JOY by Dior Eau de Parfum Intense - kwiaty w rozkwicie i radość w sercu

<
Gallery image
>
JOY by Dior Eau de Parfum Intense 1
<
JOY by Dior Eau de Parfum Intense 1JOY by Dior Eau de Parfum Intense 2JOY by Dior Eau de Parfum Intense 3JOY by Dior Eau de Parfum Intense 4JOY by Dior Eau de Parfum Intense 5JOY by Dior Eau de Parfum Intense 6JOY by Dior Eau de Parfum Intense 7
 
>
 
 

Nowy zapach JOY Eau de Parfum Intense od razu odkrywa swoją głębię jak radość, która w jednej chwili potrafi zawładnąć naszym ciałem i umysłem. Oferuje pełną życia kwiatowość, która przyciąga, potrafi być pieszczotliwa i kremowa, a jednocześnie drzewna i mocna. Skomponowana przez François Demachy jest zapachowym manifestem rozbrzmiewającym blaskiem kwiatów.


Radość w sercu

Jest rok 1951. W zaciszu pracowni przy avenue Montaigne fotograf Henri Cartier-Bresson uwiecznia magiczną i niepowtarzalną atmosferę radosnego szczęścia. Słynna modelka Lucky śmieje się promiennie w towarzystwie Mistrza Christiana Diora, który odpowiada jej uśmiechem. Ich radość jest namacalna, autentyczna i zaraźliwa. Szczere i wybuchowe szczęście, które eksploduje promiennym śmiechem stało się naszym talizmanem i nigdy nas nie opuszcza. Promienne uczucie radości sięga korzeniami do rajskiego, kwiatowego ogrodu otaczającego dom rodzinny Christiana Diora Les Rhumbs oraz do gwarnych, karnawałowych orszaków w Granville. Towarzyszy też paryskim wieczorom w gronie przyjaciół w gorącej atmosferze szalonych lat dwudziestych oraz balom maskowym śmietanki towarzyskiej z wyższych sfer. Wybucha z nową energią w 1947 roku w trudnych latach bezpośrednio po zakończeniu wojny, którym Christian Dior pragnie przywrócić kolory w duchu rewolucji New Look. Kobiece sylwetki zaprojektowane przez Mistrza zachwycają i zarażają radością życia, która emanuje z uśmiechów na twarzach kobiet z rysunków Gruau, tańczy w radosnym zawirowaniu spódnic kobiet-kwiatów i odbija się echem w pierwszym zapachu stworzonym przez Christiana Diora: wystarczy żyć i cieszyć się życiem! Ten niepowtarzalny, wybuchowy i spontaniczny styl Dior trwa do dziś, celebrując radość.


Dior we wszystkich swoich kreacjach, w eksplozji kolorów, w zapachach, w niezliczonych promiennych uśmiechach w pełni zasługuje na miano Domu Radości Życia.

Radość powraca w nowej wersji JOY Eau de Parfum Intense. Skomponowana przez François Demachy jest zapachowym manifestem rozbrzmiewającym blaskiem kwiatów. Jest odą do życia. Okrzykiem radości.


JOY by Dior.
Nasza radość, radość Dior.

"Inspiracją dla nowej wersji JOY jest świetlisty rozkwit kwiatów, równie wybuchowy jak pokaz fajerwerków. Pragnąłem podkreślić cielesny aspekt kompozycji, ukazać go w nowym świetle, wzmocnić ślad zapachu jeszcze bardziej rozwijając wątek drzewny i nadając mu bardziej zmysłową głębię." - François Demachy, Kreator zapachów Dior

Radość jest wybuchowa i upojna. Jest jak barwna gwiazda na niebie. Warto się jej oddać bez wahania: olśniewa duszę i serce niebywałym szczęściem. Okazuje się, że wszystko jest takie proste, a jednocześnie takie magiczne.


Akcja. Reakcja.

Bez zastanowienia. Właściwie bez przyczyny. Wszechogarniająca radość, która znajduje wyraz w szczęśliwym uśmiechu. Radość, która wybucha intensywnym, przykuwającym zmysły zapachem. JOY to zapach, który potrafi zawiesić w czasie chwilę szczęścia i nadać jej nową barwę. JOY to zapach radości, w którym kwiaty eksplodują i olśniewają pełnią swej urody.


Kwiatowy fajerwerk

W tym wybuchowym bukiecie François Demachy łączy żywe, energetyczne nuty z bardziej kremowymi oraz drzewnymi. Wielowymiarowa kompozycja nadaje zapachowi natychmiastową, nieodpartą moc. Eksplozja radości jest źródłem barwnej obfitości zapachu, który mieni się tysiącem kolorów.

Nowa Eau de Parfum Intense JOY by Dior, tworzy świetlisty pióropusz, który wznosi się wysoko, przykuwa zmysły i wypełnia przestrzeń milionami barw. Jest wyrazem radości, w której pragniemy bezgranicznie się zanurzyć.


Kwiaty w rozkwicie

JOY by Dior Eau de Parfum Intense wystrzela w niebo wiązanką soczystych hesperydowych nut. W tym bukiecie króluje róża w otoczeniu absolutów i esencji tworzących serce kompozycji, w którym dominuje róża stulistna z Grasse. Zasiada na tronie, dzieląc się panowaniem z jaśminem Sambac oraz niepowtarzalnym jaśminem wielkolistnym również rodem z Grasse, wyróżniającym się mocą owocowych akcentów, które składają się na jego organiczne, żywe piękno.

Nowym wątkiem zapachu Joy jest wanilia z Madagaskaru, która wplata się chór kwiatowych nut subtelnym i ciepłym akcentem aksamitnej słodyczy. Zmysłowy przebłysk neroli i drzewa sandałowego.
W nowym zapachu JOY występuje też kwiatowy, tryskający życiem olejek Neroli, który przykuwa uwagę, przeszywając i rozświetlając kwiatowy bukiet wibrującą energią.
Towarzysząca mu gęsta i kremowa nuta drzewa sandałowego otula i rozgrzewa. Drzewo sandałowe pochodzące z partnerskiej plantacji Dior położonej na Sri Lance posiada wyjątkowe właściwości dzięki szczególnym warunkom naturalnej uprawy. Ze szkółki są przenoszone na plantację, gdzie przez dwa lata ich wzrost i rozwój wymagają starannej pielęgnacji. Dzięki tym zabiegom wykazują szlachetną jakość, oferując gęsty, mleczny zapach, który idealnie współgra z kwiatami, wiążąc i utrwalając ich lżejsze nuty.
W finalnym akordzie gęsta aksamitność drzewa sandałowego i ożywcza moc neroli łączą się, nadając rytm kwiatowemu sercu. Podkreślają niepowtarzalną urodę JOY, wzmacniają harmonijny, a jednocześnie wybuchowy temperament zapachu oraz zabarwiają jego migotliwy bukiet.


Drzewna apoteoza

Rozbudowane nuty drzewne pogłębiają efekt kwiatów w pełnym rozkwicie. Nuta kwiatowego drewna rozwija się w końcowym akordzie i pozostawia wyraźny ślad, w którym czarujące nuty piżmowe nadają kompozycji jeszcze bardziej zmysłową łagodność. Na swej drodze spotykają jasny wątek Paczuli, która wieńczy całość. Dzięki zastosowaniu techniki frakcyjnej destylacji, poszczególne nuty paczuli zostały dobrane ze szczególną starannością, aby wyeliminować wszelkie ziemiste akcenty. Akord paczuli jest szyty na miarę, otwarty i przyjazny w otoczeniu kwiatów, które rozbłyskują w jego towarzystwie tysiącem świateł.

Nowy zapach JOY Eau de Parfum Intense od razu odkrywa swoją głębię jak radość, która w jednej chwili potrafi zawładnąć naszym ciałem i umysłem. Oferuje pełną życia kwiatowość, która przyciąga, potrafi być pieszczotliwa i kremowa, a jednocześnie drzewna i mocna.


Radość, która trwa - JOY Eau de Parfum Intense

Nowy wielopłaszczynowy flakon

Na obraz kunsztownego klejnotu flakon JOY został ozdobiony legendarnym motywem plecionki Dior w nowej wersji. Bardziej abstrakcyjna, swobodniejsza, nowoczesna sylwetka wychwytuje i rozprasza światło dzięki specjalnej obróbce szkła, która wykorzystuje grę kontrastów, ruch i wyrafinowaną subtelność. Wyrzeźbiona na dnie flakonu « róża wiatrów » nawiązuje do jednego z legendarnych symboli Diora. Przynoszący szczęście talizman znalazł miejsce w samym sercu JOY. Intensywna zawartość przybiera barwę policzków zaróżowionych pod wpływem pozytywnych emocji. Radość jest wyczuwalna w zagłębieniu dłoni.


Jennifer Lawrence - symbol świetlistej radości

Jennifer Lawrence śmieje się radośnie w obiektywie Mikaela Janssona. Świetlista, wręcz namacalna i spontaniczna energia jest odczuwalna tu i teraz. Jej śmiech jest niepohamowany i autentyczny. Rozbrzmiewa radością życia.


Ceny:
Woda perfumowana 50 ml / 485 zł
Woda perfumowana 90 ml / 685 zł



Zdjęcia: serwis prasowy Dior



Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 26-10-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności