Hollister Festival Nite - kwintesencja nocnej imprezy z przyjaciółmi

<
Gallery image
>
Hollister Festival Nite 1
<
Hollister Festival Nite 1Hollister Festival Nite 2Hollister Festival Nite 3Hollister Festival Nite 4Hollister Festival Nite 5Hollister Festival Nite 6
 
>
 
 

Dobra zabawa zaczyna się dopiero po zachodzie słońca! Poczuj radość i energię nocnej zabawy z dwoma uzależniającymi zapachami od marki Hollister - Festival Nite dla Niego i dla Niej. Ten zapachowy duet to nocna propozycja dla fanów kompozycji Festival Vibes, celebrujących kalifornijski styl i zabawę od świtu do nocy.


Zapada noc, a zabawa dopiero się zaczyna

Rozgwieżdżone niebo odbija blask neonów oświetlających kalifornijską plażę, na której trwa impreza w gronie przyjaciół. Niezależnie jednak od tego gdzie trwa zabawa, zapachy Hollister Festival Nite zapewnią niezwykłe doznania i wspomnienia, których nie sposób zapomnieć!


Zapach dla Niej

Festival Nite dla Niej to wibrująca kompozycja będąca peanem na cześć kwiatów, owoców tropikalnych i zniewalającej słodyczy.

Nuta głowy: kokos, różowa frezja, mandarynka
Nuta serca: czarna porzeczka, jabłko, orchidea
Nuta bazy: wanilia, akord pianek marshmallow, bursztyn


Flakon

Brokatowy, mieniący się w kolorze fioletu flakon dla Niej łączy w sobie szkło i silikonową osłonkę w dolnej części flakonu. Całość ozdobiona jest fioletowym, metalowym korkiem i odręcznie napisaną nazwa zapachu.


Zapach dla Niego

Festival Nite dla Niego jest niczym bryza, powiew świeżości w upalny, słoneczny dzień, który spędzamy najchetniej w gronie przyjaciół nad brzegiem morza.

Nuta głowy: liście mandarynki, jabłko, bergamotka
Nuta serca: imbir, pieprz nepalski
Nuta bazy: bób tonka, drzewo sandałowe


Flakon

Granatowy, mieniący się niczym nocne niebo, flakon dla Niego łączy w sobie szkło i silikonową osłonkę w dolnej części flakonu. Całość ozdobiona jest granatowym, metalowym korkiem i odręcznie napisaną nazwa zapachu.


Gama i ceny:

Woda perfumowana dla Niej 30 ml / 119 zł
Woda perfumowana dla Niej 50 ml / 159 zł
Woda perfumowana dla Niej 100 ml / 199 zł

Woda toaletowa dla Niego 30 ml / 119 zł
Woda toaletowa dla Niego 50 ml / 159 zł
Woda toaletowa dla Niego 100 ml / 199 zł

Zapachy dostępne są wyłącznie w perfumeriach Sephora.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 24-06-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności