Lancôme La vie est belle Rose Extraordinaire - synergia trzech róż, irysa i piżma

<
Gallery image
>
Lancôme La vie est belle Rose Extraordinaire 1
<
Lancôme La vie est belle Rose Extraordinaire 1Lancôme La vie est belle Rose Extraordinaire 2Lancôme La vie est belle Rose Extraordinaire 3Lancôme La vie est belle Rose Extraordinaire 4Lancôme La vie est belle Rose Extraordinaire 5Lancôme La vie est belle Rose Extraordinaire 6Lancôme La vie est belle Rose Extraordinaire 7Lancôme La vie est belle Rose Extraordinaire 8Lancôme La vie est belle Rose Extraordinaire 9Lancôme La vie est belle Rose Extraordinaire 10
 
>
 
 

Doskonały różany zapach, który łączy w sobie świeżość, elegancję i zmysłowość. Taka jest właśnie nowa woda perfumowana La vie est belle Rose Extraordinaire. Tematem przewodnim wody perfumowanej La vie est belle Rose Extraordinaire jest róża. Tak więc zapach ten łączy w sobie świeżą wodę różaną, zmysłowy absolut róży damasceńskiej oraz akord róży kosmicznej. To wyjątkowe trio zbudowane jest na eleganckim tle irysa i wzmocnione drzewnym piżmem. Cała kompozycja jest niezwykle kobieca, nowoczesna i świeża.


Zapachowe rendez vous: nowe, kwiatowe uzależnienie

Tej wiosny będziemy świadkami niezwykłego spotkania: kultowy zapach Lancôme połączy się z legendarnym kwiatem marki, tworząc zupełnie nową jakość w świecie perfum. Po raz pierwszy La vie est belle oferuje kobietom różę, z którą nie może równać się żadna inna... Nowa woda perfumowana La vie est belle Rose Extraordinaire spaja wyjątkowy savoir faire rzemieślników oraz historyczną wiedzę o kwiatach. Posłuchajmy zatem opowieści o roślinnej królowej, która zawładnęła zapachem, butelką i kobiecymi sercami.


• Nowoczesny, kwiatowy zapach dla kobiet
• Dzieło trzech wybitnych mistrzów perfumiarstwa
• Trzy rodzaje róży, irys i piżmo
• Urzekający flakon z wyrzeźbioną w szkle różą


La vie est belle Rose Extraordinaire ujawnia piękno jedynego w swoim rodzaju kwiatu łączącego trzy różne różane esencje. Każda z nich wnosi do kompozycji unikalną osobowość. Odważny, bezprecedensowy charakter zapachu jest wzmocniony przez unikalny projekt flakonu: zainspirowany ideą róży rozkwitającej wewnątrz kultowego kryształowego uśmiechu, łączy naturę oraz kunszt artysty w obiekt o zachwycającej urodzie.

La vie est belle Rose Extraordinaire to idealny prezent dla wyjątkowych kobiet z okazji Dnia Matki. Prezentując piękno i czystość róży w pełnym rozkwicie, zaprasza nas do podążania własną drogą do szczęścia i pozwala rozkwitnąć na podobieństwo kwiatu.


Niezwykłe spojrzenie na kultowy kwiat Lancôme

"W La vie est belle Rose Extraordinaire zachowaliśmy kluczowy kod La vie est belle: irys gourmand. Zinterpretowaliśmy go jednak w nowy sposób. Chcieliśmy bowiem, aby był jaśniejszy, bardziej nowoczesny i przesycony magią" - Anne Flipo.

La vie est belle Rose Extraordinaire to bogaty, kwiatowo ambrowo drzewny zapach współtworzony przez Mistrzów Perfumiarstwa IFF: Anne Flipo, Dominique'a Ropiona i Caroline Dumur. Kompozycja uwydatnia sygnaturę oryginalnej wody perfumowanej dzięki synergii trzech unikalnych róż: świeżej i rośl innej wody różanej, bogatego i zmysłowego absolutu róży damasceńskiej oraz akordu róży kosmicznej, czyli uprawianej w środowisku o zerowej grawitacji. Stworzona we współpracy z NASA, niezwykła nuta wzbogaca symboliczn y k wiat Lancôme w zupełnie inne zupełnie inne oblicze, ujawniając jego czystość i blask. oblicze, ujawniając jego czystość i blask. "Ozonowe aspekty róży kosmicznej nadają kwiatowemu sercu nowy wymiar. To doprawdy nowy wymiar. To doprawdy coś wyjątkowego" - mówi Caroline Dumur. Łącząc piękno natury z innowacyjną przyszłością, trzy róże tworzą nowe kwiatowe uzależnienie.

Zgodnie z tożsamością naszego kultowego zapachu, La vie est belle Rose Extraordinaire otwiera wybuch naturalności: akord zielonej łodygi, któremu wtóruje pikantna bergamotka, rozświetla kwiatowe serce. Nutom bazy, gdzie królują charakterystyczne dla La vie est belle akordy gourmand, towarzyszy aksamitna elegancja mchu i drzewny dodatek ambroksanu. "Wybraliśmy mech i ambroksan ze względu na ich otulający efekt" - wyjaśnia Dominique Ropion. "Wnoszą one do La vie est belle powiew nowości, tworząc niezwykle złożoną, ciepłą bazę".


Główne nuty:

- akord zielonej łodygi
- pikantna bergamotka
- woda różana
- absolut róży damasceńskiej
- róża kosmiczna
- akord gourmand
- mech
- ambroksan
- irys
- piżmo


Odważne spotkanie natury i innowacji: ikona perfumiarstwa La vie est belle Rose Extraordinaire celebruje z pionierską wizją sławę królowej kwiatów.

Kwiat zamknięty w szkle

Niezwykły zapach wymaga niezwykłego flakonu. Odzwierciedlając kreatywną śmiałość La vie est belle Rose Extraordinaire, emblematyczny "kryształowy uśmiech" zaprojektowany przez Catherine Krunas jest nową deklaracją. W kultowym flakonie La vie est belle rozkwita kwiat... La vie est belle Rose Extraordinaire uosabia doskonałość rzemiosła Lancôme. To miłosne spotkanie emblematycznego kwiatu marki z jednym z jego najbardziej kultowych flakonów, zaprojektowanym po raz pierwszy w
1949 roku.

Zainspirowane płatkami kwitnącej róży, gradientowe płatki w kolorze od białego do jasnoróżowego, ozdobione połyskującymi drobinkami, podkreślają wyjątkowość kreacji.

Drogocenny kryształ, wypełniony esencją szczęścia
Prezent talizman dla wyjątkowych kobiet.


Uśmiech kwiatu

W najnowszej kampanii La vie est belle zobaczymy Julię Roberts, Penélope Cruz i Lily Collins.

Pełne radosnego spełnienia uśmiechy ambasadorek Lancôme znajdują odbicie zarówno kultowym, kryształowym flakonie jak i rozkwitającej na nim róży. La vie est belle Rose Extraordinaire celebruje pozytywną kobiecą postawę i zachęca do sięgania po szczęście, w przeświadczeniu o własnej wyjątkowościości.


Flakon

Flakon La vie est belle Rose Extraordinaire, tak jak inne flakony z serii La vie est belle, swoim kształtem przypomina uśmiech. Tym razem we wnętrzu tego kultowego już uśmiechu znajduje się róża, zaprojektowana przez znaną artystkę Catherine Krunas. Płatki róży tworzą odbijające światło fasety i oddają wielowymiarowość kobiecej natury. Natomiast szyjka flakonu otoczona jest srebrzystym pierścieniem, z którego wyrastają biało-różowe skrzydła.


Ceny:

Woda perfumowana 30 ml / 379 zł
Woda perfumowana 50 ml / 525 zł
Woda perfumowana 100 ml / 719 zł

Zapach dostepny jest na www.lancome.pl oraz w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl, a także Sephora i na www.sephora.pl


Zdjęcia: serwis prasowy LancômeAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 27-02-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES