Gucci Guilty Pour Femme - zapach w nowym designie metalicznego różowego złota

<
Gallery image
>
Gucci Guilty Pour Femme 1
<
Gucci Guilty Pour Femme 1Gucci Guilty Pour Femme 2Gucci Guilty Pour Femme 3Gucci Guilty Pour Femme 4Gucci Guilty Pour Femme 5Gucci Guilty Pour Femme 6Gucci Guilty Pour Femme 7Gucci Guilty Pour Femme 8Gucci Guilty Pour Femme 9
 
>
 
 

Gucci Guilty prezentuje nowy design flakonu i opakowania wody toaletowej Gucci Guilty pour Femme, którego kreatywnym pomysłodawcą jest Alessandro Michele. Wzornictwo nowego flakonu inspirowane jest kobietami, które dążą do swobody w wyrażaniu miłości oraz samych siebie. Flakon damskiego zapachu naśladuje kształt produktu męskiego, aby odzwierciedlać równą pozycję kobiet i mężczyzn.


Nowy design flakonu

W popularnym wysokim i smukłym flakonie Gucci Guilty, zaprezentowanym teraz w odcieniu metalicznego różowego złota, kształtują się nowe kody kobiecości. Masywny szklany flakon jest częściowo przesłonięty metalem w nowym odcieniu i zwieńczony dopasowanym kolorystycznie korkiem. W odkrytej części przez przezroczyste szkło prześwieca bladoróżowy płyn zapachu. Produkt zamknięto w czarnym opakowaniu zewnętrznym, zaakcentowanym logo w kolorze różowego złota, które ma niepowtarzalną formę splecionych liter G Domu Gucci.


Zapach

Woda Toaletowa Gucci Guilty to wyjątkowy akord ambrowo-kwiatowy, który definiują delikatna i świeża kobiecość płatków bzu z nutą musujących cytrusów, a także powłóczysta aura bogatych i zmysłowych nut ambry i paczuli. Promienne, cytrusowe nuty mandarynki połączono z różowym pieprzem, aby nadać nucie głowy wibrująco świeży charakter. W sercu kompozycji kwiatowa jakość bzu jednoczy się z owocową kompozycją brzoskwini i maliny oraz z nutami egipskiego geranium, aby tworzyć delikatny i harmonijny kontrast. Na zakończenie wybrzmiewa paczula i ambra. Składniki te ukazują ciepły i kremowy charakter bazy, wtórując najgłębszym nutom Wody Perfumowanej, by wydobyć siłę i zmysłowość zapachu.


Kampania reklamowa

Lana Del Rey and Jared Leto - bohaterowie Gucci Guilty - spotykają się ponownie w osobliwej scenerii motelu. Jako pozbawione zahamowań wolne duchy razem przeciwstawiają się światu w akcie buntu. Ich urzekającą determinację odzwierciedlają zapachy Gucci Guilty Eau de Toilette pour Femme i Eau de Toilette pour Homme, zaprezentowane obok siebie jak równy z równym.


Gama i ceny:

Guilty pour Femme woda toaletowa 30 ml / 265 zł
Guilty pour Femme woda toaletowa 50 ml / 349 zł
Guilty pour Femme woda toaletowa 90 ml / 475 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.plAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 08-03-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności