkiej pomarańczy. Kwiatowy charakter serca podkreśla obecność jaśminu i tuberozy, kluczowej nuty całej serii My Way. Dopełnieniem kompozycji na tym poziomie jest liść fiołka.

Nowoczesne podejście do tworzenia zapachów, które wyznaje Carlos Benaïm, daje się nie tylko wyczuć. Mistrz do swojej kompozycji wybrał też składniki pozyskiwane w sposób zrównoważony, co wpisuje się w podejście marki do środowiska. Dzięki nim Giorgio Armani demonstruje swoje zaangażowanie w bardziej zrównoważoną przyszłość. Jednym z tych składników jest wanilia, która znajduje się w bazie zapachu. Towarzyszą jej drzewo cedrowe oraz akord piżma, który odpowiada za pudrowy i otulający efekt drugiej skóry. My Way Nectar pozostaje wierny etosowi, jaki towarzyszy zapachom My Way od samego początku - "Jestem tym, co przeżywam" i jest zaproszeniem do poszerzania horyzontów, podążania własną ścieżką i celebrowania jedynych w swoim rodzaju chwil. Ta swobodna interpretacja przywołuje wizję kobiecości, w której dominuje niezależność. My Way Nectar to zapach, który będzie towarzyszył odkrywaniu wszystkiego, co świat ma do zaoferowania.


Woda perfumowana My Way Nectar od Giorgio Armani to kwiatowo-owocowy zapach - symbol wolnej kobiety, która czuje się swobodnie i zmysłowo. Tematem przewodnim kompozycji jest synergia dwóch wyjątkowych składników: soczystej, orzeźwiającej gruszki oraz zniewalającej, kremowej tuberozy.Zapach My Way Nectar otwiera słodko-kwaśny rabarbar oraz soczysta gruszka. W jego sercu wyczuwalne są białe kwiaty - tuberoza oraz kwiat pomarańczy, którym roślinnej świeżości dodaje zielony zapach liści fiołka. Bazę wody perfumowanej My Way Nectar stanowi ciepła i słodka wanilia Bourbon, uzupełniona pudrowym białym piżmem.

Nuty głowy: rabarbar, gruszka
Nuty serca: tuberoza, liście fiołka, kwiat pomarańczy
Nuty bazy: wanilia, białe piżmo


Flakon

Przezroczysty, szklany flakon oraz delikatny, różowy kolor wody perfumowanej podkreślają jej kobiecy charakter. Flakon zwieńczony jest oryginalną zatyczką w kształcie kamienia, który otoczony jest złotym pierścieniem - symbolem kobiecej ścieżki życiowej.


Ceny:

Woda perfumowana 10 ml / 159 zł
Woda perfumowana 30 ml / 399 zł
Woda perfumowana 50 ml / 575 zł
Woda perfumowana 90 ml / 739 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl oraz Sephora i na www.sephora.pl


Piąty zapach w rodzinie My Way

Kolekcja perfum My Way składa się obecnie z pięciu urzekających zapachów, z których wszystkie mają wspólną nutę serca - tuberozę. W każdym z nich jest ona jednak interpretowana na swój własny, niepowtarzalny sposób. Uosabiana przez Sydney Sweeney kolekcja zapachów My Way ucieleśnia spontaniczną i wyzwoloną wizję kobiecości, oddaje istotę wolności i odkrywania wszystkiego, co świat ma do zaoferowania.

Historia rodziny zapachów My Way rozpoczęła się w 2020 roku. Obecnie tworzy ją już pięć kompozycji. Pierwsza była woda perfumowana My Way. Zapach charakteryzował się mocnym bukietem białych kwiatów. Nuty głowy, które tworzą bergamotka i kwiat pomarańczy, łączą się z sercem, w którym obok kluczowej tuberozy pojawia się także jaśmin wielokwiatowy. Baza całej kompozycji powstała, dzięki połączeniu wanilii bourbon premium, drzewa cedrowego i białego piżma.

Drugi zapach z rodziny to My Way Iintense. Kompozycję otwiera owocowo-kwiatowy duet, który tworzą bergamotka i kwiat pomarańczy. Serce zapachu to dobrze znane połączenie z pierwszej odsłony - indyjska tuberoza i jaśmin wielokwiatowy. Baza w przypadku My Way Intense jest o wiele bardziej drzewna niż w jej klasycznej odsłonie. Wszystko za sprawą drzewa sandałowego, które łączy się z wanilią bourbon premium.

Jako trzecia do rodziny zapachów dołączyła woda perfumowana My Way Floral. Świeża i wielowymiarowa interpretacja klasycznego wydania My Way odsłoniła jego zupełnie inne oblicze. Otwarcie zapachu to nuty zielonej mandarynki i olejek petitgrain. W sercu wybrzmiewa charakterystyczna dla całej linii tuberoza, która łączy się z olejkiem neroli. Bazę definiują ekstrakty neroli i wanilii, białe piżmo oraz napar z wanilii bourbon premium.

Czwartym zapachem, który ukazał kolejną interpretację z tej serii, był My Way Parfum. Nuty głowy tworzy w nim olejek z bergamotki połączony z kwiatem pomarańczy nasyconym esencją z gorzkiej pomarańczy. W sercu zapachu pojawia się nie tylko charakterystyczny absolut tuberozy, ale również niebieski irys i piżmowa ambrette. Bazę dla całej kompozycji tworzą drzewo cedrowe, napar z wanilii bourbon i akord białego piżma.

Najnowszym i jednocześnie piątym zapachem, który tworzy rodzinę My Way, jest My Way Nectar.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 18-06-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES