Issey Miyake L'Eau d'Issey IGO i L'Eau d'Issey pour Homme IGO - flakony z niespodzianką

<
Gallery image
>
Issey Miyake IGO 1
<
Issey Miyake IGO 1Issey Miyake IGO 2Issey Miyake IGO 3Issey Miyake IGO 4Issey Miyake IGO 5Issey Miyake IGO 6
 
>
 
 

Innowacja i poetyckość są znakami rozpoznawczymi mody Issey Miyake, ale leżą także u podstaw ikonicznych zapachów marki. Zapachy IGO to kolejne, nowe wcielenie. Teraz już nie musisz nosić ze sobą dużego flakonu. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą sam korek, który skrywa w sobie ten sam zapach, lecz w małej, poręcznej wersji podróżnej.


IGO w przyszłość

Innowacja
Nomadyzm
Niespodzianka


Eksploracja nowych materiałów, staranne testy odważnych cięć i faktur, nieskończone eksperymenty... Innowacja jest głównym filarem dzieł Issey Miyake. Oryginalność jest kluczem, tak jak funkcjonalność i praktyczność. Granice kreacji są nieustannie przesuwane naprzód, w przyszłość.

Innowacja i poetyckość mogą być znakami rozpoznawczymi mody Issey Miyake, ale leżą także u podstaw ikonicznych zapachów marki. IGO to kolejne, nowe wcielenie Eaux d'Issey – nomadyckie, technologiczne, zabawne wykonanie. Jest to z pewnością innowacja w świecie perfum, której doskonalenie zajęło Shiseido 4 lata.

W porównaniu z angielskim znaczeniem słów "I GO", IGO w języku japońskim oznacza "w przyszłość", pojęcie najbliższej przyszłości – kreatywny plac zabaw, który Issey Miyake uwielbia eksplorować.


IGO lub I GO: gra słów; uniwersalne znaczenie.

Dwoistość
Podwójne rozdanie
2-w-1
IGO: jeden zapach, dwa flakony


Korek IGO

Nomadycki, lekki i nietłukący, ten flakonik w postaci korka jest gotowy, by wyruszyć w podróż. Noś go w torebce i aplikuj swój ulubiony zapach zawsze wtedy, gdy masz na to ochotę. Ten samodzielny, 20 ml mini-format jest idealny do używania w podróży.


Flakon Istay

Okazały, ikoniczny, elegancki flakon. Zostaw go w domu i wróć do swojego ikonicznego zapachu po powrocie z podróży.


Ikoniczne kompozycje

1992 r. - L'Eau d'Issey został wydany w efektownym flakonie. Oszroniony, szklany stożek z metalowym korkiem zwieńczonym sferą – design, który poetycko nawiązuje do księżyca górującego nad wieżą Eiffla.
Ten nowatorski zapach wyraża wyjątkową lekkość płatków kwiatów nasączonych zimną wodą, a jego nazwa to gra słów, opisujących nową i oryginalną perfumiarską odsyeję. Stworzona przez Jacque’a Cavalliera, ta piękna, inspirowana wodą, kompozycja przepełniona jest kwiecistą świeżością wodnego lotosu, wody różanej, cyklamenu i deszczu frezji otulającą serce stworzone z piwonii, białej lilii i pikantnego goździka. Baza składająca się z piżma, osmantusa i drzewnych nut dopełnia świeżej zmysłowości.

1994 r. - L'Eau d'Issey pour Homme okrywa rześką, korzenną świeżością drzewną bazę, przywołującą na myśl siłę tworzącą silne prądy i wodospady. Musujące, świeże nuty otwarcia w postaci yuzu – japońskiego cytrusa – zostały rozświetlone akordem skórki mandarynki. Werbena, cyprys, kolendra i szałwia otulają aquatyczne serce, stworzone z niebieskiej lilii wodnej. Następnie symfonia akordów korzennych, z gałką muszkatołową, cynamonem, szafranem i mentolowanym geranium podkreśla bazę z bursztynowego tytoniu, piżma, cypriolu i drzewnych nut, w tym aksamitnego drzewa sandałowego i żywej wetiwerii. Niezwykle męski, korzenno-drzewny zapach.


Graficzny design kampanii

Studio projektowe Akatre ożywia tę nową przygodę, w specjalnie zaprojektowanym wszechświecie IGO, gdzie flakony występują w animowanych filmach.

Flakony rywalizują w grach na równowagę, wyścigach, podskokach i skokach – teraz stają się robotami – musują pełną radości zabawą.
Rozdzielają się, dzielą i mnożą, podkreślając ich przenośne cechy, design dwa w jednym.

Roboty zostały uchwycone również na opakowaniach zewnętrznych zapachów, co stanowi ukłon w stronę ich przygód.

IGO = I GO w przyszłość z nowym gestem aplikacji w drodze, podróżuj z lekkim bagażem i uśmiechem na twarzy.

Koncept IGO potwierdza zaangażowanie marki Issey Miyake w nieustanny proces innowacji i zaprasza do odkrycia ikonicznych zapachów.


Czas wyruszyć w drogę z IGO!


Ceny:

IGO L"Eau d"Issey woda toaletowa 80 ml (komplet) 459 zł
IGO CAP L'Eau d'Issey woda toaletowa (korek) 20 ml 159 zł

IGO L'Eau d'Issey pour Homme woda toaletowa 100 ml (komplet) 389 zł
IGO CAP L'Eau d'Issey pour Homme woda toaletowa 20 ml (korek) 135 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 16-07-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności