Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle - on i ona w nowych popiersiach gotowi na pokuszenie

<
Gallery image
>
Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle / 1 1
<
Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle / 1 1Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle / 1 2Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle / 1 3Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle / 1 4Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle / 1 5Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle / 1 6Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle / 1 7Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle / 1 8Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle / 1 9Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle / 1 10Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle / 1 11Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle / 1 12Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle / 1 13Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle / 1 14
 
>
 
<
Gallery image
>
Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle 2 1
<
Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle 2 1Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle 2 2Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle 2 3Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle 2 4Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle 2 5Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle 2 6Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle 2 7Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle 2 8Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle 2 9Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle 2 10Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle 2 11Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle 2 12Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle 2 13Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle 2 14Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle 2 15Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle 2 16Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle 2 17Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle 2 18Jean Paul Gaultier Le Beau i La Belle 2 19
 
>
 
 

"Stworzyłem tych dwoje, aby wodzili nas na pokuszenie!" - powiedział Jean Paul Gaultier spoglądając na te wspaniałe popiersia. La Belle to zapach orietalnej wanilii, jak również wetiweri oraz owocu gruszki. Le Beau to zapach drzewa kokosowego, bergamotki i bóbu tonka. "Świetnie do siebie pasują. Na wieki wieków" - dodał kreator.


W ogrodzie Gaultier

Pewnego dnia rano Jean Paul Gaultier wszedł do swojej Fabryki. To duże pomieszczenie tętniło życiem i emanowało szczęściem. Kreator spojrzał na kobiety i popatrzył na mężczyzn. I zaczął błądzić myślami, powracając do minionych czasów, kiedy czas płynął nieśpiesznie. Pomyślał wtedy: "Kobiety i mężczyźni powinni spędzać czas razem. To jest słuszne".  


Pierwszego dnia stworzył ogród. Magiczny i czarujący...

Drugiego dnia stworzył La Belle i Le Beau.
Zrodzone z JPG Classic i Le Mâle, ale z nagimi popiersiami, jak w ich pierwszym dniu na tym świecie.
Mimo to nie było im zimno!

Trzeciego dnia stworzył najbardziej rozkoszne, boskie i kuszące grzechy...

A czwartego odpoczął.

W jego ogrodzie impreza rozkręciła się na dobre. Każdy był w nastroju do odkrywania, gotowy na przygodę, przeżywaną indywidualnie lub razem z innymi. W powietrzu unosił się boski zapach!


Flakony

Jean Paul Gaultier stworzył flakon La Belle - i stał się flakon, który przybrał kształt kobiecego popiersia.
Flakon był czerwony, zamglony na różowo. Wyrażał skromność, jak również najbardziej lubieżną rozwiązłość. Złote róże wokół szyjki, uformowane w naszyjnik, były zaledwie skromnym odzieniem, które służy jedynie jako zachęta do ostatecznej, wypełnionej pokusą odsłony...

A potem Jean Paul Gaultier stworzył flakon Le Beau - i stał się flakon, który przybrał kształt męskiego torsu. Był zielony i lśniący. Złoty liść winorośli dyskretnie zakrywał miejsce, gdzie mógłby błądzić wzrok.

Jean Paul Gaultier spojrzał na te wspaniałe popiersia i zawołał:

"Stworzyłem tych dwoje, aby wodzili nas na pokuszenie!"

I tak czynią. 


Opakowanie

Jean Paul Gaultier stworzył opakowanie dla La Belle i w ogrodzie pojawił się kartonik.
Była to najłagodniejsza zieleń, niemal migdałowa, która harmonizowała ze wszystkim wśród listowia tego nowoczesnego Edenu. Złote litery lśniły, a dotknięcie owocu było bardzo kuszące – i niezabronione!

Jean Paul Gaultier stworzył opakowanie dla Le Beau i kartonik pojawił się pod krzewem. Był szmaragdowo zielony, ciemny, przypominający wszystko, co bujne na tym świecie. Jego złote litery błyszczały niczym słodycz pierwotnego pożądania.

Jean Paul Gaultier spojrzał na te dwa seksowne, prowokacyjne opakowania i rzekł:

"Opakowanie to wszystko - i nic!"

I tak było.


Zapachy

Jean Paul Gaultier otworzył opakowanie La Belle, wyjął flakon i wciągnął głęboko w nozdrza esencję zapachu.
Poczuł zapach orietalnej wanilii - tak świeżej, że gasiła pragnienie duszy. Zidentyfikował również wetiwer. Cudowny zapach owocu, gruszki, był wyraźnie wyczuwalny.

Jean Paul Gaultier otworzył opakowanie Le Beau, zamknął oczy i powąchał. Zapach drzewa kokosowego wyzwolił w nim ogromne pragnienie relaksu, a bergamotka i bób tonka wyszeptały, że śmiech to najbardziej orzeźwiający ze wszystkich grzechów.  

Jean Paul Gaultier powąchał oba zapachy jednocześnie i stwierdził: "Świetnie do siebie pasują. Na wieki wieków".

I tak powstał świat.


Kreatorzy zapachów

Do ogrodu Gaultier teleportowali się Quentin Bisch i Sonia Constant. Zaistnieli w tym osobliwym, kojącym, egzotycznym świecie. Kreatorzy, którzy uwielbiają odkrywać świat i znają go tak dobrze, powrócili urzeczeni Nowym Lądem, hołubiąc w swych sercach La Belle i Le Beau. A jak wiemy, serce nie jest daleko od nosa.


Ceny:

La Belle woda perfumowana 30 ml / 255 zł
La Belle woda perfumowana 50 ml / 365 zł
La Belle woda perfumowana 100 ml / 495 zł

Le Beau woda toaletowa 75 ml / 315 zł
Le Beau woda toaletowa 125 ml / 420 złZdjęcia kompozycyjne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 25-08-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności