Issey Miyake L'Eau d'Issey Solar Violet Eau de Toilette Intense - nowy zapach dla kobiet

<
Gallery image
>
Issey Miyake L'Eau d'Issey Solar Violet 1
<
Issey Miyake L'Eau d'Issey Solar Violet 1Issey Miyake L'Eau d'Issey Solar Violet 2Issey Miyake L'Eau d'Issey Solar Violet 3Issey Miyake L'Eau d'Issey Solar Violet 4Issey Miyake L'Eau d'Issey Solar Violet 5Issey Miyake L'Eau d'Issey Solar Violet 6Issey Miyake L'Eau d'Issey Solar Violet 7Issey Miyake L'Eau d'Issey Solar Violet 8Issey Miyake L'Eau d'Issey Solar Violet 9Issey Miyake L'Eau d'Issey Solar Violet 10Issey Miyake L'Eau d'Issey Solar Violet 11Issey Miyake L'Eau d'Issey Solar Violet 12
 
>
 
 

Z jednej strony woda przesycona wiosennym wiatrem, a z drugiej fiołek tryskający słońcem. Słoneczna woda toaletowa otwiera się soczystą gruszką i ujawnia pudrową moc liści fiołka w swoim sercu. Fiołki symbolizują zmysłowość i wdzięk, który jest dodatkowo zintensyfikowany za pomocą cennych aromatów irysa.


Z jednej strony woda przesycona wiosennym wiatrem, a z drugiej fiołek tryskający słońcem. W przypadku L'Eau d'Issey Solar Violet Marie Salamagne na nowo interpretuje ten kultowy zapach, łącząc chłodną świezość z ciepłą zmysłowością. Rozświetlona pierwszymipromieniami wiosny woda delikatnie miesza się z fiołkiem. Jego świetliste, pudrowe aspekty podkreślają słoneczne akordy gruszki. Budowa charakteryzuje się jedwabistym akordem irysa, otaczającym bukiet wilgotnych kwiatów.

Fiołek dyskretny, lubi miejsca odosobnione, gdzie panuje spokój i cisza. Niewidoczny na pierwszy rzut oka, kwitnie pod własnymi liśćmi. Jest symbolem skromności, zmysłowości i wdzięku. Jego zapach jest intensywny i urzekający. Pozostawia ślad, który budzi ducha. W przypadku L'Eau d'Issey Solar Violet absolut z liści fiołka jest w 100% naturalny i pochodzi z Egiptu.

Ten świetlisty zapach, testowany dermatologicznie, nadaje się do noszenia w słońcu z odpowiednią ochroną przeciwsłoneczną.

Główne nuty:
- gruszka
- esencja z liści fiołka
- irys

Wegańska kreacja łączy wodne nuty z delikatnymi fiołkami, tworząc urzekające doświadczenie zapachowe.

Zapach składa się w 90% z naturalnych składników, w tym w 100% z naturalnych fiołków z Egiptu. Flakon również w całości charakteryzuje się fiołkami: zainspirowany jasnymi kwiatami, jest zanurzony w żywym fioletowym kolorze. Zakrętka flakonu wykonana jest w 100% z naturalnego drewna.


Ceny:

Eau de Toilette Intense 50 ml / 439 zł
Eau de Toilette Intense 100 ml / 609 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.pl


Zdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.pl


Materiał PRAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 30-05-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES