Gucci Bloom Nettare Di Fiori - kwiaty w pełni ich rozkwitu

<
Gallery image
>
Gucci Bloom Nettare Di Fiori 1
<
Gucci Bloom Nettare Di Fiori 1Gucci Bloom Nettare Di Fiori 2Gucci Bloom Nettare Di Fiori 3
 
>
 
 

Zapach Gucci Bloom Nettare di Fiori ukazuje kwiaty w pełni ich rozkwitu, emanujące najintensywniejszym aromatem i czarem. Opracowany we współpracy z Alberto Morillasem, oryginalny zapach Gucci Bloom staje się kompozycją szyprowo-kwiatową.


Różnorodne formy ekspresji nowoczesnej kobiecości stanowią niuanse opowieści zapachu Gucci Bloom. W końcowym rozdziale pierwszego portfolio zapachów dla kobiet, którego twórcą jest Alessandro Michele, oryginalna esencja Gucci Bloom nabrała więcej zmysłowości i intensywności. Gucci Bloom Nettare di Fiori zgłębia tajemniczy i intymny charakter kobiety – jej autentyczność, pewność siebie i niekonwencjonalność. Począwszy od oryginalnej kompozycji Gucci Bloom, bogaty kwiatowy zapach ulega wzmocnieniu do intensywnej esencji szyprowej.


Opowieść Gucci Bloom

Gucci Bloom to ogród pełen roślin i kwiatów. Ich wyjątkowość i piękno symbolizują współczesną kobietę. Pierwszy kobiecy zapach Gucci – Bloom Eau de Parfum stworzony przez Alessandro Michele’a, uosabia autentyczność i optymizm. Narrację tę kontynuuje Bloom Acqua di Fiori – zapach, który afirmuje radość i energię młodości, oraz Nettare di Fiori – portret intensywnej i tajemniczej zmysłowości.


Kompozycja zapachowa

Gucci Bloom Nettare di Fiori ukazuje kwiaty w pełni ich rozkwitu, emanujące najintensywniejszym aromatem i czarem. Opracowany we współpracy z Alberto Morillasem, oryginalny zapach Gucci Bloom staje się kompozycją szyprowo-kwiatową. Kobiece nuty kwiatu róży i kwiatu osmanthusa ulegają wzmocnieniu w oryginalnej olfaktorycznej strukturze, której serce określa jaśmin, rangoon creeper i tuberoza. Wyraźnie kwiatowy zapach wyraża głębsze poczucie kobiecości w bardziej drzewnej i zmysłowej kompozycji z imbirem i różą w nutach głowy, oraz w łagodnych i enigmatycznych nutach głębi, które tworzą: paczula, piżmo i osmantus.


Kampania reklamowa

Uchwycone przez Glen Luchford w chwili rozmarzenia, gwiazdy kampanii reklamowej: Dakota Johnson, Hari Nef i Petra Collins popijają herbatę we wnętrzach apartamentu. Wokół nich rozkwita natura: przestrzeń wypełniają kwiaty i bujne rośliny, przeobrażając ją w intymną i surrealistyczną scenerię. Wydaje się, że obrazy dryfują między snem a rzeczywistością.


Flakon

Odzwierciedlając bardziej intensywną esencję, opakowanie Gucci Bloom Nettare di Fiori zdobi nowy czarny odcień kapryśnego kwiatowego zielnika. Sielankowy wzór toile de jouy liści, gałązek wiśni i kwiatów otacza czarna ramka. Podobny wzór widnieje także na etykiecie bladoróżowego flakonu.


Gama i ceny:
Gucci Bloom Nettare di Fiori, woda perfumowana 30 ml / 315 zł
Gucci Bloom Nettare di Fiori, woda perfumowana 50 ml / 435 zł
Gucci Bloom Nettare di Fiori, woda perfumowana 100 ml / 569 złAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 25-09-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności