Lancôme Idôle - intrygujący kwiatowo-szyprowy zapach, w którym dominują róże

<
Gallery image
>
Lancôme Idôle 1
<
Lancôme Idôle 1Lancôme Idôle 2Lancôme Idôle 3Lancôme Idôle 4Lancôme Idôle 5Lancôme Idôle 6Lancôme Idôle 7
 
>
 
 

Odkryj nowy zapach Idôle marki Lancôme - symbol siły i determinacji w dążeniu do sukcesu. Zapach stworzony przez wyjątkowe kobiety z myślą o kobietach. Przełamując znane dotąd schematy oraz kompozycje zapachowe, powstał intrygujący kwiatowo-szyprowy zapach, którego podstawowym składnikiem są najszlachetniejsze i najbardziej charakterystyczne róże. Aby uzyskać unikalną recepturę niezbędne było wykorzystanie aż czterech rodzajów róż, trzech rodzajów ekstrakcji i dwóch pochodzeń geograficznych tych niesamowitych kwiatów. Aby dodać kremowej, intensywnej miękkości temu świetlistemu zapachowi, wzbogacono go o olejek z absolutu jaśminu, który jest jednym z najbardziej nieskazitelnych i delikatnych kwiatów. Całości dopełnia wyrafinowanie białego szypru i piżma, które nadają wodzie perfumowanej długotrwałości.


Nic już nie będzie takie samo. Czy jesteś gotowa wkroczyć w przyszłość?


Zapach został stworzony z myślą o silnych, nie bojących się wyzwań kobietach. Jego najcieńszy na świecie flakon uosabia to, co dotychczas było niemożliwe. Otwórz się na nowe doznania. To Twój czas, zostań swoim idolem!

- Nieskazitelne połączenie róży, jaśminu i szypru
- Dostępne etui na flakon w trzech kolorach


Nuty zapachowe:

Najważniejsze nuty zapachowe: wyrazista róża - nowa era różanych akordów. Kompozycja złożona z 4 gatunków róż.
Nuty bazowe: czysty szyprowy akord - wyjątkowy akord, który rozbudza delikatność i roztacza spokój.
Główne nuty zapachowe: nieskazitelny jaśmin - duet jaśminu Sambac i Grandiflorum towarzyszy różanym akordom.


Ceny:

Woda perfumowana 25 ml / 239 zł
Woda perfumowana 50 ml / 389 zł
Woda perfumowana 75 ml / 449 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 20-09-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności