Hermès Eau de Rhubarbe Écarlate - rabarbarowa woda kolońska

<
Gallery image
>
Hermès Eau de Rhubarbe Écarlate 1
<
Hermès Eau de Rhubarbe Écarlate 1Hermès Eau de Rhubarbe Écarlate 2Hermès Eau de Rhubarbe Écarlate 3Hermès Eau de Rhubarbe Écarlate 4Hermès Eau de Rhubarbe Écarlate 5
 
>
 
 

Woda kolońska dla kobiet i mężczyzn jest jedną z duetu letnich kolońskich zapachów marki Hermès. Wersja Eau de Rhubarbe Écarlate została skomponowana przez Christine Nagel, kandydatkę na posadę głównego perfumiarza firmy. To zapach orzeźwiający, świeży, soczysty - doskonały na lato, w którym zawarte są nuty owocowe, ale dominuje w nim rabarbar.


Hermes Eau de Rhubarbe Écarlate - to woda kolońska dla kobiet i mężczyzn zaprezentowana w 2016 roku. Jest jedną z duetu letnich kolońskich zapachów. Wersja Eau de Rhubarbe Écarlate została skomponowana przez Christine Nagel, kandydatkę na posadę głównego perfumiarza firmy. Kompozycją tą potwierdziła swoje kompetencje, jest to zapach orzeźwiający, świeży, soczysty w którym dominują nuty owocowe. Doskonała na lato. Sam flakon nawiązuje do klasycznego Eau d'Hermes oraz całej linii Les Colognes, doskonale wykonany z charakterystycznym korkiem.


Hermes Eau de Rhubarbe Ecarlate - unikalna dusza marki Hermes w letnim, owocowym wydaniu.

Wraz z Eau de Rhubarbe Écarlate, Christine Nagel tworzy swoją pierwszą Wodę Kolońską dla Hermès. Nową i odważną, o charakterze przywodzącym na myśl bardziej warzywa niż cytrusy, oferującą pikantną świeżość, z odrobiną cierpkiego i aksamitnego rabarbaru i białego piżma.

"Zawsze kochałam dwoistość rabarbaru. Dwoistość podwójną: wizualną i olfaktoryczną. Jego zielony kolor przechodzi w czerwień. Jest chrupki i kwaśny, gdy zapach ma słodki i aksamitny" - Christine Nagel

Woda kolońska, zielona świeżość pomarańczy połączona z drzewnymi nutami.

Główne akordy:
- owocowy
- słodki
- kwaśny
- piżmowy
- pikantny
- świeży

Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Nutę głowy stanowi rabarbar, nutą serca są czerwone jagody, a nutą bazy - białe piżmo.

Cena: 429 PLN / 100 ml


Francuska marka Hermès ma bardzo ciekawą historię. Firma, założona w latach trzydziestych XIX w. przez Thierry’ego Hermèsa, na początku zajmowała się produkcją siodeł, uprzęży i innych artykułów do jazdy konnej. Później ofertę rozszerzono o inne wyroby skórzane (torebki, paski, itp.), dachy do kabrioletów, zegarki, jedwabne chustki, a ostatecznie także o luksusowe kosmetyki dla mężczyzn i kobiet.Pierwszy zapach - Eau d’Hermès, który skomponował słynny Edmond Roudnitska - zaprezentowano w 1951 r. Największy sukces osiągnęły jednak perfumy Calèche i Eau d’Hermès (drugie z nich uznaje się za jedno z najważniejszych osiągnięć francuskiego przemysłu perfumeryjnego). Od roku 2004 dla firmy Hermès pracuje „mistrz emocji“ Jean-Claude Ellena, autor popularnego Un Jardin en Méditerranée czy Jour d’Hermès.Nie powinno być zaskoczeniem, że wiele zapachów Hermès zostało zainspirowanych aromatem skóry (jest ona w końcu też ozdobą niektórych flakonów). Są świeże, zmysłowe, śmiałe, wyrafinowane i każde z nich stanowi prawdziwe dzieło sztuki, które powstało wyłącznie po to, aby cieszyć zmysły. Nic więc dziwnego, że zdobyły szereg znaczących nagród oraz, że używa ich wiele hollywoodzkich gwiazd, takich jak Jessica Alba, Gwyneth Paltrow, Sofia Vergara i inne. Oryginalność, harmonia, geniusz - to właśnie Hermès!Oprócz perfum Hermès oferuje także ekskluzywne zestawy kosmetyków, zawierające pianki do golenia, żele pod prysznic, mleczka do ciała i inne produkty najwyższej jakości. Jeżeli więc chcesz podarować komuś bliskiemu naprawdę niezwykły prezent, nie wahaj się.Marka Hermès niewątpliwie zainteresuje każdego, kto kocha zapach skóry, jest wymagający, i wie, że prawdziwy luksus jest wart swojej ceny.


Zdjęcie główne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.pl
Współpraca: Michał Adamski


 


 


 


 Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 26-05-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności