Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender Eau de Toilette Intense - nowy zapach męski

<
Gallery image
>
L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender 1
<
L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender 1L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender 2L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender 3L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender 4L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender 5L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender 6L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender 7L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender 8L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender 9L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender 10L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender 11L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender 12L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender 13L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender 14L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender 15L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender 16L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender 17L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender 18L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender 19
 
>
 
 

Nowy, orzeźwiający zapach dla mężczyzn L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender jest tak świeży jak wiosenna bryza. Wegańska, intensywna woda toaletowa prezentuje lawendę w najbardziej ekstrawaganckim wydaniu. W połączeniu z ostrym pieprzem syczuańskim i wzmocniona drzewem cedrowym, lawenda może rozwinąć swoją pełną moc.


W L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender czysta woda przeplata się z wibrującą lawendą, tworząc dynamiczną fuzję chłodu i ciepła, wody i aromatu. Rezultatem jest eksplozja kontrastów, która zaczyna się od żywotności współczesnej lawendy, mocno zakorzenionej w duchu czasów. W połączeniu z pieprzem syczuańskim rozgrzewa, a drewno cedrowe dodaje głębi.

Lawenda jest używana od wieków w perfumiarstwie. Dziś można ją znaleźć w wielu męskich zapachach, ponieważ oferuje nowy powiew świeżości i spontaniczności. Jej zapach stanowi subtelną równowagę pomiędzy orzeźwiającymi nutami aromatycznymi i suchą, drzewną bazą. W L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender lawenda pozyskiwana jest w sposób etyczny, jest w 100% naturalna i pochodzi z Prowansji.

Testowany dermatologicznie, świetlisty L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender nadaje się do noszenia w słońcu z odpowiednią ochroną przeciwsłoneczną.

- lekki jak wiosenna bryza
- z lawendą z Prowansji
- uszlachetniony pieprzem syczuańskim i drewnem cedrowym
- fioletowo-niebieska butelka z zakrętką z czystego drewna


Główne nuty:

- pieprz syczuański
- lawenda z Prowansji
- drewno cedrowe


Flakon w kolorze fioletowo-niebieskim doskonale oddaje świeży i męski charakter zapachu. Zakrętka flakonu wykonana jest z czystego drewna. Słoje drewna są różne dla każdej butelki, dzięki czemu każdy zapach jest wyjątkowy.


Ceny:

Eau de Toilette Intense 50 ml / 369 zł
Eau de Toilette Intense 100 ml / 499 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl


Zdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.pl


Materiał PRAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 30-05-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES