Gucci Flora Gorgeous Magnolia - nowy kwiatowy bukiet dla kobiet z esencją magnolii

<
Gallery image
>
Gucci Flora Gorgeous Magnolia 1
<
Gucci Flora Gorgeous Magnolia 1Gucci Flora Gorgeous Magnolia 2Gucci Flora Gorgeous Magnolia 3Gucci Flora Gorgeous Magnolia 4Gucci Flora Gorgeous Magnolia 5Gucci Flora Gorgeous Magnolia 6Gucci Flora Gorgeous Magnolia 7Gucci Flora Gorgeous Magnolia 8Gucci Flora Gorgeous Magnolia 9Gucci Flora Gorgeous Magnolia 10Gucci Flora Gorgeous Magnolia 11Gucci Flora Gorgeous Magnolia 12Gucci Flora Gorgeous Magnolia 13Gucci Flora Gorgeous Magnolia 14Gucci Flora Gorgeous Magnolia 15Gucci Flora Gorgeous Magnolia 16Gucci Flora Gorgeous Magnolia 17Gucci Flora Gorgeous Magnolia 18Gucci Flora Gorgeous Magnolia 19Gucci Flora Gorgeous Magnolia 20
 
>
 
 

Gucci Flora Gorgeous Magnolia Eau de Parfum dla kobiet to trzeci zapach Gucci, który dołączył do rodziny #FloraFantasy. Przenosząc Cię do świata promiennej kwiatowej mocy, delikatne i zmysłowe zapachy esencji magnolii, akordu jeżyny i esencji paczuli łączą się, tworząc pełną mocy wodę perfumowaną dla kobiet. Flakon, ozdobiony hipnotyzującym wzorem flory i urzekającym odcieniem fioletu, symbolizuje nieograniczony potencjał, który w Tobie drzemie.


Niezachwiany sojusznik kobiety Flora, która stara się odkrywać wszystkie możliwości, ten zachwycający zapach jest wyjątkowym bukietem pełnym radosnej kwiatowej siły, która przypomina ci, abyś zaufała sobie i uwolniła swoje fantazje.

Miley Cyrus jest bohaterką #FloraFantasy, która prowadzi nas w podróż przez zaczarowany świat pełnej uniesień rzeczywistości i przygód rodem z anime. Swoim wolnym, buntowniczym duchem kieruje nas ku nieograniczonemu potencjałowi otaczającego nas świata, niczym intuicyjne przypomnienie, że z Gucci Flora Eau de Parfum Collection u boku możesz śmiało pokonać każde wyzwanie, które przed Tobą stoi.


Uwolnij swoją #florafantasy dzięki nowej wodzie perfumowanej Flora Gorgeous Magnolia

Wejdź do świata niczym nieskrępowanej swobody za sprawą Wody Perfumowanej Gucci Flora Gorgeous Magnolia. Zapach zaprezentowany w lakierowanym fioletowym flakonie nadaje nowy wymiar uniwersum #FloraFantasy. Skomponowano go, aby celebrować wewnętrzną siłę. Jego intensywnego ducha po raz kolejny uosabia Miley Cyrus - piosenkarka, autorka tekstów i prekursorka, której płyty wielokrotnie pokryły się platyną. Artystka wystąpiła w kampanii reklamowej wyreżyserowanej i nakręconej przez Petrę Collins.


Historia #FloraFantasy

W 2021 roku Miley Cyrus zadebiutowała jako twarz świata #FloraFantasy - pełnego kwiatów i puszystych zwierzątek w uroczej stylistyce kawaii. Ta wirtualna przestrzeń, nieustannie oscylująca między marzeniami a rzeczywistością, jest inspirowana kolekcją zapachów Gucci Flora. Każdy z nich skomponowany został wokół szlachetnego kwiatu. W różnych scenariuszach reprezentowane są tu wszelkie formy szczęścia. Ogród zamieszkany przez kocięta i szczenięta jest domem dla różowego flakonu Gucci Flora Gorgeous Gardenia, turkusowy flakon Gucci Flora Gorgeous Jasmine swobodnie komponuje się z komfortową przestrzenią sypialni. W najnowszym rozdziale tej historii Miley wychodzi z domu na zewnątrz, promienieje pewnością siebie i emanuje intuicyjną mentalnością dzięki zapachowi Gucci Flora Gorgeous Magnolia.


Woda Perfumowana Gucci Flora Gorgeous Magnolia

Dzieło kreatorek Daphné Bugey i Marie Salamagne jest pełne zaskakujących, ale dopełniających się nut. Zapach  inspirowany niezależnymi kobietami skomponowany został wokół magnolii Alba - pradawnej, rzadkiej rośliny, która wymaga specjalnego zbioru i starannego procesu destylacji. Jej owocową i kwiatową słodycz równoważy nuta szałwii muszkatołowej, która odzwierciedlająca intuicyjną naturę. Uzyskana w ten sposób esencja magnolii emanuje radością i ma promienny, szlachetny charakter.

Aby spotęgować słodycz esencji magnolii, zapach wzbogacono akordem jeżyny, który określa jego owocowy, soczysty wymiar. Esencja paczuli zapewnia równowagę między świeżością i zmysłowością zapachu, aby nadać mu harmonijny charakter. Kreatorzy odzwierciedlili intensywny drzewny aspekt najlepszej jakości paczuli z Indonezji, uzyskując subtelnie ziemisty i skórzany aromat.

Gucci Flora Gorgeous Magnolia zawiera również jasne drewno, które stanowi delikatny, zmysłowy akcent. Akord kokosa wnosi kuszącą waniliową świeżość, która jest aksamitnie gładka i uzależniająca. Wreszcie absolut jaśminu wielkolistnego dodaje kompozycji zielonej intensywności i ciepła, które współbrzmi z łagodną aurą piżma.

Nuta głowy: jeżyny
Nuta serca: esencja magnolii
Nuta bazy: paczuli


Opakowanie

Kultowy wzór Flora ukazujący żywe kwiaty i bogate kolory widnieje zarówno na flakonie, jak i na opakowaniu Gucci Flora Gorgeous Magnolia.
Flakon w urzekającym fioletowym odcieniu posiada moc talizmanu i przypomina o zaufaniu do samego siebie. Jest dostępny w pojemnościach 30 ml, 50 ml i 100 ml.


Gama i ceny:

Gucci Flora Gorgeous Magnolia Eau de Parfum 30 ml / 385 zł
Gucci Flora Gorgeous Magnolia Eau de Parfum 50 ml / 529 zł
Gucci Flora Gorgeous Magnolia Eau de Parfum 100 ml / 745 zł

Zapacha dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.pl


Zdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 30-09-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES