Lanvin A Girl in Capri - słodkie wakacje na wyspie Capri

<
Gallery image
>
Lanvin A Girl in Capri 1
<
Lanvin A Girl in Capri 1Lanvin A Girl in Capri 2Lanvin A Girl in Capri 3
 
>
 
 

Marka Lanvin przedstawia nowy zapach dla Niej - A Girl in Capri Eau de Toilette. Jest to kompozycja delikatna niczym tchnienie magii, muśnięcie wiatru, czuły pocałunek, chłodna bryza w letni dzień. A Girl in Capri to ucieleśnienie słodkiego, szczęśliwego życia, po włosku dolce vita.


Jest Ona pełna wdzięku i czaru. Promienieje wewnętrznym pięknem. Spędza wakacje na wspaniałej wyspie, jednej z najpiękniejszych wśród wysp Morza Śródziemnego. A Girl in Capri to powiew kobiecości.

Na wyspie tej królują miłość i piękno. Błękit Morza Tyrreńskiego jest głębszy, a woda bardziej przejrzysta niż gdziekolwiek indziej. Wyspa mieni się niezwykłymi kolorami i buzuje intensywnymi zapachami. Na wyspie współgrają ze sobą biel lokalnych domów, zieleń roślin, fiolet bugenwilli i czerń, rzucających cień, ogromnych sosen. Złote promienie słońca przeplatają się z żółtą barwą cytrusów i różem lokalnych kwiatów.


Zapach

Nuta głowy: olejek cytrynowy Primofiore, bergamotka, różowy pieprz
Nuta serca: kwiat grejpfruta, akord morskiej bryzy
Nuta bazy: drewno dryfujące, piżmo


Opakowanie

Flakon przypomina kobiece krągłości, jest delikatny, doskonale dopasowuje się do zagłębienia w dłoni.  Ozdobiony jest dodatkami w kolorze złota i bieli, które wspaniale współgrają ze słoneczną barwą kompozycji.

Opakowanie utrzymane jest również w intensywnie żółtym kolorze. Jest promienne, radosne, przywodzi na myśl atmosferę wakacji spędzanych na odległych, egzotycznych wyspach. Podobnie jak na flakonie, widnieje na nim napisana ręcznie, niczym  ważna notatka z podróży, wyraźnie odróżniająca się od żółtego tła, różowa nazwa linii zapachowej.


Gama i ceny:
Lanvin A Girl in Capri Eau de Toilette 30 ml / 149 PLN
Lanvin A Girl in Capri Eau de Toilette 50 ml / 219 PLN
Lanvin A Girl in Capri Eau de Toilette 90 ml / 299 PLN

Zapach dostępny jest wyłącznie w perfumeriach Douglas.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 15-04-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności