Gucci Guilty Absolute Pour Femme - piękny zapach jeżyn z leśnego boru

<
Gallery image
>
Gucci Guilty Absolute Pour Femme 1
<
Gucci Guilty Absolute Pour Femme 1Gucci Guilty Absolute Pour Femme 2Gucci Guilty Absolute Pour Femme 3Gucci Guilty Absolute Pour Femme 4
 
>
 
 

Rozpoczynając się tajemniczą nutą zapachu jeżyn, które rosną w dzikim borze, Gucci Guilty Absolute Pour Femme jawi się jako nietradycyjny zapach damski stworzony dla nowoczesnej kobiety. Powierzając skomponowanie tego zapachu Alberto Morillasowi, dyrektor kreatywny Gucci dążył do uzyskania głęboko współczesnej olfaktorycznej narracji.


Rewolucja Wyemancypowanej Miłości: Gucci Guilty Absolute Pour Femme

Miłość uprawiana w absolutnie wolny, nieograniczony sposób. Celebrowanie idei definiowania swoich miłosnych związków, wolnych od społecznych konwenansów i norm przypisywanych płci społeczno-kulturowej. Gucci prezentuje nowy rozdział historii zapachu Gucci Guilty.

Rewolucja #GuiltyNotGuilty nadal trwa dzięki wprowadzeniu Gucci Guilty Absolute Pour Femme – zapachu partnerującego Gucci Guilty Absolute Pour Homme. Razem para Absolu wyraża koncepcję wyemancypowanej miłości. Duet zapachów, które dopełniają się nawzajem jest jak podróż wyzwolenia.

Rozpoczynając się tajemniczą nutą jeżyny, Gucci Guilty Absolute Pour Femme jawi się jako nietradycyjny zapach damski stworzony dla nowoczesnej kobiety.

Nie ma jednego absolutnego sposobu noszenia zapachu.
Nie ma jednego absolutnego sposobu kochania.
Nie ma jednego absolutnego sposobu nawiązywania więzi.
#GuiltyNotGuilty


Zapach

"Nuta jeżyny jest niczym marzenie o okazałym soczystym owocu na pięknym leśnym krzewie. Momentalnie czujesz, że masz ochotę go zjeść. Nuta ta sprawia, że zapach jest ciepły, metaforyczny, a także tajemniczy" - Alberto Morillas.

Zapach jeżyn, które rosną w dzikim borze – wizja Alessandro Michele’a dla zapachu Gucci Guilty Pour Femme rozpoczęła się od tej właśnie nuty. Powierzając skomponowanie tego zapachu Alberto Morillasowi, dyrektor kreatywny Gucci dążył do uzyskania głęboko współczesnej olfaktorycznej narracji. Nowy rozdział historii #GuiltyNotGuilty dekonstruuje wzorcowy model damskich zapachów, ponieważ ewoluuje od klasycznej kompozycji szyprowo-kwiatowej do zapachu szyprowo-owocowego.


Wśród zapachowych nut trzy główne składniki definiują nowe znaczenie zmysłowości i romansu.

Jeżyna: owocowa i soczysta o tajemniczej tonacji. Ta nuta to najwyższej jakości kreacja stworzona przez człowieka.

Róża bułgarska: bogata i intensywna; nowoczesna kwiatowa esencja o korzennym finiszu.  Esencja pozyskiwana jest w procesie destylacji parowej, który liczy sobie kilkaset lat. Para przechodzi przez płatki różane, które układa się warstwami ma tacach w zbiorniku. Przenikając prze nie, para gromadzi olejek eteryczny. Po schłodzeniu jej oddziela się olejek od wody.

Goldenwood: nowy naturalny ekstrakt z cyprysika nutkajskiego – innowacyjna nuta drzewna łączy w sobie ciepło tradycyjnego drewna z bogatymi akcentami ambrowymi cyprysika nutkajskiego. Unikatowa i wielowymiarowa, nuta drzewna zawiera aspekty ognia i skóry. Goldenwood jest także główną nutą Gucci Guilty Absolute Pour Homme. Stanowi ogniwo łączące zapach damski z jego męskim odpowiednikiem. 


Alberto Morillas połączył te trzy główne nuty kompozycji Gucci Guilty Absolute Pour Femme z bergamotką, paczulą i szarą ambrą, aby stworzyć zapach głęboki, piżmowy i uzależniający.

"To bardzo ważne, by tworzyć zapachy, który pachną dobrze, a nie sztucznie, dzięki użyciu autentycznych nut. Alessandro zależy na tego typu zapachach, chce czegoś, co jest łatwo zrozumiałe. Wąchasz i momentalnie rozumiesz jego nuty. Kiedy wąchasz zapach, musisz mieć poczucie wolności" - Alberto Morillas.


Kampania reklamowa

Plan zdjęciowy powraca do Wenecji. Trzeci rozdział kampanii #GuiltyNotGuilty zilustrowany został w obiektywie Glena Luchforda, który ukazał portret wyzwolonej miłości. Nagradzany aktor Jared Leto i towarzyszące mu modelki: Julia Hafstrom i Vera Van Erp leżą leniwie rozłożeni w barokowym pałacu, spleceni ze sobą i z obecną chwilą. Razem troje bohaterów wyraża zmysłowość i romans, które wykraczają poza normy narzucane przez społeczeństwo. 


Design

Kod kobiecości odzwierciedlony bogatą tonacją jeżyny. Matowe opakowanie zdobią złocone litery oraz logo Gucci. Wydłużony i smukły flakon z błyszczącym czarnym korkiem wtóruje sylwetce flakonu męskiego zapachu. Flakon wyrzeźbiony został w szkle, aby ukazywać jeżynowy odcień płynu.


Ceny:
Gucci Guilty Absolute Pour Femme 30 ml / 279 zł
Gucci Guilty Absolute Pour Femme 50 ml / 369 zł
Gucci Guilty Absolute Pour Femme 90 ml / 495 złAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 13-03-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności