Giorgio Armani Sì Passione - zapach zrodzony z pasji

<
Gallery image
>
Giorgio Armani Sì Passione 1
<
Giorgio Armani Sì Passione 1Giorgio Armani Sì Passione 2Giorgio Armani Sì Passione 3Giorgio Armani Sì Passione 4Giorgio Armani Sì Passione 5
 
>
 
 

Czym jest pasja? Silnym i odważnym uczuciem. Życiem bez narzuconych ograniczeń. Nowy zapach Sì Passione Giorgio Armani uwalnia pasję kobiety Sì, jeszcze silniejszej, kobiecej i wolnej. To intensywny, bezkompromisowy zapach dla kobiety, która nie cofa się przed podejmowaniem ekstremalnych wyborów i ma odwagę powiedzieć "tak".


Zapach zrodzony z pasji

Legendarny zapach marki powraca z mocą,  ujawniając nowy wymiar osobowości kobiety Armani. Jak zwykł mawiać o nim sam mistrz: "to połączenie wdzięku, siły i niezależnego ducha."

Sì Passione na nowo definiuje nowoczesną i odważną wizję pasji, widzianą z punktu widzenia dzisiejszej kobiety. Nieustraszonej, przebojowej, stanowczej. Kobiety, która mówi Sì.


Moc zaklęta w czerwieni

Czerwień to kolor Sì Passione. Czerwień wyraża esencję kompozycji oraz przesłanie zapachu. Silne wrażenie wizualne, które tworzy, odzwierciedla filozofię Sì Passione. "Rosso come segno di vitalità. Rosso come segnale di passione. Rosso beneagurante e positivo." - twierdzi Giorgio Armani. "Czerwień to barwa życia, kolor pasji. Czerwień wprawia w dobry nastrój i niesie pozytywną energię."
Czerwień nierozerwalnie wiąże się również z miłością i pożądaniem. Sprawia, że rytm serca przyspiesza.


Nowy zapach, nowe emocje.
Nowe uczucie. Nowa kobiecość. Nowa pasja.

W Sì Passione ścierają się zmysłowość i promienność, w hołdzie dla odważnej i świadomej własnej wartości kobiecości. W kompozycji wyczuć można nektar z czarnej porzeczki w połączeniu z orzeźwiającą, tryskającą radością gruszką. Zapach otwiera się płomienną, ostrą nutą różowego pieprzu. Krew zaczyna krążyć szybciej, a adrenalina wypełnia żyły. Kwiatowe serce wyrywa się z piersi, roztaczając nutę róży i jej transparentnych, roślinnych płatków we współczesnej interpretacji. Uzależniający, pudrowy heliotrop oraz świetlisty, wybitnie kobiecy absolut delikatnego, lecz wyrazistego jaśminu są intensywne i zmysłowe.

Sì Passione łączy żywiołową wanilię z różanymi pączkami, heliotropem i jaśminem, tworząc zmysłową, kwiatowo-owocową kompozycję przywodzącą na myśl delikatną, a jednocześnie silną kobiecość. Duszę Sì Passione zagarnęło cedrowe drewno i nuty ambry. Zapach zyskał w ten sposób dojrzałość i charakter, wyrażając prawdziwą pasję, która nie boi się uczuć.


Sztuka rzemiosła: flakon Sì Passione

Butelka Sì Passione została pokryta od wewnątrz wibrującym, energetycznym czerwonym lakierem. Uzyskanie tak spektakularnego efektu było możliwe dzięki setkom testów, które należało przeprowadzić, aby uzyskać czysty, błyszczący odcień czerwieni. Zapach został zamknięty w prostej, modernistycznej formie, gotowej na odkrycie swoich tajemnic.


Uosobienie kobiety Sì - Cate Blanchett w nowej odsłonie

Uosobieniem kobiety Sì jest Cate Blanchett. Jej siła leży we wrodzonej umiejętności wczuwania się w rolę oraz nieustannym poszukiwaniu nowej, prawdziwej jakości. W kampanii Sì Passione odkrywa przed nami inną twarz. Cate Blanchett potrafi wnieść płomienną pasję do każdej postaci, w którą się wciela.


Ceny:
Woda perfumowana 30 ml / 289 zł
Woda perfumowana 50 ml / 409 zł
Woda perfumowana 100 ml / 559 złZdjęcia główne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 11-06-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności