Jo Malone London Blossoms - celebracja piękna kwiatu hibiskusa w wiosennej kolekcji

<
Gallery image
>
Jo Malone London Blossoms 1
<
Jo Malone London Blossoms 1Jo Malone London Blossoms 2Jo Malone London Blossoms 3Jo Malone London Blossoms 4Jo Malone London Blossoms 5Jo Malone London Blossoms 6Jo Malone London Blossoms 7Jo Malone London Blossoms 8Jo Malone London Blossoms 9Jo Malone London Blossoms 10
 
>
 
 

Marka Jo Malone London wprowadza nową wiosenną kolekcję zapachów. Kolorowy sen na jawie wraz z Jo Malone London. Wygrzewanie się w wiosennym słońcu na egzotycznych wybrzeżach, obmywanych falami podnoszącego na duchu zapachu i przy delikatnym odgłosie trzepocących na wietrze płatków. Odkryj kolorową kolekcję zapachów Blossoms, dostępną w nowo zaprojektowanych flakonach.


Yellow Hibiscus Cologne i Red Hibiscus Colognes Intense

Dwa nowe zapachy celebrują piękno kwiatu hibiskusa: Yellow Hibiscus - rozpromieniony i soczysty, delikatnie kwiatowy oraz Red Hibiscus, czyli wyrazista kompozycja solarno-kwiatowa, która jest także pierwszą Cologne Intense w ofercie Blossoms.


Oprócz tegorocznych nowości zapachowych w ramach wiosennej kolekcji marka proponuje dwa powroty: promienną i kwiatową kompozycję Frangipani Flower oraz radosną i delikatnie kwiatową Nashi Blossom.
Najbardziej charakterystyczny owocowy zapach Jo Malone London, czyli Nectarine Blossom & Honey, będzie teraz dostępny również w nowej formie limitowanej edycji mgiełki do ciała.
Dzięki temu, że formuła tej mgiełki została wzbogacona kilkoma składnikami pielęgnacyjnymi i naturalnego pochodzenia gliceryną, nie tylko pozostawia ona na skórze piękny zapach, ale także dobrze wpływa na jej kondycję.
Nowy duet perfum w kremie, czyli Nectarine Blossom & Honey i Orange Blossom, będzie dostępny we wspaniałym woreczku utrzymanym w żywej kolorystyce.
Gładką formułę perfum w kremie łatwo rozprowadza się na skórze opuszkiem palca; a w wyniku połączenia tych dwóch zapachów otrzymujemy bogatą kwiatową kompozycję. Idealnym uzupełnieniem nowej wiosennej kolekcji jest specjalna edycja dyfuzora w wersji zapachowej Silk Blossom, która dosłownie w każdym pomieszczeniu pomoże wyczarować radosną atmosferę.


W ramach kolekcji Blossoms, Jo Malone London oferuje:

Yellow Hibiscus Cologne 30 ml / 270 zł
Yellow Hibiscus Cologne 100 ml / 535 zł
Red Hibiscus Cologne Intense 30 ml / 330 zł
Red Hibiscus Cologne Intense 100 ml / 660 zł

Kolekcja dostępna jest w wybranych perfumeriach Douglas i na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 03-03-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności