Jean Paul Gaultier Scandal by Night - nocne wcielenie zapachu dla kobiet

<
Gallery image
>
Jean Paul Gaultier Scandal by Night 1
<
Jean Paul Gaultier Scandal by Night 1Jean Paul Gaultier Scandal by Night 2Jean Paul Gaultier Scandal by Night 3Jean Paul Gaultier Scandal by Night 4
 
>
 
 

Scandal był swobodny, beztroski, nieskrępowany. Teraz, dzięki Scandal By Night, zostanie wyzwolony i oswobodzony nasz duch! Witajcie pod osłoną nocy Jeana Paula Gautiera wśród bezwstydnych i bezpruderyjnych na potępianym Pigalle, gdzie noc kryje tysiąc grzechów i gdzie fioletowe światła neonów błyszczą kolorem pokusy!


Scandal był swobodny, beztroski, nieskrępowany. Teraz, dzięki Scandal By Night, zostanie wyzwolony i oswobodzony nasz duch!

Pani Minister w Paryżu Jeana Paula Gaultiera

Kiedy świeci słońce, Pani Minister jest Panią Minister. Debatuje ze swoimi kolegami ministrami o sprawach państwowych i biega – tam i z powrotem – z konferencji na konferencję. Lecz w nocy praca może pójść w odstawkę, a Pani Minister zamiast na niej skupi się na naprawdę ważnej kwestii tego dnia (lub może raczej nocy): "Gdzie i z kim będziemy się bawić tej nocy?"   

Gdzie?
Na Pigalle!
Z kim?
Z paczką Jeana Paula Gaultiera!

Paryż nocą
Co mówimy o 21.00: Witajcie pod osłoną nocy Jeana Paula Gautiera wśród bezwstydnych i bezpruderyjnych na potępianym Pigalle, gdzie noc kryje 1000 grzechów i gdzie fioletowe światła neonów błyszczą kolorem pokusy!

Co mówimy o 5 nad ranem: "Nie wiem, co się stało! Wyszliśmy na imprezę i naprawdę ostro na niej balowaliśmy. To właśnie jest Pigalle!"


Flakon

Co mówimy o 21.00: "Kiedy róż zamienia się w fiolet, oznacza to, że niebawem znajdziemy się w epicentrum imprezy i zanurzymy się w rozkoszach paryskiej nocy!"

Co mówimy o 5 rano: "W pewnej chwili – nie wiem, co się stało – ale byliśmy odwróceni nogami do góry, a nasze nogi były wysoko wzniesione! I wszyscy przypominaliśmy flakon!"


Metalowa puszka

Co mówimy o 21.00: "Dopóki noc jest tak samo apetyczna i zmysłowa jak sceneria Scandal by Night, wszystko będzie należeć do nas!"

Co mówimy o 5 nad ranem: "Około 2 w nocy zaczęliśmy sobie nawzajem zawiązywać oczy opaską! Niektórzy stracili głowę, podobnie jak zdolność widzenia! I nie wiedzieliśmy tak naprawdę, czy dotykamy flakonu Scandal by Night, czy czegoś jeszcze bardziej skandalicznego!"


Zapach

Co mówimy o 21:00: "Bukiet szczodrych białych kwiatów, które wydzielają woń, gdy zapada zmierzch. Aksamitny i apetyczny miód z nutami paczuli – to jasne, że wspaniale pachnę!"

Co powiemy o 5 nad ranem: "Udawałem Patchouli, a ktoś inny Miód, a potem próbowaliśmy je ze sobą połączyć. Pani Minister odgrywała rolę Białych Kwiatów, wznosząc ramiona do góry jak płatki. A potem, przysięgam, nic już nie pamiętam!"


Ceny:
Scandal by Night 30 ml / 269 zł
Scandal by Night 50 ml / 385 zł
Scandal by Night 80 ml / 505 złAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 10-09-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności