Lancôme La Nuit Trésor Le Parfum - nowa, zmysłowa odsłona zapachu La Nuit Trésor

<
Gallery image
>
Lancôme La Nuit Trésor Le Parfum 1
<
Lancôme La Nuit Trésor Le Parfum 1Lancôme La Nuit Trésor Le Parfum 2Lancôme La Nuit Trésor Le Parfum 3Lancôme La Nuit Trésor Le Parfum 4Lancôme La Nuit Trésor Le Parfum 5Lancôme La Nuit Trésor Le Parfum 6Lancôme La Nuit Trésor Le Parfum 7
 
>
 
 

Nowa, kwiatowo ambrowo owocowo drzewna kompozycja stanowi zmysłową interpretację klasycznego wątku La Nuit Trésor. Opowiada pełną pasji miłosną historię ujawniając niczym przepiękny klejnot głębię nieskończonych obliczy miłości. Opowiada pełną pasji miłosną historię ujawniając niczym przepiękny klejnot głębię nieskończonych obliczy miłości.Zachwyć się odą Lancôme do autentycznej, zniewalającej miłości. Odkryj nową intensywność La Nuit Trésor Le Parfum, który zadebiutuje w styczniu 2024 r.
Rzuć się w ramiona nieoczekiwanego, autentycznego i zniewalającego uczucia. Daj się ponieść na skrzydłach uzależ niającej miłości roztaczanej przez zapach La Nuit Trésor Le Parfum, który przywołuje na myśl drogocenny klejnot symbolizujący najcenniejsze chwile w życiu każdej kobiety.
Doświadcz niezwykłej alchemii kompozycji, w której delikatność i intensywność splatają się, otulając zaskakującą czułością pierwszych momentów zakochania. Nowa, kwiatowo ambrowo owocowo drzewna kompozycja stanowi zmysłową interpretację klasycznego wątku La Nuit Trésor. Opowiada pełną pasji miłosną historię ujawniając niczym przepiękny klejnot głębię nieskończonych obliczy miłości. Już od pierwszych taktów porywa nas wir zmysłowości olśniewającej róży z Damaszku splecionej z miękkimi, pudrowymi akordami.

Poprzedza go dreszcz rozkoszy, który La Nuit Trésor Le Parfum zawdzięcza radosnemu i soczystemu aromatowi czarnej porzeczki. Surowe nuty gorzkiej czekolady z ekstraktem kakao i ciepłe nuty wanilii sprawiają, że zapach przenika na wskroś i zniewala zmysły.


Zapach stworzyły dwie światowej sławy kreatorki perfum: Amandine Clerc Marie i Honorine Blanc.

La Nuit Trésor Le Parfum został umieszczony w charakterystycznym dla kolekcji przypominającym diament flakonie w odcieniach purpury, które stopniowo przechodzą z ciemnych, przydymionych tonów w górnej części do jasnych u podstawy. Aksamitna, satynowa wstążka w takich samych barwach zdobi szyjkę butelki. Kuszący kontrast szkła i aksamitu od zwierciedla istotę samego nektaru: światło przetykane ciemniejszymi, uzależniającymi akcentami, w których drzemie magia miłości. W ielowymiarowy klejnot skrywa moc eliksiru intymności i tajemnicę nocy.


Wsłuchaj się w nową intensywność kwiatowego serca La Nuit Trésor podkreślonego surowym, uzależniającym kakao.

Odważ się i pozwól ciału za tańczyć w zmysłowym rytmie La Nuit Trésor Le Parfum, inspirowanym nieodpartą pasją, która w pełni ożywa dopiero po zapadnięciu zmroku.
Rozkoszuj się pierwszą iskrą rodzącego się przyciągania pomiędzy dw ojgiem kochanków, uchwyconą w soczystych nutach, które mienią się jak klejnot wychwytujący światło. Owocowy i jedwabisty akord czarnej porzeczki tworzy bezwstydnie radosny efekt, a jego słodka, delikatna nuta łączy się ze świetlistą esencją bergamotki i rześkim, smakowitym akordem gruszki.

W kolejnym etapie romans u miłość i pożądanie przybiera ją na sile. Stają się jeszcze bardziej intensywne, kuszą urok iem ucieleśniony m przez bogatą i miodową różę damasceńsk ą. Potężna królowa kwiatów przywołuje uczucie, któremu nie sposób się oprzeć oraz wyjątkową alchemię, która może istnieć wyłącznie po między tymi, którzy nie mogą bez siebie żyć. W połączeniu ze zmysłowym i delikatnym akordem heliotropu ten urzekający kwiatowy duet zyskuje hipnotyzujący efekt dzięki urzekający kwiatowy duet zyskuje hipnotyzujący efekt dzięki delikatnym czekdelikatnym czekoladowym nutom oladowym nutom love story w tonacji pudrowego kakaopudrowego kakao.

Spośród pośród charakterystycznych dla charakterystycznych dla La Nuit TrésorLa Nuit Trésor namiętnychnamiętnych, drzewnych nut paczuli i drzewnych nut paczuli i wetywerii, przeziera miękkość, przeziera miękkość uzależniającej uzależniającej wanilii.

"To nowa, wyjątkowanowa, wyjątkowa historia miłosna, w której ikoniczna sygnaturahistoria miłosna, w której ikoniczna sygnatura La NuitLa Nuit Trésor wznosi się na nowy poziom namiętności i intensywności dzięki surowym, czekoladowym nutom kakao i uzależniającym, drzewnym akordom." - Amandine Clerc-Marie i Honorine Blanc, kreatorki perfum w Firmenich.


Penélope Cruz - gwiazda kampanii ukazującej elegancką zmysłowość La Nuit La Nuit TrésorTrésor Le ParfumLe Parfum

Kampania

Kampania La Nuit Trésor Le Parfum z udziałem ambasadorki Lancôme Penélope Cruz ukazuje miłość w jej najbardziej intensywnym wydaniu. Penélope Cruz ucieleśnia wielowymiarowe, nieoczekiwane, tajemnicze i delikatne uczucie, przywołując cenne chwile La Nuit Trésor Le Parfum, którą zawsze należy pielęgnować w sercu, zupełnie, zupełnie jak miłośćjak miłość.

Le Parfum jest najbardziej skoncentrowaną odsłoną La Nuit Trésor obok ikonicznej Eau de Parfum i odurzającej Eau de Parfum Intense.

La Nuit Trésor Eau de Parfum: czarna róża, wanilia, absolut taitańskiej orchdei, akord kadzidła
La Nuit Trésor Eau de Parfum Intense: czarna wiśnia, róża damasceńska, mleko migdałowe
La Nuit Trésor Le Parfum: róża damasceńska, akord czarnej porzeczki, ekstrakt kakao

La Nuit Trésor Le Parfum 30 ml / 399 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 15-01-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES