Jean Paul Gaultier Le Male Elixir Parfum - męski eliksir rozkoszy dla zmysłów

<
Gallery image
>
Le Male Elixir Parfum 1
<
Le Male Elixir Parfum 1Le Male Elixir Parfum 2Le Male Elixir Parfum 3Le Male Elixir Parfum 4Le Male Elixir Parfum 5Le Male Elixir Parfum 6Le Male Elixir Parfum 7Le Male Elixir Parfum 8Le Male Elixir Parfum 9Le Male Elixir Parfum 10Le Male Elixir Parfum 11Le Male Elixir Parfum 12Le Male Elixir Parfum 13Le Male Elixir Parfum 14Le Male Elixir Parfum 15Le Male Elixir Parfum 16Le Male Elixir Parfum 17Le Male Elixir Parfum 18Le Male Elixir Parfum 19Le Male Elixir Parfum 20Le Male Elixir Parfum 21Le Male Elixir Parfum 22Le Male Elixir Parfum 23Le Male Elixir Parfum 24Le Male Elixir Parfum 25Le Male Elixir Parfum 26Le Male Elixir Parfum 27Le Male Elixir Parfum 28Le Male Elixir Parfum 29Le Male Elixir Parfum 30Le Male Elixir Parfum 31Le Male Elixir Parfum 32Le Male Elixir Parfum 33Le Male Elixir Parfum 34Le Male Elixir Parfum 35Le Male Elixir Parfum 36Le Male Elixir Parfum 37Le Male Elixir Parfum 38
 
>
 
 

Intensywny na skórze, nowy drzewny zapach męski Le Male Elixir ma aromatyczny bursztynowy seksapil. Rozwija się męską i energetyzującą lawendą połączoną ze świeżą miętą. Na nutę serca składają się ciepłe i otulające akordy wanilii i żywicy benzoesowej. Całość osadzona jest na bazie stworzonej z aromatów tytoniu, bobu tonka i miodu.


Kiedy Le Male Elixir wchodzi na pokład, wszystkich ogarnia fala gorąca. Topniejące złoto połyskuje na jego umięśnionym torsie. Intensywne drzewno-aromatyczne perfumy otulają jego ciało jak druga skóra. Horyzont zaczyna falować. Zmysły wymykają się spod kontroli.

W nucie głowy oszałamiające wrażenie robi męska i energetyzująca lawenda połączona ze świeżą miętą. Na nutę serca składają się ciepłe i otulające akordy wanilii i żywicy benzoesowej. Całość osadzona jest na bazie stworzonej z aromatów tytoniu, bobu tonka i miodu.


Główne nuty

Nuty głowy: lawenda, mięta, bergamotka
Nuty serca: wanilia, żywica benzoesowa
Nuty bazy: tytoń, bób tonka, miód


Zapomnij o wszystkim co, jak sądzisz, wiesz o Le Male

Oto pojawia się najnowszy członek nieprzyzwoicie zmysłowej załogi Jeana Paula Gaultiera: Le Male Elixir.

Wyobraź sobie wzburzone morze. Statek w sytuacji zagrożenia. Na pokładzie armia seksownych marynarzy. Dowodzi nimi wytatuowana postać.  
Wilk morski o lśniącej skórze. Jego tożsamość była nieznana aż do dziś. Nowy Male nazywa się Raphael Diogo. To brazylijski model o żarliwym spojrzeniu.
Na jego wyrzeźbionym torsie intensywny zapach emanuje seksapilem aż do uzależnienia. Skóra w miedzianym odcieniu parzy tych, którzy ośmielą się jej dotknąć, skąpanej w promieniach zachodzącego słońca.

Ani na lądzie, ani na morzu, nikt nie jest w stanie oprzeć się jego czarowi. Kipiący męskością, przechadza się w bursztynowej marynarskiej bluzie odsłaniającej złocistą muskulaturę.
Gaultier inspirował się tym wizerunkiem, projektując na nowo legendarną metalową puszkę: opatrzoną swoim imieniem i nazwiskiem, powleczoną szlachetnym złotem, z szykownymi bursztynowymi paskami.


Rozpalona skóra roztacza drzewno-aromatyczny zapach ambrowy

Jego intensywność wzmagają świeże nuty wybornie orzeźwiającej mięty i subtelne nuty bobu tonka. Kompozycja rozpala zmysły, delikatnie rozbudzone dynamicznym dialogiem między sensualnymi akcentami lawendy i waniliową słodyczą benzoiny.
Zapach wolny niczym otwarte morze ożywia skórę. Nic nie oprze się jego ciepłym kropelkom i zwierzęcej woni.


Le Male Elixir: eliksir rozkoszy - uzależnienie dla zmysłów


Flakon i opakowanie

Zapach zamknięty we flakonie perfum przypominającym kontury muskularnego męskiego torsu. Zapakowany jest w pasującą metalową obudowę, a cenny flakon jest podkreślony akcentami złota, stopionymi w ekstrawaganckie smugi.


Ceny:

Le Male Elixir Parfum, woda perfumowana 75 ml / 475 zł
Le Male Elixir Parfum, woda perfumowana 125 ml / 635 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.pl


Zdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 05-11-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES