Kilian Paris Love don't be shy Extreme - uzależniająca słodycz dla odważnych

<
Gallery image
>
Kilian Paris Love don't be shy Extreme 1
<
Kilian Paris Love don't be shy Extreme 1Kilian Paris Love don't be shy Extreme 2
 
>
 
 

Kompozycja Love don't be shy Extreme to uzależniająca słodycz dla odważnych. Płatki róż, z których powstał wykorzystany w niej olejek, są ręcznie zbierane o świcie, gdyż właśnie wtedy pachną one najbardziej intensywnie - to dowodzący kunsztu perfumiarskiego szczegół, który wpływa na podświadomość wąchających te perfumy osób.


Wraz z przepysznym akordem pianki marshmallow w nucie serca, Love, don’t be shy to ikoniczne perfumy w ofercie Kilian Paris. Zostały on skomponowane ponad dekadę temu przez założyciela marki Kiliana Hennessy’ego we współpracy z kreatorką perfum Calice Becker. Ta mistrzyni perfumiarstwa została ponownie zaproszona do projektu Love, don’t be shy - Extreme, czyli nowej interpretacji tego zapachu, która w porównaniu z oryginalną wersją została wzbogacona wysublimowanym, krystalicznym, kwiatowym niuansem.


Aromat kwiatu pomarańczy i olbrzymia doza różanej woni wspólnie tworzą olśniewający eliksir, któremu nie potrafią się oprzeć nawet najbardziej wyrafinowani smakosze. Zapach otwiera się niczym niezmąconym światłem słonecznych promieni, skrystalizowanym w formie olejków z bergamotki i kwiatu pomarańczy, które pozyskano z owoców pochodzących z Afryki Północnej. Następnie jesteśmy świadkami pełnego rozkwitu tej kompozycji: absolut kwiatu pomarańczy i olejek różany z Bułgarii wnoszą świeżość i niezwykłą intensywność, a całość ewoluuje głębiej w zmysłowy sposób przełamując wszelkie zahamowania wraz z ambrą, waniliną i charakterystycznym dla tych perfum akordem pianki marshmallow.


Kompozycja Love don't be shy Extreme to uzależniająca słodycz dla odważnych. Płatki róż, z których powstał wykorzystany w niej olejek, są ręcznie zbierane o świcie, gdyż właśnie wtedy pachną one najbardziej intensywnie - to dowodzący kunsztu perfumiarskiego szczegół, który wpływa na podświadomość wąchających te perfumy osób.
Jako uosobienie światła i luksusu, flakon perfum Love don't be shy Extreme to niesamowite współbrzmienie kontrastów ciepłego, białego szkła z metalicznymi elementami wykończenia w kolorze złota, na których wygrawerowano białe litery. Jego projekt wpisuje się w kanony estetyki marki Kilian Paris, charakteryzujące się ostrymi liniami, elegancją oraz wyrafinowaniem z akcentami w stylu epoki art deco.

Love don't be shy Extreme nie jest jedynie zaproszeniem do miłości. To wyzwanie, żywiołowe zatracenie się w brawurowej, zmysłowej rzeczywistości, w której serce, ciało i dusza emanują światłem odbijającym się w krystalicznych płatkach kwiatów.


Cena: 1020 zł / 50 ml

Zapachy marki Kilian dostępne są w Polsce w perfumeriach Douglas i na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 22-02-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności