Joop! WOW! for Women - zapach, który ukazuje kobietę

<
Gallery image
>
Joop! WOW! for Women 1
<
Joop! WOW! for Women 1Joop! WOW! for Women 2
 
>
 
 

Czarująca, uwodzicielska i ponętna - to tylko niektóre z atrybutów przypisywanych femme fatale na przestrzeni lat. Takie cechy posiada najnowszy damski zapach Joop!, który ma wzbudzać pewność siebie i wyzwolony stan umysłu. Po sukcesie męskiej edycji, WOW! wprowadza na rynek nową kobiecą interpretację, którą kultywuje wyrafinowanie i wyjątkowość wspólnego DNA. Joop! WOW! For Women to atrakcyjny towarzysz kobiety, który wzbudza w niej poczucie siły. Kompozycja elegancka i wyrafinowana - Joop! WOW! For Women to nowy zapach, który odkrywa w kobiecie prawdziwą femme fatale.


Kobieta Joop! WOW!

Wykorzystuj i afirmuj swój hipnotyzujący czar

Kobieta WOW! jest nowoczesna i panuje nad własnym przeznaczeniem. Wybrany przez nią zapach staje się jej atrybutem, który ukazuje jej kobiecą moc. Kobieta WOW! posiada autentyczną i wyemancypowaną pewność siebie, które idzie w parze z poczuciem niezależności – w swoich decyzjach nie kieruje się oczekiwaniami innych ludzi.  Uaktywniając w niej nieodpartą naturę femme fatale, WOW! For Women tworzy tę szczególną magię, która wyzwala w niej pasję i uzewnętrznia jej wyrafinowany temperament. Kobieta WOW! uosabia prawdziwą kobiecość. Uwodzicielska, hipnotyczna i łatwo rozpoznawalna – pozostawia po sobie niezapomnianą i uwodzicielską aurę zauroczenia. 


Zapach, który ukazuje kobietę

Piramida zapachowa:

Nuty głowy: dzika malina, esencja różana
Nuty serca: czerwona róża, piwonia
Nuty głębi: białe piżmo

Joop! – marka słynąca z wyjątkowej i ekscentrycznej elegancji, wybrała uznanego kreatora  perfum Fabrice’a Pellegrina, by powierzyć mu kreację wyróżniającego się, zaskakującego i odważnego zapachu. Intensywna i hipnotyzująca kompozycja WOW! For Women stworzona została ze szlachetnych surowców: czarujących kwiatów oraz bogatego i zmysłowego białego piżma. Dzięki nim powstał intensywny zapach z charakterem, obdarzony uwodzicielską mocą. "Intensywnie czerwone składniki" – wyjaśnia Fabrice – "Mogą uosabiać ową uwodzicielską siłę Femme Fatale". Mając to na względzie, kreator po mistrzowsku połączył hipnotyzującą moc esencji różanej z musującymi z soczystymi akordami dzikiej maliny, by skomponować niebezpieczny eliksir, należący do rodziny kwiatowo-szyprowej. Duet absolutu czerwonej róży i piwonii tworzy urzekające kwiatowe serce, a zielone i zwiewne nuty łączą się z pikantnymi i zmysłowymi nutami kompozycji. Zapach ukazuje całe swoje bogactwo i ciepło za sprawą cetaloxu  tworzącego eleganckie nuty ambrowe oraz paczuli w tajemniczej kompozycji niuansów drzewnych, balsamicznych i skórzanych. Białe piżmo, wzbogacone intensywnymi i pudrowymi akordami, zmysłowo spowija całą kompozycję.


Flakon

Elegancka i intrygująca prostota

Flakon zapachu damskiego pod względem kształtu stanowi dopełnienie poprzednika. Jednak zaznacza swój odmienny styl intensywnym odcieniem bordo oraz odważnym i intrygującym, czarnym metalowym korkiem. Jego atrakcyjna sylwetka uwodzicielsko polakierowana na kolor bordowy sugeruje bogaty i niebezpieczny charakter eliksiru. Flakon zdobią złote litery wypisane na czarnej błyszczącej etykiecie, które – prezentując nazwę nowego zapachu WOW! For Women –  pozwalają zidentyfikować wyjątkową markę, stanowiącą synonim ekscentrycznej elegancji.  


Kampania reklamowa

Joop! WOW! For Women
Kreator zapachu: Fabrice Pellegrin
Reżyser: Olivier Dahan
Fotograf: Vincent Peters
Amabasadorka: Milla Jovovich


Uwodzicielska sztuka ruchomych obrazów

Fascynuje osobowością, która manifestuje wszechstronność współczesnej kobiety – Milla Jovovich jest twarzą Joop! WOW! For Women. Ta uznana aktorka, modelka, muzyk, projektantka mody i osobowość medialna dokonała w swojej karierze bardzo wiele i jednocześnie dochowała wierności swojej nienagannej elegancji i kobiecości. Jako Ambasadorka marki Joop!, posiada wszystkie najważniejsze cechy nowoczesnej femme fatale, w wysublimowany sposób zarysowane w kampanii. Twórcą filmu jest nikt inny, jak uznany i wielokrotnie nagradzany francuski reżyser Olivier Dahan, który doskonale uchwycił wysublimowanie i uwodzicielskie wyrafinowanie kobiety WOW!. Nakręcony w hipnotyzującej czarno-białej konwencji,  film reklamowy tworzy enigmatyczną i metaforyczną atmosferę, wykorzystując alegoryczny obraz białej pantery. Gdy pojawia się Milla, jest ucieleśnieniem zadziwiającej transformacji – niczym  pantera uosabia intuicyjną siłę, fascynację i fatalny czar. Jej zapach to jej metamorfoza, która odkrywa  w niej oblicze femme fatale. Femme fatale, której nie jest w stanie się oprzeć żaden mężczyzna!


Gama i ceny:
Woda toaletowa 40 ml / 195 zł
Woda toaletowa 60 ml / 275 zł
Woda toaletowa 100 ml / 385 zł


Zapach dostępny jest w wybranych perfumeriach Douglas, w drogeriach Hebe oraz tradycyjnych perfumeriach.


 Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 06-08-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności