Jo Malone London Blossoms Collection - wiosenna limitowana kolekcja zapachów

<
Gallery image
>
Jo Malone London Blossoms Collection 1
<
Jo Malone London Blossoms Collection 1Jo Malone London Blossoms Collection 2Jo Malone London Blossoms Collection 3Jo Malone London Blossoms Collection 4Jo Malone London Blossoms Collection 5Jo Malone London Blossoms Collection 6Jo Malone London Blossoms Collection 7Jo Malone London Blossoms Collection 8Jo Malone London Blossoms Collection 9
 
>
 
 

Inspiracji dla tegorocznej limitowanej edycji Blossoms Collection marka Jo Malone London poszukiwała w Chinach. Wiosenne powietrze przepełnia miasto zapachami. Na ruchliwych ulicach i w pełnych spokoju ogrodach, lśniące kwiaty pokrywają wyginające się w łuk gałęzie drzew i wiecznie zielonych krzewów. Promienna magnolia gwiaździsta w pełnym rozkwicie. Owocowy niuans gruszki nashi i jej nakrapianych kwiatów. Malutkie pęczki wspaniałych kwiatów osmantusa. Stworzone przez naturę symbole romansu, czystości oraz wiosny.


W tym roku w ramach Blossoms Collection Jo Malone London oferuje trzy delikatne kwiatowe Cologne. Kolekcję dopełnia roztaczający wspaniałą atmosferę dyfuzor oraz czwarty zapach Waterlily Cologne.


Osmanthus Blossom Cologne

Nowa pora roku wkracza do miasta, a maleńkie białe kwiaty rozkwitają pękami na gęstych, wiecznie zielonych drzewach, wypełniając powietrze radosnym zapachem. Soczyste morelowe i delikatnie zamszowe nuty tego owocowego kwiatu łączą się ze świetlistym kwiatem pomarańczy i zmysłowym drewnem kaszmirowym.


Nashi Blossom Cologne

Gdy wiosna budzi się do życia, rozkwitają kwiaty nashi. Te białe, stanowiące symbol czystości, lekko nakrapianie kwiaty, zdobią wygięte w łuk gałęzie drzew nashi, a z czasem rodzą się z nich gruszki. Promienny, radosny i owocowy zapach tego kwiatu o delikatności płatków róż jest osadzony na nucie białego piżma.


Star Magnolia Cologne

Przyjście wiosny zwiastują drzewa obsypane lśniącymi kwiatami, których zapach przesyca powietrze w miejskich parkach Szanghaju – to czas rozkwitu magnolii gwiaździstej. Świeże, nieskazitelne płatki połyskują pośród szmaragdowych liści magnolii i delikatnej, kremowej bazy z drzewa sandałowego.


Waterlily Cologne

Promienne lilie wodne, jak klejnot koronny krystalicznie czystego, ukrytego w tajemniczym ogrodzie stawu. Te białe płatki uwalniają jedyną w swoim rodzaju kwiatowość, która działa na wyobraźnię i oczarowuje. Będąc symbolem oświecenia, te unoszące się na wodzie kwiaty charakteryzuje zroszona świeżość, podbita przez rozkwitający jaśmin wielkolistny i olejek neroli.


Dyfuzor Silk Blossom

Wypełnij wnętrze słodkim zapachem kwiatów drzewa albicji biało-różowej (silk tree), któremu nie mogą się oprzeć kolibry oraz motyle. O świeżości moreli z korzennym niuansem.


"Każdy z tych zapachów ma swoją własną osobowość, ale jednocześnie uosabia radość, jaką niesie ze sobą wiosna i jedyne w swoim rodzaju doświadczenie czasu spędzanego na łonie natury." - Céline Roux, Global Head of Fragrance


Ceny kolekcji Jo Malone London Blossoms Collection:

Cologne Star Magnolia 50 ml / 435 zł
Cologne Star Magnolia 100 ml / 656 zł
Cologne Osmanthus Blossom 50 ml / 435 zł
Cologne Osmanthus Blossom 100 ml / 656 zł
Cologne Nashi Blossom 50 ml / 435 zł
Cologne Nashi Blossom 100 ml / 656 zł
Cologne Waterlily 50 ml / 435 zł
Cologne Waterlily 100 ml / 656 zł
Dyfuzor Silk Blossom / 415 zł

Kolekcja jest dostępna w butiku Jo Malone London w warszawskiej Westfield Mokotów, wybranych perfumeriach Douglas oraz na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 29-04-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES