Juliette Has a Gun Musc Invisible - idealne połączenie ciała i duszy

<
Gallery image
>
Juliette Has a Gun Musc Invisible 1
<
Juliette Has a Gun Musc Invisible 1Juliette Has a Gun Musc Invisible 2Juliette Has a Gun Musc Invisible 3Juliette Has a Gun Musc Invisible 4Juliette Has a Gun Musc Invisible 5Juliette Has a Gun Musc Invisible 6Juliette Has a Gun Musc Invisible 7Juliette Has a Gun Musc Invisible 8
 
>
 
 

Musk Invisible to aksamitna, ciepła i przyjemna kompozycja, którą nosisz każdego dnia jak swoją ulubioną parę dżinsów. Doskonale uzupełni Twój look w pracy, ale także zauroczy Cię podczas romantycznych wieczorów. Zapach, który przypomina coś, co kochasz. Senny i nostalgiczny koktajl subtelnych nut na jedwabistej bazie kremowego piżma. Idealne połączenie ciała i duszy.


Kilka słów od twórcy zapachu

"Podążając szlakiem kompozycji Vanilla Vibes ponownie pracuję z potężną materią perfumeryjną piżmem, ulubioną nutą bazy w palecie perfumiarzy. Moim wyzwaniem było zachowanie jej uzależniających i jedwabistych właściwości, jednocześnie starając się utrzymać je przy życiu w nutach górnych i w sercu kompozycji. Rezultatem jest lekka, mydlana kompozycja, z szeptem kwiatu bawełny i absolutu jaśminu. Chociaż te mogą wydawać się raczej rozmyte lub przytłumione, lecz właśnie na tym polega cała sztuczka. Musc Invisible nie jest specjalnie wyrafinowany ani pomysłowy... w rzeczywistości pachnie tak zwyczajnie, że myślę, że nikt nie mógłby go tak po prostu nie lubić. Opisałbym Musc Invisible jako uroczą, otulającą kreację, dziwnie przypominającą mi zapach czystej skóry dopiero zaczynającą się pocić."


Musc Invisible

Musc Invisible to komfortowy zapach, równie wygodny jak Twoja ulubiona para dżinsów. Odpowiedni do pracy i na co dzień. Musc Invisible to aksamitna, puszysta, ciepła i otulająca kompozycja. Zapach, który przypomina coś co kochasz, coś dobrego, optymistycznego i jednocześnie cudownie delikatnego. Nostalgiczny koktajl komfortowych nut, na jedwabistej bazie z kremowego piżma. Idealne połączenie ciała i duszy.


Druga skóra

Kompozycja jedwabista jak pieszczota.
Zapach, który otula zmysły.
Perfumy niczym druga skóra.
Idealne połączenie ciała i duszy.


Piramida olfaktywna:

Nuta głowy: absolut jaśminu
Nuta serca: kwiat bawełny
Nuta bazy: białe piżmo


Flakon - artystyczne rozmycie

Graficzny, dyskretny, srebrno niebieski szklany flakon z gradientem, właściwie wyznacza szlak tego, o co chodzi w Musc Invisible: dyskrecja i prostota jako absolutne wyznaczniki elegancji.
Musc Invisible to pierwsza referencja w portfolio Juliette Has a Gun, która wydana została z nowym, ulepszonym szklanym flakonem z grubszym, grawerowanym dnem.


Ceny:
Woda perfumowana 7,5 ml / 99 zł
Woda perfumowana 50 ml / 369 zł
Woda perfumowana 100 ml / 479 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz na www.beautyboutique.pl


Zdjęcia kompozycyjne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 01-11-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności