Gucci Bloom Ambrosia di Fiori - zapach jak ogród wypełniony esencją kwiatów i roślin

<
Gallery image
>
Gucci Bloom Ambrosia di Fiori 1
<
Gucci Bloom Ambrosia di Fiori 1Gucci Bloom Ambrosia di Fiori 2Gucci Bloom Ambrosia di Fiori 3Gucci Bloom Ambrosia di Fiori 4
 
>
 
 

Ambrozja przywodzi na myśl ucztę w czasach starożytności. Była pokarmem greckich bogów. Uważano, że zapewnia nieśmiertelność tym, którzy ją piją. Nazwa i magiczna moc tego aromatycznego, drogocennego nektaru wplecione zostały w najnowszy rozdział historii perfum Gucci Bloom. Oto najnowszy zapach Gucci Bloom Ambrosia di Fiori.


Zapachy Gucci Bloom, stworzone przez Alessandro Michele'a, inspirowane są ideą absolutnej autentyczności. Zapewniają wolność, aby można było pozostać sobą. Nowy zapach Gucci Bloom Ambrosia di Fiori zachęca kobiety, które go noszą do afirmowania swego prawdziwego ja oraz emocji, jakie odczuwają. Podczas tradycyjnego czasu świąt sentymenty się nasilają. Harmonizując z nimi, zapach ulega pogłębieniu w wyrafinowanej wersji Eau de Parfum Intense. Kompozycja rozpoczyna się podobnie jak oryginalny zapach Gucci Bloom Eau de Parfum. Nuty trzech szlachetnych i unikatowych kwiatów – ekstrakt z pączków jaśminu, tuberozę i rangoon creeper, wzbogacono dwoma nowymi składnikami, które emanują elegancją i intensywną kobiecością. Są to nuty korzenia irysa i róży damasceńskiej.


Zapach

Wyimaginowany ogród wypełniony zapachem kwiatów i roślin – rozmaitych gatunków, w różnych kolorach: oryginalny zapach Gucci Bloom, wymyślony przez Alessandro Michele'a i stworzony przez mistrza perfumiarstwa Alberto Morillasa, stanowi fundament Gucci Bloom Ambrosia di Fiori. Wibrujący bukiet kompozycji zyskał w zintensyfikowanym ujęciu nowe składniki, m.in. unikatowy i doskonały Velvety Orris – kłącze irysa, który kwitnie w maju w Toskanii. Starożytni Grecy i Rzymianie używali go do produkcji olejku eterycznego. Dziś ta legendarna nuta bywa cenniejsza niż złoto. Kolejna nowa nuta to róża damasceńska – legendarna odmiana róży. Zbierana wczesnym rankiem, wiernie odzwierciedla moc kwiatu. Zamiast klasycznej konstrukcji piramidy z nutą głowy, serca i głębi, mamy tu do czynienia z zapachem, który otwiera się przed nami w pełni, uwalniając w tej samej chwili nuty szlachetnych i unikatowych kwiatów: ekstrakt z pączków jaśminu, tuberozę, Rangoon Creeper, różę damasceńską i korzeń irysa.


Opakowanie

Oryginalny flakon Gucci Bloom ukazany został w nowej odsłonie z ciemnobordowego lakierowanego szkła. Dopełnia go klasyczna etykieta w łagodnym odcieniu różowym. Na opakowaniu zewnętrznym ta sama tonacja różu podkreśla legendarny wzór zielnika z płatkami i gałązkami.


Ceny:

Gucci Bloom Ambrosia di Fiori, woda perfumowana 30 ml / 315 zł
Gucci Bloom Ambrosia di Fiori, woda perfumowana 50 ml / 435 zł
Gucci Bloom Ambrosia di Fiori, woda perfumowana 100 ml / 575 zł


Zdjęcia kompozycyjne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 04-12-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności