Gucci Bloom Acqua di Fiori - kompozycja świeża i zielona

<
Gallery image
>
Gucci Bloom Acqua di Fiori 1
<
Gucci Bloom Acqua di Fiori 1Gucci Bloom Acqua di Fiori 2Gucci Bloom Acqua di Fiori 3Gucci Bloom Acqua di Fiori 4Gucci Bloom Acqua di Fiori 5Gucci Bloom Acqua di Fiori 6
 
>
 
 

Więzi rodzą się spontanicznie, wypełnione młodzieńczą radością, a kobiece przyjaźnie szybko stają się nierozerwalne i zdolne są przetrwać próbę czasu. O tych prawdziwych relacjach opowiada nowy rozdział historii marki Gucci Bloom. Nowy zapach Gucci Bloom Acqua di Fiori afirmuje witalność oraz energię młodości i przyjaźni. Nowa wcielenie dobrze znanego zapachu - świeże i zielone, to kompozycja promienna i podnosząca na duchu, to zapach, który ukazuje piękno nieświadomej niewinności.


Nuty

Gucci Bloom Acqua di Fiori jest owocem współpracy Alessandra Michele z mistrzem perfumiarstwa Albertem Morillasem. Tak jak inne zapachy Gucci Bloom, również ten zawiera intensywnie skoncentrowane składniki, przypominające różnorodne aromaty kwitnącego ogrodu. Gucci Bloom Acqua di Fiori jawi się świeży i jasnozielony.

Choć Gucci Bloom Acqua di Fiori zachowuje kwiatowy akord Bloom, jest jednak zapachem o odrębnym i oryginalnym wyrazie. W nutach głowy pojawia się nowy soczysty akord - intensywnie zielony i świeży, skomponowany z zielonego galbanum i delikatnych pąków czarnej porzeczki. Subtelne piżmowe tony liści galbanum łagodzą pikanterię pąków porzeczki. W sercu wyłaniają charakterystyczne dla Gucci Bloom pąki jaśminu, pnącze Rangoon i tuberoza, zaś zmysłową głębię określa woń piżma i drewna sandałowego o ciepłym i głębokim charakterze.

W filmie reklamowym wszystkie te nuty wirują razem w kwiatowej kaskadzie. 


Kampania reklamowa

Gucci Bloom Acqua di Fiori afirmuje witalność i młodzieńczą energię. Film został wyreżyserowany przez Glena Luchforda. Ukazuje relacje przyjaciółek Domu Gucci: Dakoty Johnson, Hari Nef i Petry Collins opowiadających o ich szczególnej więzi. Dziewczyny rozkoszują się pięknem i bujnością natury, pływają o zmroku w migoczącym  jeziorze, porośniętym kwiatami i szuwarami.


Opakowanie

Nawiązując do opakowania Gucci Bloom, kartonowe pudełeczko Gucci Bloom Acqua di Fiori ozdobione jest wewnątrz i na zewnątrz ekscentrycznym kwiatowym ornamentem zielnika w nowym zielonym odcieniu. Wzór liści, gałązek wiśni i kwiatów w stylu toile de Jouy (tkaniny zdobionej sielankowymi scenkami rodzajowymi) umieszczono w czarnej ramce. Ten sam motyw pojawia się na etykiecie flakonu. Kolor odzwierciedla nuty zapachowe oraz przesłanie zapachu mówiące o energii i świeżości.


Ceny:
Woda toaletowa 50 ml / 349 zł
Woda toaletowa 100 ml / 465 złAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 24-06-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności